Giorgi Chelidze (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Ağustos 2009, 03:25:46

« önceki - sonraki »

Ben Ofosu

Burhan dönüyor, Hakan Akman da formda. kendisine kulübe yolu gözüktü denge gazetesinin haberine göre.

tanju55

bence büyük bir patlama yapacak giorgi...

şimşek_55

Gıorgı uzun bır sure kulubede oturur

germencisse

henüz bir icraatını göremedik..ama yine kulubedede olsa iyi bir yedek olur..volkan ile hakan da form çıkışıda var..

şimşek_55

Onemlı olan kulubede  oturması degıl ne kadar paraya o kulubede oturması. Sonra  seneye  bızı Fıfaya verırse o zaman yıne aynı masallara baslarız

germencisse

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 20:29:27
Onemlı olan kulubede  oturması degıl ne kadar paraya o kulubede oturması. Sonra  seneye  bızı Fıfaya verırse o zaman yıne aynı masallara baslarız

:D maksiç hesabı..

Ollivanders

En azindan burhandan iyidir.

şimşek_55

Burhan chelıdze den   her turlu ıyıdır bence. Hıc  degılse Burhan oyundayken karsı  sahaya oyunu bır sekılde yıkabılıyoruz. BU Chelıdze gıbı oyuncular karsı tarafta  cok bos alan olursa faydalı olabılır

Ollivanders

Burhan ile chelidzenin birbirlerine karsı tabiki artıları olacaktır.buunlardan biride karsı sahaya oyunu yıkabılme ozelligi. Ancak bu takımda herkes biliyorki son vurus eksikligi soz konusu ne burhande ne turgutta nede baska birinde son vurus ozelligi mevcut. onemli olan cheldzeyi topla bulusturabilmek. buda mevcut kanat oyuncularıyla zor gozukuyor.Burhan da bunun sıkıntısını cekiyor. Ancak chelidze burhanla cift forvet oynarsa daha etkili olacak.

şimşek_55

Kanattan  top gelecekse her turlu Hakan AKMAN ı  oynatırım   forvette.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Eylül 2009, 21:48:21
Burhan ile chelidzenin birbirlerine karsı tabiki artıları olacaktır.buunlardan biride karsı sahaya oyunu yıkabılme ozelligi. Ancak bu takımda herkes biliyorki son vurus eksikligi soz konusu ne burhande ne turgutta nede baska birinde son vurus ozelligi mevcut. onemli olan cheldzeyi topla bulusturabilmek. buda mevcut kanat oyuncularıyla zor gozukuyor.Burhan da bunun sıkıntısını cekiyor. Ancak chelidze burhanla cift forvet oynarsa daha etkili olacak.

harfi harfine katılıyorum..

55sirinler55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 21:02:54
Burhan chelıdze den   her turlu ıyıdır bence. Hıc  degılse Burhan oyundayken karsı  sahaya oyunu bır sekılde yıkabılıyoruz. BU Chelıdze gıbı oyuncular karsı tarafta  cok bos alan olursa faydalı olabılır

alex agbo

artik bi gol atsa super olacak

özkan

Ya kocaeli maçı çıkışı otobüsün yanına gideyim dedim 8-10 genç georgii georgii diye bağırıyoduk gözgöze geldık georgiyle el yaptım ona oda bana içeri gel gibisinden el yaptı bindim otobüse bana forma istermisin gibisinden hareket yaptı iki tane uyuz takım elbiseli eleman yassahh gardaşşhh yassahh dedi otobüse binmek sanki vatanı sattık anasını satim..bidaha inerken tam otobüsten georgi özür işareti yaptı elleriyle inanın o an ole bi ortam oluştuki o kadar ısındım bilemezsiniz georgiye..sen allahın gürcüstanından gel samsunspor taraftarına birebir ilgi göster..Bence takdiri hakediyor..Helal olsun sana

55erhan55

georgiye benimde kanım ısındı inşllah bi gol atarda açılır