Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

sersa

Samsunspor'un emektarı Kenan Yelek'e Ankaraspor başta olmak üzere bir çok takımdan teklif yağıyor. Savunmanın kilit isimlerinden Kenan Yelek, "Başka takımlardan teklif almak çok güzel bir duygu. Ama ben Samsunspor'da çok mutluyum ve ayrılmayı düşünmüyorum
BURADA MUTLUYUM
Samsunspor'un emektarı Kenan Yelek, Ankaraspor'dan ciddi teklif. Başkentli yöneticilerin sürekli olarak aradığı ve 'Bugün gel imzayı at' dediği Tecrübeli savunmacı, Samsunspor ve Samsun'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Uzun yıllardır Samsun'da olduğunu ve buraya ailesiyle birlikte çok alıştıklarını ifade eden Kırmızı-Beyazlı ekibin kilit ismi Kenan Yelek, "Evet Ankaraspor ile birlikte bir kaç tane daha takımdan yeni sezon için teklif aldım" dedi.

SICAK BAKMIYOR
Tekliflere sıcak bakmadığını ve Kırmızı-Beyazlı ekipten ayrılmak istemediğinin altını çizen tecrübeli kaptan, "Ama her zaman söylediğim gibi ben Samsunspor'da olmaktan dolayı çok mutlu ve huzurluyum. Ve bir yıl daha kulübümle sözleşmem bulunuyor. Benim hedefim futbolu Samsunspor'da bırakmak. Şu anda benim hiç bir sorunum yok. İnşallah önümüzdeki sezon bizim için başarılı geçecek ve Samsunspor gerçek olması gereken Süper Lig'de olacaktır" diye konuştu.

denge

Mustee13

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: sersa - 06 Mayıs 2010, 14:02:19
Samsunspor'un emektarı Kenan Yelek'e Ankaraspor başta olmak üzere bir çok takımdan teklif yağıyor. Savunmanın kilit isimlerinden Kenan Yelek, "Başka takımlardan teklif almak çok güzel bir duygu. Ama ben Samsunspor'da çok mutluyum ve ayrılmayı düşünmüyorum
BURADA MUTLUYUM
Samsunspor'un emektarı Kenan Yelek, Ankaraspor'dan ciddi teklif. Başkentli yöneticilerin sürekli olarak aradığı ve 'Bugün gel imzayı at' dediği Tecrübeli savunmacı, Samsunspor ve Samsun'dan ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Uzun yıllardır Samsun'da olduğunu ve buraya ailesiyle birlikte çok alıştıklarını ifade eden Kırmızı-Beyazlı ekibin kilit ismi Kenan Yelek, "Evet Ankaraspor ile birlikte bir kaç tane daha takımdan yeni sezon için teklif aldım" dedi.

SICAK BAKMIYOR
Tekliflere sıcak bakmadığını ve Kırmızı-Beyazlı ekipten ayrılmak istemediğinin altını çizen tecrübeli kaptan, "Ama her zaman söylediğim gibi ben Samsunspor'da olmaktan dolayı çok mutlu ve huzurluyum. Ve bir yıl daha kulübümle sözleşmem bulunuyor. Benim hedefim futbolu Samsunspor'da bırakmak. Şu anda benim hiç bir sorunum yok. İnşallah önümüzdeki sezon bizim için başarılı geçecek ve Samsunspor gerçek olması gereken Süper Lig'de olacaktır" diye konuştu.

denge

adamsın be kenan... helal olsun sana >l<

babasamsunlu

Yalanlarınızı yiyim ben sizin..Eğer Kenana herhangi bir teklif varsa başka takımlardan bunu bana ispatlayın   ben Samsunspor atkımı bayrağımı polarımı formamı yakarım...  >:( >:( >:( >:( >:( >:( 

beşnumara

kenan sözleşmen varken git de samsunspora para kazandır la.3e 5e bakma bize yaptığın en büyük katkı olur 10 yıllık süreçte

LisandroLopez

Yıllarca emek vermiş Kenan'a saygısızlık yaparak,sözlemen varken hazır bırak git bize yaptığın en büyük iyilik olacaktır demek nası bi zihniyettir anlayamıyorum açıkcası..

