Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

La nerden oynadık şu finerlen.. :o Tüm topçuları milli ettiler.. aldık belayı başımıza >:( :( :P

Gorkem

Son zamanlarda güzel oyun tebrikler

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 17 Ocak 2011, 02:15:32
La nerden oynadık şu finerlen.. :o Tüm topçuları milli ettiler.. aldık belayı başımıza >:( :( :P

Kenan'ı U 17'ye almaları lazım artık, kaç yıl oldu bekliyoruz...  :-*

Tecrübesine yakışır bir oyun sergiledi. Anlaşılan yine kimse kesemeyecek emektarı.

sadece55

Çok eleştirdik ama son zamanlardaki performansı gerçekten alkışı hakediyor

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Ocak 2011, 02:21:13
Kenan'ı U 17'ye almaları lazım artık, kaç yıl oldu bekliyoruz...  :-*

Tecrübesine yakışır bir oyun sergiledi. Anlaşılan yine kimse kesemeyecek emektarı.

Master Ligde oyuncular sıfırlanıp 16 yaşından başlıyor ya onun gibi bir şey olsa gerek :P

Bu arada bu haber de selçuk abiye gelsin, aramızda kenan'ı en fazla sevenlerden biri de o ne de olsa, dün yine muhabbeti geçti hatta :D
Alıntı
İhtiyar delikanlı
[ 20.01.2011 ]

Kimlikteki yaşı 36 ama idmanlardaki görüntüsü bununla hiç bağdaşmıyor. Gençlere taş çıkartan performansı ile göz dolduran Kenan Yelek, ligin ikinci yarısında da formayı bırakmayacağı benziyor.

millwall

adam harbiden kalite beyler.
yanlış yok...: )

FaTiH_HaN

Zaman zaman çok eleştiriyoruz yaşı ilerledi artık bırakması gerekiyor defansta aksıyor diye ama süper ligden düşerken bizimleydi aradan 5 sene geçti şimdi süper lige çıkıyoruz yine bizimle hala Samsunspor'un başarısı için ter döküyor yüreğiyle oynuyor. istikrar ve sadakat abidesi, Samsunsporuumuzun sembol isimleri arasına girdi. Helal olsun kaptan Seviyoruz seni.  >l<

Ayberk

Alıntı yapılan: millwall - 21 Ocak 2011, 20:18:21
adam harbiden kalite beyler.
yanlış yok...: )

Altay patentli abi olsun o kadar :D

Kaya

Müthiş oynadı dünki Altay karşılaşmasında.Her müdehalesi yerindeydi tebrikler..

kumköylü ahmet

>l< >l< >l< bu alkislarimiz yelek olsun kenan yelegimize

lucarelli

Son maçlardaki iyi formunu bu maçta da sürdürdü. Sezon başındaki Kenan nerede şimdiki Kenan nerede. Bravo >l< >l< >l<

kalptenþimþek

31 Ocak 2011, 13:52:09 #281 Son düzenlenme: 31 Ocak 2011, 14:10:38 kalptenþimþek
ahmet şahine kafasının arkasıyla verdiği daha doğrusu vermeye çalıştığı geri pasta; "Allahh!!" dedim kapattım gözlerimi .:.:...Ahmet Şahin hakimdi pozisyona çok şükür.. ;)

cgr

seni çekemiyolaar kenan abiiii :)

Kenanla ilgili ne zaman muhabbet dönse Engin abinin bu lafı direk aklıma geliyor :)

55.hakan

31 Ocak 2011, 13:57:25 #283 Son düzenlenme: 31 Ocak 2011, 21:10:08 hakanelgun
Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 31 Ocak 2011, 13:52:09
ahnet şahine kafasının arkasıyla verdiği daha doğrusu vermeye çalıştığı geri pasta; "Allahh!!" dedim kapattım gözlerimi .:.:...Ahmet Şahin hakimdi pozisyona çok şükür.. ;)
O pozisyonda ben golü yedik dedim :(

mehmet yılmaz

Formunu koruyor, formayı hak ediyor.
Tebrikler Kenan Yelek...