Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

bak kardeşim lafı dolandırıp durma sen sevebilirsin ama ben nefret ediyorum Kenandan bi efsane gibi bahsedilmesinden..Kenan şöyle yaptı böyle yaptı denmesine karşı bende kendi fikirlerimi bildiklerimi söylüyorum...Hoşuna gitmiyorsa okuma benim yazdıklarımı..
Kenan bu senenin kaybolmasında baş aktörlerden biridir BENCE .abdüle koyim bu arada bize bi şey olmasın...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Mayıs 2010, 21:23:40
bak kardeşim lafı dolandırıp durma sen sevebilirsin ama ben nefret ediyorum Kenandan bi efsane gibi bahsedilmesinden..Kenan şöyle yaptı böyle yaptı denmesine karşı bende kendi fikirlerimi bildiklerimi söylüyorum...Hoşuna gitmiyorsa okuma benim yazdıklarımı..
Kenan bu senenin kaybolmasında baş aktörlerden biridir BENCE .abdüle koyim bu arada bize bi şey olmasın...

Hoşuma gitmiyorla ne ilgisi var , Burası bi Taraftar platformuysa herkes kendi fikirlerini söyleyebilir..
Ben kimseye karşı kasıtlı davranmam yapılan yorumlara katılıyorsam katıldığımı , katılmıyorsam katılmadığımı ve neden katılmadığımı söylerim.
Bunları söyleyebiliyorsam sorun yoktur zaten.
Ben Kenan'ın futbolunu savunmuyorum ki , evet aradığımız nitelikte bi futbolcu değil.
Ama en azından yaptığı emekleri gözardı etmeyelim , bunu anlatmaya çalışıyorum.
Para sıkıntılarının olduğu dönemlerde de Kenan her zaman takımla birlikte olmuş,sezon öncesi kamplarında her zaman yer almıştır.
Bazı futbolcular ise onlarca milyar para almalarına rağmen,1-2 milyar eksik verildiğinde kulübü federasyona şikayet edebiliyor ve hazırlık kampıymış oymuş buymuş hiçbirine katılmayabiliyor.
Bu yüzden Ben Kenan'ın paraya daha çok önem verdiğine inanmıyorum.

babasamsunlu

paraya önem vermeyen kenan bu sene Samsunspordan en fazla para  alan adam....Bunuda biliyormuydun sevgili güzel kardeşim..Boş konuşmamak lazım bilgili olup konuşmak lazım...Yıllardır sesi çıkmıyorda ne oluyor bildiği bir şey var eninde sonunda parasını alıyor..
helali hoş olsunda bunca yıldır Samsunspordan ekmek yedide ben bunca yıldır bir tane açtan sonra Kenan bu maçın yıldızydı dendiğini hiç duymadım..sadece idare etti..Ben diyorumki verdiyse eğer bi emek verdiyse karşılığını fazlasıyla aldı...Daha fazlasını bir taraftar olarak benden beklemesin.O GİRESUN MAÇLARINI HATILADIKÇA ONA OLAN NEFRETİM HİÇ BİTMEYECEK..

kalptenþimþek

:o Ne oldu? Kenan evren mi yargılanıyor?  ??? bu ne gürültü?

LisandroLopez

Ya en fazla alan futbolcu olur tabi yönetim kime ne veriyor ki..
Samsunspor tarihinde en ucuz fiyatlara kurulmuş bir takım var ortada.

Mustee13

Yönetim daha önce açıklamıştı..Kimse bu takımın kaptanından daha fazla para alamaz diye...bu yüzden en çok parayı kenan alıyor...

beşnumara

samsunsporda bu sezon kaptanlık kimlere verilmedi ki? ;) sercan sakat olmasa ona bile verilirdi belki verilmiştir de hatırlamıyorum kimlere kaptanlık verildiğini.bu sezon takımda kaptan olacaksa turgaydan başkası değildir.efendi ve hırslı kimliğiyle ona yakışır kaptanlık.

germencisse

Yine tebrik etmek gerek..ligin son maçına bile aynı motive oluyor tam bir profesyonel oyuncu..

Burak

ben tam kenan ın futbol onu bırakmadan bırakması gerektiğini söylerken hatta söylemekle kalmayıp kaptırırken gol attı :) fakat golü de o yedirdi bariz şekilde yine de fikrim aynı çok teşekkür ederiz kenan kaptan emre aşık jens lehmann gibi kendin ver kararını bıraktırılmak zorunda kalma. bu sezon sonu vakit geldi artık...

Jnr.Serkan

2 sene daha futbola devam etcek...

YaşarDoğu

Gazozuna dahi maç olsa , bu takımda kaptanlık mertebesine de yükselsen böyle bi hata yapılmaz arkadaş.Bırak kendi tadında, zoraki iş yaptırtma...

**KaR6**

abi, sana da yılda 400 milyar verseler, ilk paranı sen alsan, etliye sutluye karısmasan, bi de millet seni efsane sansa, bırakır mısın?

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Mayıs 2010, 21:13:06
abi, sana da yılda 400 milyar verseler, ilk paranı sen alsan, etliye sutluye karısmasan, bi de millet seni efsane sansa, bırakır mısın?

Kardeşim o hata gözümün önünde oldu , ya varya zor tuttum kendimi.Yok böyle bişi >:(

Pergani 55

Kenan a hizmetleri için teşekkürler

celebi

babasamsunlu ve kaptan kardeşim yakışıyor mu hiç sizlere yaşınıza lütfen arkadaşlara ve sizden küçük olanlara örnek olmalıyız. lütfen son bulsun şu gereksiz polemik. :(