Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

samsunmania

Yaş KEMALE ermiş.
Şaka bir yana reflekslerini, kondüsyonunu kaybetmiş artık. Bir Kemal daha bulursak forma göremez daha.

mehmet yılmaz

Kızıyoruz falan ama anladığım kadarıyla bugünkü 2-0'lık Erciyes deplasmanında Kemal'le birlikte gayet iyi bir ikili olmuşlar.

Kaya

Kenan bu sezon 'kendi performasının' en iyisini sergiledi Erciyes önünde..

YaşarDoğu

Erciyes maçında eyvah eyvah dedirttiği anlar da oldu , çok kolay çalım yiyor.kaptırdıgında gri dönüşü nerdeyse yok.

Kaç kere yazılacak bilmiyorum ama , Kenan la lig sonu gelmez.

beşnumara

Peki süleyman bir çiçekle bahar gelir mi ;D :D :-*

55.hakan

Sezon başından bu yana en iyi oyunuydu.Pozisyonu önceden sezip hamle yaptı;böylece yaşlılık eksiğini tecrübeyle gidermeye çalışmış oldu.

Fecr_55

Dün de iyi mac cikardi bazi digerlerine nazaran..
Yasina hürmet etmek lazim, gencler günden güne güvenimizi sarsiyor..

YaşarDoğu

Kenan mı , bırakın Allah aşkına...

Kenan sende futbolu bırakma , MALdinisin ya 40 a kadar oynarsın.

Salın meraya otlasın.

Fecr_55 sana ithafen yazmadım ;)

Fecr_55

Üzerime alinmadim zaten, konu basligi Kenan Yelek..;) ama itiraf et, dün idare ediyordu, tabi bu durum futbola devam etsin anlamina da gelmiyor:)

babasamsunlu

Kenanın dün rakibine bence acımasızca yaptığı faul direkt kırmızı karttı...

Adam dağıldı çıkmak zorunda kaldı..

Bu bizim futbolcumuzada yapılsa rakibede yapılsa bence affedilmeyecek kasti bir fauldu..

brigand

2 pozisyonda müdahalesini yapamayacak kadar yavaş oldugunu kendide anlamış olacakki ceza sahasına geri koşuyor. artık oynatılması takıma zarar veriyor bence. dün hata yaptıgı pozisyonlar cok basit pozisyonlar. ilerde kader maçlarında tüm sezonu sarsabilecek hata yapma potansiyeli var. tıpkı orhan, adem , turgay, agbetu gibi.

YaşarDoğu

30 Kasım 2010, 14:09:08 #251 Son düzenlenme: 30 Kasım 2010, 15:45:13 YaþarDoðu
Alıntı yapılan: Fecr_55 - 29 Kasım 2010, 13:59:44
Üzerime alinmadim zaten, konu basligi Kenan Yelek..;) ama itiraf et, dün idare ediyordu, tabi bu durum futbola devam etsin anlamina da gelmiyor:)

İtiraf ediyorum , etmiyordu  :) Müslümün çalımını yiyorsan eğer düşüreceksin.Müslüm aynı yerden 2 kere geldi ilki dışarı çıktı , 2.si kaleye girdi ;) gr

FaTiH_HaN

kenan bırak oynama daha ersinin yapıtığı gibi indirebilseydin adamı o golü yemezdik. yerde para mı gördün ne oldu orda? adamı indirmen lazım sen yerlerde sürünüyosun.

Recep

kalptenþimþek