Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Burak

bugün çok iyiydi formu giderek yükseliyor çok  iyi böyle devam

gozgoz yýlmaz

eferim la turgut, iyiydin bugün. devam et böyle ;)

MeL_55

Turgut rakiplerin korkulu rüyasi olmaya dogru adim adim ilerliyor. Insallah ilerliyen haftalarda daha iyi olacaktir.

celebi

gol kralı olmak sana yakışır turgut  ;)

kaptan 55

sol beke kadar gelip top çıkardı,böyle devam et turgut. ;)

emre

bizim defansın sol tarafında celil'le karşılastıgında,celil'den topu alıp ileri oynaması güzeldi,yani bu takımın formasını koysan sahaya oynuyor  :D

mimar55

turgut doğan şahin soyadın gibi doğanlar şahinler gibi hep gök yüzünde yükseklerde olursun insallah böyle hakeme itrazsız çalışkan olursan seni milli takımda ilk onbirin değişilmez ismi olarak görüyorum yıldız olacaksın yıldız....

europe_55

Gercekten son haftalarda iyi oynuyor.
Insallah daha da iyi olacak!!!
Böyle devam et Turgut!

oguz_5528

Rize maçında da gerçekten iyi oynadı,süper ligdeki takımların dikkati turgutun üstüne çevrilebilir gol atmaya devam edecektir bu kesin;ama seneye bu takımda olur mu bilemem

Sioux

turgutu bozan sefayla sercandı. ikisi olmayınca o da düzenli yaşamaya başladı. buda performansına yansıdı.

Dartagnan

Alıntı yapılan: komançi - 08 Şubat 2010, 20:03:11
turgutu bozan sefayla sercandı. ikisi olmayınca o da düzenli yaşamaya başladı. buda performansına yansıdı.

sadece55

Turgut şuan takımın en etkili silahı.İnşallah bu çizgisini bozmadan devam eder

ugrass

takıma mac kazandıran topcu..!

erkutdem55

Alıntı yapılan: komançi - 08 Şubat 2010, 20:03:11

emre

sürekli ajansspordan yorum paylasıyorum ama güzel yorumlar çıkıyor. :P

g.altaner diyor ki;

Dışarıdan bir göz olarak söylüyorum,

Futbolcunuz Turgutu çok beğendim, futbol zekasına sahip,süratli, kolay adam geçiyor,iyi topa vuruyor,bir de şutlarında çerçeveyi bulma kabiliyetini kazanırsa emin olun Samsunda tutamazsınız.
Ama takımınızı kazandığınız Mersin maçında canlı izledim, beğenmedim, kızmak yok

Şut konusunda haklı.Etkili şutlara sahip biri olsa veya kendini geliştirse iyi topçu olur bundan.. :D