beşnumara

ne oldu lisandro neden alındın acaba kenan git deyince.gitmesini istiyorum çünkü içi dışı bir olmayan bir futbolcu.yeri geldi takımın içini karıştırdı yeri geldi tribünleri karıştırdı.ben bunları bildikten sonra o formayı giymesini neden isteyeyim ki.yıllardır istemiyordum bu adamın bizim formayı giymesini ve hala da istemiyorum.kaldı ki benm için şahıs önemli değil samsunspor önemlidir.sözleşmen varken isteyen varsa git de kulübüne para kazandırırsın demişim.bu zamana kadar ne emek verdiyse emeğine sağlık gitmeyeceğini bile bile

babasamsunlu

kenan yıllardır emek verdi diyorsun..karşılığında yediği yemeği Türkiyede hiç bir kulüpten yiyemeyeceğini bilmiyorsun..Ama Kenan biliyordu..Samsunspordan başka yerde bu kadar para kazanamayacağını biliyordu..Samsunsprodan kazandıkları fazla fazla emeğinin (!)  karşılığıdır kardeşim..sen kısa donla gezerken biz uzun donla geziyorduk lisandro.. :) o yüzden abilerin birşey biliyorsa doğru biliyordur..Kenan bu sene yediğimiz 44 golün 19 unda inanılmaz bireysel -altını çizerek yazdım- hatalar yapmıştır..İnanmıyorsan aç maç görüntülerini tek tek izle..Beni haklı bulacaksın..

Neyse benim kızgınlığım bu haberin sipariş bi haber olması..Kenanı bu saatten sonra kim ister Allahınızı severseni..Hiç mi top bilmiyoruz biz...

kaptan 55

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 03 Mayıs 2010, 00:31:45
alucralı hemşerim, seni seviyorum:)

bi gün tanışalım kardeş.

LisandroLopez

07 Mayıs 2010, 20:21:00 #144 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2010, 20:43:46 LisandroLopez
Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Mayıs 2010, 19:30:12
kenan yıllardır emek verdi diyorsun..karşılığında yediği yemeği Türkiyede hiç bir kulüpten yiyemeyeceğini bilmiyorsun..Ama Kenan biliyordu..Samsunspordan başka yerde bu kadar para kazanamayacağını biliyordu..Samsunsprodan kazandıkları fazla fazla emeğinin (!)  karşılığıdır kardeşim..sen kısa donla gezerken biz uzun donla geziyorduk lisandro.. :) o yüzden abilerin birşey biliyorsa doğru biliyordur..Kenan bu sene yediğimiz 44 golün 19 unda inanılmaz bireysel -altını çizerek yazdım- hatalar yapmıştır..İnanmıyorsan aç maç görüntülerini tek tek izle..Beni haklı bulacaksın..

Neyse benim kızgınlığım bu haberin sipariş bi haber olması..Kenanı bu saatten sonra kim ister Allahınızı severseni..Hiç mi top bilmiyoruz biz...

Kenan nasıl takım içi  ve taraftara karşı  sorunlar yarattı hiç bilmiyorum doğrusu ve ilk defa sizden duyuyorum. Ben Samsunspor'u bildim bileli Kenan Yelek hiç kadro dışı kalmadı,Yönetim kararlarına saygılı efendi kişiliğiyle gençlerede örnek oluyodu..
Her stoper hata yapabilir Bakınız Fb'li Bilica.. Yaptığı hatalar yüzünden Fenerbahçe 27 yıl sonra alabileceği Türkiye Kupası'nı alamadı..
Öve öve bitiremediğimiz Serkan Aykut'lar,Celil'ler kaçar kez kadro dışı kaldı,Kenan kaç kez kadro dışı kaldı bir incele istersen..
Parayı hiç sorun etmedi,etmiş olsa her yönetim ve Teknik Direktör Kenan'dan memnun olmazdı.
Hüseyin Kalpar'da takımda en memnuniyet duyduğum futbolcu Kenan dedi zaten..
Ama bu saatten sonrada bırakması gerektiği bi gerçek..
Ben abilerim kadar bilmesemde , yaşıtlarımın bilmediği çok şeyi Bilirim Samsunspor hakkında sen merak etme..

