Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

seydo55

maçlar tv de yayınlandıgı zaman güzel oynuyor..son 3 mactır güzel oynuyor takdire şayan bi performans sergiledi ama maçtan sonra takım olarak sahada sevinenler arasinda yoktu,yine otobüse binerken taraftarı iplemez tavırları hoşuma gitmedi ama önemli degil sahada adam gbi oynasın samsunsporumuza katkı sağlasın yeter..

5trawberry

Turgut havalanıp kendini bişe zannedip, erken zamanda bu takımı bırakırsa gün gelir bu takıma muhtaç olur.
Bir çok örneği mevcut.

Ollivanders

Alıntı yapılan: 5trawberry - 11 Şubat 2010, 01:53:41
Turgut havalanıp kendini bişe zannedip, erken zamanda bu takımı bırakırsa gün gelir bu takıma muhtaç olur.
Bir çok örneği mevcut.

erkutdem55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 11 Şubat 2010, 01:53:41
Bir çok örneği mevcut.

Jnr.Serkan

turgut bence seneye istanbul belediye ayarında bi takıma gider...
2-3 sene sonrada klübün önünde yatar beni geri alın diye...

FaTiH_HaN

Ortada fol yok yumurta yok neden bu şekilde yorumlar yapılıyor anlayamadım. Adam oynuyor işte  dahası varmı takımdaki en etkili oyunculardan biri. galip geldiğimiz maçların hepsinde ya golü var ya asisti. hemen senaryo yazmaya gerek yok ;D

Ollivanders

Usta Senaryo yazmaya gerek yok evet ama onumuzde de çooookkkk ornek var :) Biz boyle olmamasini istiyoruz. Gidecekse de adam gibi gitsin :)

erkutdem55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 11 Şubat 2010, 16:43:41
Ortada fol yok yumurta yok neden bu şekilde yorumlar yapılıyor anlayamadım. Adam oynuyor işte  dahası varmı takımdaki en etkili oyunculardan biri. galip geldiğimiz maçların hepsinde ya golü var ya asisti. hemen senaryo yazmaya gerek yok ;D

Bu senaryo değil defalarca yaşanmış şeyler.Korktuğumuz için,bizim için önemli olduğu için yazdık.Zamanında kaçarcasına gidip hem kendini hem de Samsunsporun kazanacağı paralardan edenlerden olmasını istemiyoruz.Seninle aynı şeyi istiyoruz yani :)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Şubat 2010, 16:49:31
Usta Senaryo yazmaya gerek yok evet ama onumuzde de çooookkkk ornek var :) Biz boyle olmamasini istiyoruz. Gidecekse de adam gibi gitsin :)

bu performansı devam ederse samsunsporda kalcağını zannetmiyorum...ondan senaryolara başladık

Kaptan

yeni yeni top oynamaya başladı.biraz daha iyi oynaması lazım.

King1965

oynayınca oynuyor adam .. ama oynamayınca da kolunu kımıldatmıor

kalptenþimþek

ankarta 55

turgut salla kocaeline bi tane e

ali ihsan

Kocaeli maçında oldukçe fazla ofsayta düştü.Çok etkili değildi.Maçın ilk dakikasında sol çaprazdan girdiği ceza sahasında arka direkte bomboş bekleyen Abdülaziz'e topu yuvarlasa maça 1-0 önde başlayacakken dar açıdan kaleye vurmayı tercih etti.Biraz daha kafasını kaldırıp oynamalı ...

celebi

3. goldeki çalımı ve asisti güzeldi 8)