Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

celebi

akhisar karşısında hücum eteyene takım karşısında sırıtmadı ama hücum gücü yüksek olan takımlar karşısında aksayabilir

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: celebi - 23 Ağustos 2010, 23:09:15
akhisar karşısında hücum eteyene takım karşısında sırıtmadı ama hücum gücü yüksek olan takımlar karşısında aksayabilir

babasamsunlu

kenan Allah rızası için bizi yakmadan futbolu bırak..ne olur..tam bir pimi çekilmiş bombasın..  :( :( :( :(

germencisse

Kenan yaşı ilerledikçe bire birde ve hava toplarındaki zayıflığı fazlalaştı..istikrarına,takıma saygısına lafım yok ayakta alkışlarım ama zamanı geldi bıraksın artık.. :-\

silopilimuhsin

bu senede takımda kalsın nasıl olsay seneye süper lig deyiz

beşnumara

niye mert mersin maçına kestin mi kenanı :) can ıtın geldi diye yılların kenanı kesilir mi be kardeşim yaaa :D

Jnr.Serkan

Bu maç beğendiğim 2 isimden birisiydi kenan.İlk yarı hatalar yapsada 2ci yarı ne olursa olsun eldeki mevcut kadroda en iyi stoper olduğunu gösterdi.Ersin diyoruzda ersin çok hata yaptı ve  yerini kaybetti maç boyunca.Kenanın sadece hızı bitmiş ama hiçbir topu geçirmedi ikinci yarı.Kenan jonathan oynasın stoperde daha iyi...35 yaşındasın ama hala takımdaki bir çok   gence taş çıkartırsın.Helal olsun sana Kenan Yelek !

mehmet yılmaz

Altay maçında da takımın altında bir performans sergilemedi ihtiyar kurt :) Ama iyi de oynasa Kenan'ın yüzü eskidi artık, farklı bir isim arıyoruz taraftar olarak. Topla çıkışları kötüydü ama genel içzigisi iyiydi Altay karşısında.

sadece55

Bugün gerçekten akıllı oynadı kenan Gücünü bilerek oynuyor...Quartey kadroya girince iyi bir yedek olacaktır Kenan

Turuncu

Bugün kenan iyidi valla hakkını vermek lazım.

Burak

kendini bilerek tecrübesiyle pozisyon alarak oynadı yapamayağı işleri yapmadı ama iyiydi.ama yine de top kenan a geldiği zaman rahatmıyım derseniz pek değil

babasamsunlu

Valla ben sizin kadar iyimser bakamıyorum..Verilen pozisyonların heme hemen hepsin de Kenan imzası vardı..Topla zaten ezelden beri çıkamazdı da ilk yarının sonlarına doğru,ortasahada sağ çizgiye yakın yerde;yanında,önünde,solunda ve çaprazında 4 tane kırmızı formalı adam varken ortadaki tek beyaz formalıya topu nişanlaması ve o topun az daha pozisyon olacak olması ayrı bir meziyet bence..

Hiç kibar olmaya gerek yok..Kenan oldukça yetresiz.Pimi çekilmiş El bombası gibi ..Her an patlayabilir..Dün Adem ile beraber çok tehlikeli işler yaptılar bence..Ahmet sayesinde pozisonlar bertaraf edildi ama Altaylıların beceriksizlikleri de bizi kurtaran diğer faktördü..

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Burak - 30 Ağustos 2010, 07:48:08
kendini bilerek tecrübesiyle pozisyon alarak oynadı yapamayağı işleri yapmadı ama iyiydi.ama yine de top kenan a geldiği zaman rahatmıyım derseniz pek değil

çýlgýnlar1984

Bence Defansın En İyi Lerinden Biri Kenanda

Mert

Kenana kötü diyenler var ama ben katılmıyorum.Kilit müdahaleler yapabilen bir adam.Kendini bilerek oynuyor ve riske girmiyor.Herşeyden önemlisi adamda yılların tecrübesi var.Elbette miyadı dolmaya başladı artık ama bu adamdan biraz daha faydalanmalıyız diye düşünüyorum.