Antrenör | Kenan Yelek

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:25:49

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

kenan buca maçından önce yenilen  13 gölün sekizinda bariz bireysel hata yaparak takımı zor duruma düşürmüştü...buca da demekki bariz hata yaptı..takım savunmasının yaptığı hataya herke bir şekilde katlanabilride bu kadar bariz hatalr yapan br savunma oyuncusunu daha fazla oynamaya zorlamak takıma verilebilecek en büyük cezalardan biri olsa gerek..kimsenin kenanın adamlığına  diyecek bir şeyi yoktur ama kenan da bucasporun kaptanı yılmazdan yaş olarak büyük olduğunu sanmıyorum..birini anlatırken bizim sipikerimiz nasıl anlattı diğerinin nasıl evlere şenlik olduğunu hepimizi zaten biliyoruz..bence  artık kendi değerini kaybetmeden takımdan ve futboldan ayrılmalıdır..

Kaya

Evet kaptanın artık veda etme zamanı yaklaşıyor gibi öyle ya da böyle SAMSUNSPOR umuza verdiği emeklerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.Artık daha dinamik birinin bu mevkide devam etmesi gerekir diye düşünüyorum...

Ben Ofosu

Kenan artık tadında bıraksın yediği bacak aralarından sonra.

gozgoz yýlmaz

kariyerine, samsunspor'a hizmetlerine saygı duyuyorum ama formsuz, ligin en çok gol yiyen tsakımyız ve bizde gerideki 5 isim arasında sürekli oynayan tek oyuncu; payı büyük bu kötü karnede.

beşnumara

takımdaki karaktersizlerin yerine  teker teker bir oyuncu koyuyorlar kadroya.kenan da karakteriyle değil de yaşlılığından ve formsuzluğundan dolayı onu da silecekler.silinmesi de lazım.sadece kafa toplarında iyiliği kaldı artık.teşekkürler kenan bu kadar sene samsunspora hizmet ettiğin için. defans can turgay olmalı şuan için.

YaşarDoğu

Buca forvetlerinin ekmeğe gönderdiği topçumuz.

Ollivanders

Kenan donemi sona erdi. Yeni arayıslar icine girmemiz gerekiyor artık.

cezayir55

bence o talkimdan giderse daha iyi olucagiz gibi bir his var icimde

Yaman55

hakkı denenmeli kenanın yerine

Kaya

SAMSUNSPOR kaptanlığı gibi kutsal bir görevi bırakmak isteyen eski kaptan....

Ertuğrul Sağlam

Kenan'a saygı ve sevgimiz sonsuz bence taraftarın tepkisi ile karşılaşmadan Formasını duvara asması gerek ve tarihe sevilen sayılan bir futbolcumuz olarak geçmesi gerek çünkü artık kaldıramıyor ve çok aksıyor....

gozgoz yýlmaz

Bugünkü giresun maçında rakibin en etkili elemanıydı...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 27 Ekim 2009, 02:25:23
Bugünkü giresun maçında rakibin en etkili elemanıydı...

:):) hiç yakışmadı o formaya bugün kenan...sadece  o formanın arkasında yazan numaraya çalıştı..yazıklar olsun...

Ertuğrul Sağlam

alperen

kenan la yolun sonuna gelindi...ama onun yerine oynucak adam kim kocaman bi soru işareti.... hakkının kenandan daha iyi olcağını düşünmüyorum..canıda gördük giresun maçında..