Bank Asya 1.Lig 2.Hafta > Karşıyaka SK - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 24 Ağustos 2009, 08:57:29

« önceki - sonraki »

Kais

kuzey55

statan aldıgım son bilgiye göre topu ileriye taşıyamıyormuşuz.etkisiz bir oyunumuz varmış kısacası berbat :(

celebi

hakan akman ve celidse ikilisi en azaından 1 tane gol bulmaları lazım

Kais

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 30 Ağustos 2009, 21:48:15
ya arkadaş ben bu televizyonları da anlamıyorum taraftarsız maç ver daha şu bok yiyenin maçını canlı canlı izliyelim töbe yaaaa
aynen hem izleme oranlarıda çok fazla olur.Samsun bastırıyor adamlar reklama giriyor bu arada.

emre

bencede spiker çook abartıyor ksk pozısyonlarını bu kadar da olmaz heralde hi,iç oynamıyoruz onun dediğine göre arada bizimkilerin ismini sayıyo sadece baska yaptıgı bişi yokk

eLLis

Chelidze o golü atsa biz yemeyecez önde olucaz hatta tabi pozisyonuda tam bilmiyoruz chelidze bi goll :(

55erhan55

sercan bu gidişle futbolu 25 yaşında bırakmak zorunda kalacak
ayıp takıma kazandırdoğı hiç bişey yok yeni transferler gelsin sercana yl vermek lazım

Akyol

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Ağustos 2009, 21:44:47
geçen hafta oynayan adamlar bunlar değilmiydi sanki neden deplasmanda oynayamıyolar.inşqllah toparlanırız ve en azından 1 puanla döneriz izmirden.
çünkü geçen hafta 70'e kadar olan bölümde Volkan süper oynadı! Top taşıdı,pas dağıttı orta sahada oynayanlar sürekli onu gördüler. Volkan olsaydı en azından top taşıyabilirdik :-\

samett

spiker çok yanlı ya.attıkları gole de mükemmel falan diyodu gazetekolikte
"Dk. 39: ceza sahasına yapılan ortada Samsunspor defansı topu uzaklaştıramayınca meşin yuvarlak Kıvanç'ın önünde kaldı. Kıvanç topu ağlara gönderdi." böyle yazıyo ya da gazetekolikte var bişi  :)

celebi

ancak neticede yedik değil mi golü. neyse beraberlik golüde bu futbolla gelir mi zor gözüküyor

edmontdante

Alıntı yapılan: herzamansamsunspor - 30 Ağustos 2009, 21:50:35
sercan bu gidişle futbolu 25 yaşında bırakmak zorunda kalacak
ayıp takıma kazandırdoğı hiç bişey yok yeni transferler gelsin sercana yl vermek lazım

Aklıma Korhan geliyor.Süper sol ayağı vardı.Belki de Sercan'dan daha iyiydiUzaktan şutları da muhteşemdi.Ama benim hatırladığım sadece Adana macerası.Kayboldu gitti.

eLLis

Ksk radyosu arkadaşlar fazla takılmamak gerek trt spikeri değilki

onur 55

bırazdan gol gelıyo.benı bırazdan tebrık edeceksınız

Amsterdamli

Gazetekolik.net

62. dakikada Samsunspor mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Ömür Ejder'in ceza sahası içinden sert şutunda topu kaleci Necati 2 hamlede kontrol etti..

şimşek_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 30 Ağustos 2009, 21:52:18
Aklıma Korhan geliyor.Süper sol ayağı vardı.Belki de Sercan'dan daha iyiydiUzaktan şutları da muhteşemdi.Ama benim hatırladığım sadece Adana macerası.Kayboldu gitti.

Elazıglı KOrhanı  dıyorsan .Super lıg oynuyor su an