Sezon Açılışı ( Samsunspor - Erciyesspor : 0-0 )

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ağustos 2009, 19:42:23

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

2 mesaj üste yayın akışı ile  ilgili bilgi var

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 14 Ağustos 2009, 22:07:13
Bence Faruk Özak gelmez açılışa. Güya yönetim sürekli irtibat halinde, destek veriyor falan filan. Hikaye.. Mustafa Demir gelir, o da ne yüzel gelir bilmem. İnşallah tahta çaılır da birkaç oyuncu getirirler açılışa. Yoksa yeni transfer diye Mustafa Demir'i tanıtırlar.

Faruk Özak gelmiyormuş...

Kocaeli'de bir açılışa katılacakmış. Aynen öyle oldu.

Bu arada site ahalisi oalrak maratonda olmayı planlıyoruz. Bekleriz...

Ben Ofosu

AlıntıSamsunspor´a renkli sezon açılışı
Samsunspor, 2009-2010 sezonunu bu akşam yapacağı görkemli törenle açıyor. Ünlü şarkıcı İzel konseri ile başlayacak olan açılışta çok sayıda etkinlik olacak. Taraftarlar açılışta hem müziğe doyacak, hem de ünlü mankenlerin tanıtımı ile takımlarının yeni formalarını görme imkanı bulacaklar. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in de katılacağı açılışta transfer tahtasının açıldığı müjdesinin de verilmesi bekleniyor.

BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI
Kırmızı-Beyazlı taraftarların tribünleri doldurmalarını ve 19 Mayıs Stadyumu'nu karnaval alanına çevirmelerini bekleyen Samsunsporlu yöneticiler, yeni sezona birlik ve beraberlik içerisinde girmeyi hedefliyorlar. Taraftarları ile bütünleşerek eski günlere dönmeyi amaçlayan idareciler, "Bu zor günleri el ele vererek aşarız. Umarım sezon açılışımıza beklenen ilgi olur ve yeni sezona hep birlikte merhaba deriz. Büyük hedeflere ilerlemek için birbirimize destek olmalıyız" diyerek taraftarlara mesaj gönderdiler.

yalaka haber gazetesi , 3 gündür bakanlar gelecek diye yırttı çıkını !

eLLis

Faik i çiftlikte gördüm  :)

supernatural_55

ben de Faik`i çiflikte gördüm bugün yanında erreadaki ''Aşkım Ruuşen''abi ve bikaç kişi vardı:))))
bu akşam açılışta maratonda görüşmek üzere..

Sercan

Herkes kaçta gidecek...

jean

tv de seyretme sansimiz oldugu iyi oldu guzel seyler olur umarim

berusa55

Faruk Özak'ın gelmeyecek oluşunu memnuniyetle karşılıyorum!

Formamızı giydik 18.30'da stadımızdayız inşallah.

Akyol

Faruk Özak gelmeyecekse demek ki olumsuz bir durum oluştu! Eğer güzel gelişmeler olsaydı bu fırsatı kesinlikle kaçırmazlardı. İnşallah yanılırım ama durum bu gece için pek iç açıcı gelmedi. :-\

Recep

trabzonspordan sorumlu devlet bakanının zaten bizim açılışta olmaması daha iyi

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Ağustos 2009, 13:35:03
Faruk Özak gelmiyormuş...

Kocaeli'de bir açılışa katılacakmış. Aynen öyle oldu.

Hadi ya, resmen kandırıldık, vazgeçtim gelmiyorum  ;D
Faruk Özak için gelecektim açılışa  ;D ;D ;D

Ertuğrul Sağlam

inanın çok sevindim gelmemesine ne işi var bizim açılışımızda Faruk Özak'ın gitsin o işine baksın lazım değil bize böyle birileri gelseydi yıllarca bu konunun ezikliğini duyacaktıkl...

samet haci

anlztrk

Sezon açılışında Chelidze de olacak mı?

berusa55

Alıntı yapılan: samet haci - 15 Ağustos 2009, 16:49:08
tv veriyomu acilişi

Samsunspor'umuzun 2009-2010 Sezonu Açılış Töreni 15 Ağustos Cumartesi günü saat 18.30'dan itibaren AKS TV ekranlarından canlı yayınlanacak. Şehir dışında olan veya o akşam stada gelebilme imkanı bulunmayan tüm Samsunspor'umuz sevdalılarına duyurulur.

***AKS TV Uydu Frekansı: Türksat 12130 V 27500