Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 20 Kasım 2009, 15:03:52
:):)  Yanında da  erkeki var :):)  ay erkek arkadaşı .. ay siz şimdi yalnış anlarsınız :):)

kankası demek istemiştim lütfen başka yere  çekmeyiniz :):):):)
Hiç çeker miyiz abi aaa sonra yanlış anlarlar taraftara küserler oynamazlar mazallah  ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: sheva_55 - 20 Kasım 2009, 16:11:38
Hiç çeker miyiz abi aaa sonra yanlış anlarlar taraftara küserler oynamazlar mazallah  ;D

Lütefen siz samsunspor u hiç düşünmüyormusunuz arkadaşlar..Bu adamların moralini bozmayalım ne güzel kardeş kardeş oynuyorlar işte..Dediğin gibi mazallah moralleri bozulursa 6 pastan taca vurduğu yetmezmiş gibi bu seferde çizgiden topu tribüne yolalr..
Herşeye dayanırız da buna  asla :):)
Lütfen artık S T S hakkında yanlı olarak haksızlığa varan yorumlardan vazgeçiniz :):):)
Hem siz Samsunsporu S T S den daha mı çok düşünüoyrsunuz  >:( >:(  :P :P :P  ;D ;D ;D

KareAs55

Turgut patisini uzatmıs gibi duruyo resimde :)

edmontdante

Alıntı yapılan: sheva_55 - 20 Kasım 2009, 14:28:58
Şortunuda kıvırmış yukarı kadar var bu oğlanda bir ayak pardon ya ne oğlanı erkek diyecektim  ;D

Ordu'daki MİY maçında da görmüştüm şortu yine böyle çekmişti

Akyol

Oğlanda bir yaranamadı size hee şortunu indirse bi dert kaldırsa bi dert hiç giyme turgut daha iyi :P :P :)

red_white

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Kasım 2009, 22:18:34
Oğlanda bir yaranamadı size hee şortunu indirse bi dert kaldırsa bi dert hiç giyme turgut daha iyi :P :P :)

zuahha yarıldım valla akyol :D  ilahi sen   ;D

ali ihsan

;D

Kaya

>:( >:( >:( çok ayıp çooook

Ölümüne_Samsunspor

Turgut Tek Başına İlerde Bişey Yapamıyo Yanına İyi Bİr Forvet Olduktan Sonra Çok iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum..!

Jnr.Serkan

biz 2 senedir inandık.tek olduğu zamanda biraz yeteneği varsa zaten gösterirdi.2 senedir as oynuyor

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Ölümüne_Samsunspor - 21 Kasım 2009, 09:36:46
Turgut Tek Başına İlerde Bişey Yapamıyo Yanına İyi Bİr Forvet Olduktan Sonra Çok iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum..!
çok inandık ama nafile tekte oynasa bir şekilde göstermesi gerekirdi yeteneklerini ama göstercek yetenek yok onda.göstereceği yeteneği olmadığı için başka taraflarını göstermeye çalışıyo adi herif  >:(

KareAs55

Bugün çift mi oynadılar burhanla

Ollivanders

Turuncu

:D :D :D

KocumVolkan

bozuk saatin günde 2 kere doğruyu göstermesi gibi.. arada sırada yapabiliyor birşeyler.. ama ye-ter-siz.. topçu diye saymıyorum hala..