Bank Asya 1.Lig 1.Hafta > Samsunspor'umuz - K.Karabükspor

Başlatan Tufan, 31 Temmuz 2009, 12:43:05

« önceki - sonraki »

bezgınbekır

Kahrolduk mahvolduk bide stat cıkısında çevik kovaladı yetmezmiş gibi zaten giden 2 puanı yanmısız reva mı bu bize yani  ::)

Mert

Ali bilgici deniilen adam 3. golü yemeden önce burhanı çıkarıp hakan akmanı alsaydı bu maçı biz 4-2 alırdık.ses tellerim yırtıldı bu adama söve söve.Nasıl bir mantıktır bu anlamadım.Hakeme gelince leblebi yer gibi kolayca kart çıkardı onun da allah belasını versin.Yine hakemlerin gazabına uğruyoruz.Bu takımın yönetimi yok mu turhan hoca tribünde değilmiydi bilgiciye oyuncu değiştir neden demediler.Onları da geçtim bu takımın kaptanı kenan bile en azından uyarabilirdi.yanlış anlaşılmasın kenana lafım yok adam gerçekten hakkını veriyr helal olsun sana kaptan.

edmontdante

Kale ve defansı sağlam kurup,gürcü düşündüğümüz gibi çıktığında bu takım iş yapar.
Kaleci-4 defans(Tabiki sol ve sağ bek alındığında)-gürcü geri kalan 5 kişi .
Murat  banko.
Turgut'un geçen senelere göre daha formda ve özgüveninin yerinde olduğunu düşünürsek (Öyle umuyoruz).
Sefa-Ömür-Oktay-Volkan şu anki kadroda yer bulur.
Geri kalan Hakan Akman-Hakan Koçarslan-Serkan EYÜPOĞLU-Burhan-Sercan yedek olur.

Bugün takım ümit verdi.Ama tabiki herşey Yönetim-Otorite ve paraya  bağlı.Şu transferleri gerçekleştirebilsek ve bu takıma destek verilse her şey olur ama destek olayının ne durumda olduğunu hepimiz biliyoruz.

vanlioglu

bu nasıl stada giriştir anlamadım tribun yok bişe yok :S

mehmet yılmaz

Ligin açılış maçında Karabükspor'u yenebilirdik ama olmadı. Maç sonunda taraftarların tribüne çağırdığı ve "helal olsun size helal olsun" dediği futbolcular gerçekten yürekten oynadılar ama o son 5 dakikaya kadar maçı mükemmele yakın yöneten orta hakemin göremediği ancak yardımcısının es geçmemesi gereken pozisyonda Emenike'nin Kenan'a yaptığı faulün devamında gelen gol ile oyun 3-3 olduğunda belki de son nokta konulmuştu. Sonrasında çok haklı bir isyan hissiyle oraya giden lakin itirazın dozunu tutturamayan Burhan ve Volkan'ın atılmasıyla birlikte 9 kişi kaldı takım. Peki ondan önce ne mi oldu?

Sağ ve sol bekte sorun yaşayan, kalede de sıkıntıları olan bir takım kimliğiyle başladığımız maçın hemen başında bir yan top golü yedik ama oyunu bırakmayıp önce beraberliği sonrasında ise geçen sezonun sorunlu ve kilolu futbolcusu Sefa'nın her iki kötü yönünden de kurtulmuş hissi veren oyunu ve serbest vuruş golüyle öne geçtik. Ancak onu koruyamadık. İkinci devrenin başlarında ise Oktay Delibalta, şanına yakışır bir gol atmıştı.

Ramazan ayına ve sıkıştırılmış iftar sonrası maç saatine rağmen tribünlerde hatırı sayılır sayıda Samsunspor taraftarı vardı. Bu önemli bir işarettir; bu şehrin beklentisidir, hasretidir bir bakıma.

Karabükspor ligin en fazla para harcayan ve dolayısıyla da Süper Lig hedefi gibi cümleler kurabilen takımlarından birisiydi. Ancak bizim savunma zaaflarımız dışında çok ciddi hücum etkinlikleri olmadığı gibi savunmalarında da açıklar verdiler. Demek istediğim odur ki Karabükspor ayarındaki takımların Süper Ligden bahsedebildiği bu ligde bizim takımımız 5 ya da 6 nokta takviye ile kesinlikle kafaya oynar.

Aylardır rüyalarımıza giren tahta meselesi mutlaka halledilmeli. Zira haftaya bile 3 oyuncumuz yok; kadro darlığı da düşünüldüğünde artık aradaki engeller kaldırılmak zorunda. Bu kadro böyle deli maçlar oynar ama lig bir hafta değil iki hafta değil; 34 hafta... Sakatlığı, cezası, formsuzluğu derken bu şekilde gitmeyeceği aşikar...

