Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

berusa55

14 Ağustos 2009, 15:08:52 #90 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2009, 15:17:27 berusa55
Maç saatimiz: 20.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090814/bank_asyada_ilk_iki_haftanin_programi.html

İftardan sonrası fena bir saat değil 20.30...

Tribün_ali

1,5 senden sonra kaldığım yerden sonra maçlara devam malum askerlik ayırdı bu sevdayı ama gönlümden asla allahın izniyle yine tribünde yerimizi alacağız 90 dk susmadan devam

5BrK5

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Ağustos 2009, 15:08:52

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090814/bank_asyada_ilk_iki_haftanin_programi.html

21:00  olsa mis gibi olurdu ama neyse . .

sersa

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Ağustos 2009, 15:08:52

İftardan sonra demeyın bana geçen sene ıftar yapıp maça yarım saat kala türkişten harıl harıl maça geldım 4 tane yedik giresundan oturdum aşa ;D

Oflu

Tufan

Sadece Samsunspor

Taraftarımızın desteği ile biz yine bu sene puanlar alırız. Deplasmanda büyük ihtimal sıfır çekeriz. Geçen seneden pek fark yok takımda

Bi takım 4 forvet nerdeyse 5 forvet olacak 1 tane gol atamıyor, afedersin ama devenin nalı

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 16 Ağustos 2009, 10:46:43
Taraftarımızın desteği ile biz yine bu sene puanlar alırız. Deplasmanda büyük ihtimal sıfır çekeriz. Geçen seneden pek fark yok takımda

Bi takım 4 forvet nerdeyse 5 forvet olacak 1 tane gol atamıyor, afedersin ama devenin nalı

Bence de içeride taraftar desteğiyle bütün takımları yenecek güce sahibiz ama deplasman maçlarında takımın disiplinli olması lazım.Gol sorununun tahta açılırsa eğer Chelidze ile çözüleceğini sanıyorum inşallah hayırlısı olur...

SSBiz Gençlik

İşimiz çok zor... Taraftarımıza güveniyoruz... Alırsak taraftarımızın ateşlemesiyle alırız gerisi yalan...

55JNR55

inşallah alırız maçı ne diyelim hiç bi şekilde ne yeneceğimizden ne yenileceğimizden emin değilim öyle bi hale geldi ki artık rakip kim olursa olsun hiç bi şekilde içimiz rahat gidemez olduk maçlara...

55.hakan

gol atacağımızdan eminim ama rakip takımlar bizim kanatlarda maden olduğunu farkettikten sonra işimiz zor lig maçının havası daha farklı olacaktır karabük yenilmeyecek takım değil turgay ve kenan iyi organize etmeli savunmayı

Jnr.Serkan

sağ bekte oğuzhan oynarsa gerçekten dün ne kadar başarılı olabileceğini gösterdi.solda oynasın serkan eyüpoğlu...o zaman defansımız gzel oluo.forvetede hakan ve chelidze olsun ortasahamızda gününde olsn rahatlıkla alırız taraftarımızın desteğiyle

**KaR6**

chelidze oynar ise kazanma ihtimalimiz var, burhan ın gol atmasını beklersek işimiz zor..

sersa

celebi

bu maç almamız lazım bu maçı alacağız başka yolu yok