kaptan 55

08 Mayıs 2010, 13:33:41 #145 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2010, 13:36:50 kaptan 55
kenan yıllardır emek verdi diyorsun..karşılığında yediği yemeği Türkiyede hiç bir kulüpten yiyemeyeceğini bilmiyorsun..Ama Kenan biliyordu..Samsunspordan başka yerde bu kadar para kazanamayacağını biliyordu..Samsunsprodan kazandıkları fazla fazla emeğinin (!)  karşılığıdır kardeşim

efsane başkan sayesinde kalmıştır kenan bu camiada.erdal acar bejeke yöneticisi iken acar kentte daire üstüne para vermiştir kenan'a ama büyük başkan gitmesine izin vermemiştir.şu anda acar kentte daireler trilyonlar değerinde.tese istemiştir bir telefonla kenan bize yıllarca hizmet edecektir,bu takımda kalacaktır lafıyla transferine izin vermemiştir.malatya paralı zamanında istedi onada onay çıkmadı efsane başkandan.ister kenan'a bulabildiğin zamanda büyük başkana sor o anlatır zaten.

ben hiç bir zaman bir tane taraftarımı en kral futbolcumuza değişmem,onlar bu işi para için yapıyolar bizler gibi düşünmezler bizler gibi bakmazlar bu olaylara.bunun bin tane örneği var.kenan'ın olayını bildiğim için arkadaşın yazdıklarına istinaden yazdım bunları,yıllarca sadece bu takımda bizlere hizmet etmiş son dönemlerini yaşıyan emektar bir futbolcumuzada bu cümlelerle hitap etmek bizlere yakışmaz kanaatindeyim.

LisandroLopez

08 Mayıs 2010, 21:08:40 #146 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2010, 21:10:16 LisandroLopez
Neye tepki verdiğini gayet iyi anladık , Bizde Kenan'ı o ister bu ister diye iddaa koymuyoruz ortaya veya topice konulan haber doğrudur demiyoruz..
Kenan'ın takım içerisinde yarattığı sorunlardan , gerek yönetim gerekse taraftarlarla arasında bir sorun olduğundan bahsedildi.
Ben Kenan'ın hiç bir zaman sorun yarattığına şahit olmadım.Olsam zaten bu denenlere itirazda bulunmaya gerek duymam.
Bir futbolcu dört dörtlük olamaz hiç bir zaman.. Girin bakın kaç tane hata yapmış diyorsun,İlk devre hangi futbolcu iyidi Allah aşkına ?
Üstelik Kenan'a kaptanlık bandı vermişsin.. Her seferinde Kenan bu takıma ağabeylik yapıyor deniliyorsa,yapılan hatalardan sonrada sitem edip bağırmaya hakkı vardır.

Bende zaten senden daha çok bildiğimi kastetmedim,Samsunspor hakkında yaşıtlarımdan daha fazla bilgi sahibi olduğumu belirttim.
Kimseyle Samsunspor'luluk konusunda yarışa girmem , hele ki karşımdaki benden yaşca büyükse.
Ama kendi fikirlerimide özgürce burada ortaya koymalıyım.
Kimse Kenan'ın verdiği emeklerin karşılığını almadığını iddaa etmediki burada,neyin savunmasını yapıyorsun anlamış değilim.
Sadece efendi kişiliğiyle ve ne kadar hatalı oynasada döktüğü alınteriyle Böylesine eleştirilmeyi haketmiyor.

babasamsunlu

geçn sene bu efendi kişiliği hakan koçarslan neden durduk yere makasla kovaladı sence...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Mayıs 2010, 21:13:23
geçn sene bu efendi kişiliği hakan koçarslan neden durduk yere makasla kovaladı sence...

Durduk yere değil , hatırladığım kadarıyla yenen bir golden sonra sinirlerine hakim olamayan Kenan Hakan'a sert çıktı ve olaylar büyüdü..
Her takım içerisinde olabilecek şeyler bunlar futbolcular arasında..
Abdülaziz'in yarattığı sorunlar nedense hiç konuşulmuyor. Her gün bir futbolcuyla dalaşıyor..
Başka örneklerde varmı ?

sersa

Keşke koymasaydım haberi :( tartışmayalım beyler lütfen..