Bir puana kimsenin sevindiği yoktu; hepimizin aklında kaçan iki puan vardı. Galip gelebilse idik en çok da ta Şırnak'tan buraya kadar gelen Silopili Samsunsporlu Muhsin kardeşim için sevinecektim. Ama o Samsunspor'unu ve daha önce hiç görmediği Samsun'unu görüp mutlu bir şekilde döndü evine.

Özledik, çok özledik... Olsun artık bir şeyler...

5BrK5

maçın ilk dakikaları stadda ses yoktu resmen gruplar içeri girince sağayada bi renk ve zevk geldi taraftarsız maç olmuyo valla. . bu takım biraz zorlarsa play off  oynar  imkansız bi durum yok ama işte böle 1-2 gidiyo sonra sorun yaşıyoruz. .

Sercan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Ağustos 2009, 02:57:22
Bu maçta en çok aradığımız isim kesinlikle Turgut'tu .. Önde yakaladığımız Karabük savunmasını hallaç pamuğuna çevirirdi .. Volkan-Burhan yorulunca ; Hakan-Turgut değişikliği ile çok rahat 4'ü bulurduk ..

Kına yaksın Turgut şimdi ..

Aynı şekilde bende çok düşündüm,eğer cezalı olmasaydı Turgut bey  karabüğün defansını darmadağın ederdi..

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Kaderimiz kara tahtaya bağlı.en azından iki üç takviye ile ve de futbolcularımızın bu maçtaki gibi hırsı ile kafaya oynarız ve inşallah özlem biter.ama kesin kale ve kanatlara takviye şart.

celebi

maçta takımımız işin açıkcası ben karabükün etkili bizim ise tahtanın açılamaması söz konusu olduğundan sıkıntılı başlayacağını düşünüyordum. fakat hiçte öyle olmadı. ve takım gerçekten güzel mücadele etti.volkan-murat- oktay ve sefa 2. yarı kenan gerçekten süper bir mücadele örneği gösterdiler. balon gibi şişirilen karabükü gördük nasıl bir takım olduğunu bence bizim takım onlara en az 2 basar. akyol kardeşimde bu arada gerçekten güzel maç anlattı.

BUNUN YANINDA BU SİTEDE BURADA BULUNAN BAZI ŞAHSİYETLER SAMSUN TAKIMI DİYE HİTAP ETTİKLERİ SAMSUNSPORUMUZUN ADINA BERABERLİĞİN SEVİNDİRİCİ OLACAĞINI DÜŞÜNEN BAZI KİŞİLEREDE ŞUNU SÖYLÜYORUM. KINALARININIZ ALIN MÜSAİT BİR TARAFINIZA SÜRÜN. MASRAFLARIN TAMAMI GRUP İSTANBUL 55 TEN. BUNU BELİRTEYİM. BİRDE O TAHTA YÖNETİMDEKİLERİN MÜSAİT BİR TARAFINA GİRSİN BİR DAHA DA ÇIKMASIN.  >:( >:( >:( >:(

Baskent_Samsunspor

çocuklar helal olsun size

yeterki terinizin son damlasına kadar oynayın

bir tebrikte akyola süper bi anlatım süperr

55.hakan

beyler maçta olaylar çıkmış kartlardan sonra koltuklar falan atılmış saha kapatma cezası alır mıyız
sizce

KocumVolkan

Alıntı yapılan: hakanelgun - 24 Ağustos 2009, 09:17:35
beyler maçta olaylar çıkmış kartlardan sonra koltuklar falan atılmış saha kapatma cezası alır mıyız
sizce

yok okadar şeyede vermezler heralde ? az dı topluca küfür ettik (sürerklilik arz eden şekilde)
okadar.. ha bu hakem bu gözlemci onları abartırsa alırız.. ama genede okadar önemsenecek birşey yoktu 10-20 milyar ceza verirlerm  okadar..

alisan5516

bnm kafam kenarda hakan akmanı oyuna hazırlayan hocaya bozuldu.volkan işaret etti değiştir diye zaman geçirmek içinde en köşeye gitti fakat bizim hoca son 25 dk kalmasına rağmen hakan akmana 5 dk laf anlattı yok böyle bişe ya yanımdakilerede söylüyorum hala laf anlatıyo volkan yalandan köşeye kaçtı değiştirse maç biticek diyorum yok o hala laf anlatıyo taç atılmasına yakın saldı hakanı ama bu seferde yan hakem gördü orta hakeme söylemedi sonra taç atıldı adam burhanı çekti faulü vermedi gitti top orda arapları kenana faul yaptı o da görülmedi sonra malum gol ama bence en büyük suçlu ordaki hocaydı son 2 dk kalmıs hakana gir topu ilerde tut dersin biter ne 5 dk laf anlatıyosun deli oldum ya

alisan5516

bu kadar terbiyesizliği yapanlar sahayıda kapattırırrlar rahat olun siz