Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu Kalpar ne diye oynatıyor onu anlamadım.Çek Turgay'ı stopere koy Anıl'ı orta sahaya ver elini Süper Lig'e ...

**KaR6**

o bel var ya, değirmen taşı gibi olmuş, dönmüyor daha..

maçtan önce akyolla konusurken, ersinin kötü performansını kalparın değerlendireceğinden ötürü jonathan'ı ilk 11 beklediğimi söylemiştim.. Allah var yukarda, Kenan aklımın ucundan geçmemişti.. oynayandan çok oynatanın kabahatidir bana göre, adam beni oynatma diyecek değil ya..

kalptenþimþek

Serkan

abi bu resimde kenan hariç futbol'a devam eden varmı :D

kalptenþimþek

Sanırım yok.. :)  zaten resimde de Kenanın futbolla alakası yok.. 8)

kalptenþimþek

18 Kasım 2010, 15:32:42 #230 Son düzenlenme: 18 Kasım 2010, 15:46:29 kalptenþimþek
Şimdi az önceki foto ile Kenan'a haksızlık etmeyelim..İlk yıllarında üst düzey oynuyordu..

Sercan

Abi resimde Kenan'ın düşürdüğü Serkan heralde değil mi?

kalptenþimþek

Ollivanders

klasik kenan işte topu geçirmiş adamı geçirmemiş...

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Kasım 2010, 15:59:41
klasik kenan işte topu geçirmiş adamı geçirmemiş...

artık adamda geçiyor  :D :D

beşnumara

O zaman kevgir mi olmuş kenan :)

kalptenþimþek

Kenan, o maçta üç hafta önce süperkupayı kazanan gsaray karşısında başarıyla mücadele etmişti.. Attığı golle de alisamiyende maçı kazanmıştık.. 1dk!!!

Daha önce bir resim paylaşmıştım, "Kenan hep mi böyleydi?" şeklinde yanlış anlaşılma olmaması için yukarıdaki "Top geçer, adam(serkan) geçmez.."resmini de paylaşmak farz oldu..  1dk!!!

beşnumara

Bir de 6syi yendiğimiz o maçın videosunu bir bulabilsek süper olacak ;)

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Kenan Yelek, 2000-2004 arasındaki formuyla çok başarılı bir oyuncu idi. Hatta A Milli Takıma verdiğimiz son futbolcudur Kenan. 2004'teki Hırvatistan maçında milli formayı giymiştir.

Bugün için aynı şeyleri futbol adına söylemek pek de mümkün değil tabii ki.