Eurobasket 2009 [Polonya]

Başlatan berusa55, 07 Eylül 2009, 22:09:01

« önceki - sonraki »

berusa55

Maçın adamı Ömer Aşık'tı. Hele o son saniyelerdeki bloğu inanılmazdı.

emre

semih erden süüperdi ayrıca maçı ömer aşık ın son sanıyedeki bloğu kurtardı..

Ollivanders

Turuncu

europe_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 12 Eylül 2009, 19:55:29
Blok butun maca değerdi :)

Tebrikler 12 DEV ADAM!!!!!!
Alnimizin akiyla, cok güzel bir galibiyet aldik...

mehmet yılmaz

12 Eylül 2009, 20:03:27 #110 Son düzenlenme: 12 Eylül 2009, 20:11:19 samsuni
O son saniye bolğunu Ömer Aşık mı yaptı? Heyecandan anlayamadım, reji de tekrarını göstermedi. nedendir bilmiyorum ama bütün maç boyunca hep kaybedeceğiz hissiyle takip ettim, Özbek balası Ersan ile Ömer çok iyiydiler. Diğerleri de onlara eşlik ettiler.

En baştan beri söylüyorum, bu takım şampiyon olabilir, Litvanya, İspanya, Sırbistan gibi rakipler eski güçlerinde değilller. Açıkçası şartlar çok kıvamında bir şampiyonluk için.

Pzts. de şu sırplara geçirelim inşallah.

berusa55

Evet Mehmet; Ömer Aşık riski de göze alarak bloğu bastı. Ama tertemiz bir bloktu helal olsun. Yoksa % 90 basketti ve belki de maçı kaybetmiştik.

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Eylül 2009, 20:03:27
O son saniye bolğunu Ömer Aşık mı yaptı? Heyecandan anlayamadım, reji de tekrarını göstermedi. nedendir bilmiyorum ama bütün maç boyunca hep kaybedeceğiz hissiyle takip ettim, Özbek balası Ersan ile Ömer çok iyiydiler. Diğerleri de onlara eşlik ettiler.

En baştan beri söylüyorum, bu takım şampiyon olabilir, Litvanya, İspanya, Sırbistan gibi rakipler eski güçlerinde değilller. Açıkçası şartlar çok kıvamında bir şampiyonluk için.

Pzts. de şu sırplara geçirelim inşallah.

Hayırdır Tanjevic'e sallamamışsın  ;D

Forza Tanjevic ...

Şu Yunanlılarla Final oynamak güzel olur ....

berusa55

12 Eylül 2009, 23:31:04 #113 Son düzenlenme: 12 Eylül 2009, 23:36:08 berusa55
Türkiye - İspanya maçı, bu gece saat 01,30'da NTV'de. Kaçıranlara veya maçı tekrar izlemek isteyenlere duyurulur.  ;)

Ollivanders

abi tekrari zevkli olmuyor ya :) skoru bildikten sonra heyecan yok birsey yok :) yemeğin tadi tuzunun olmamasi gibi birsey :)

berusa55

Vallahi bu maçın tekrarı bile izlenir. Heyecandan maça bakamayanlar bile oluyor bu tür maçlarda. Şimdi keyfine vara vara izlesinler.  ;)

Ollivanders

berusa55

Günün sonuçları

TÜRKİYE 63 - 60 İSPANYA

POLONYA 72 - 77 SIRBİSTAN

LİTVANYA 58 - 81 SLOVENYA

Ollivanders

Litvanya büyük hayal kırıklığı.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 12 Eylül 2009, 22:32:57
Hayırdır Tanjevic'e sallamamışsın  ;D

Forza Tanjevic ...

Şu Yunanlılarla Final oynamak güzel olur ....

Ula bu Tanjeviç komisyon mu veriyor size birader? İki öneki mesajımda yzdım yazacağımı, Nihal Atsız hesabı :)

Bence şampiyonluk dışındaki her sonuç Tanjeviç için başarısızlıktır. İnşallah oluruz, bu rakiplerle de olmamaız lazım zaten. 

Tanjeviç Artisti
Şampiyon Yap Bizi!  ;D