Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Saat 14'de tesislerdeydim transfer tahtasının açılıp açılmadığını sordum bir gelişme yok dediler ve ben sorduğumda burdaki konudan habersizdim  :-\ :'(

KocumVolkan

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 30 Temmuz 2009, 14:42:51
Saat 14'de tesislerdeydim transfer tahtasının açılıp açılmadığını sordum bir gelişme yok dediler ve ben sorduğumda burdaki konudan habersizdim  :-\ :'(

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

alperen

hayda....ama kulübün haberi olsa şaşardım zaten onların umrunda değilki

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 30 Temmuz 2009, 14:42:51

Kulüptekilerin bi halttan  hiçbizaman haberleri olmadki  ;)

Jnr.Serkan

Ertuğrul Sağlam

Şimdi kulübü aradım şuanda net birşey olmadığını söyledi telefona çıkan kişi. yani bukadar önemli bir konunun kulüp personeli tarafından bilinmemesi olamaz tahta açılsa idi haberleri olurdu sanırım ama bekleyceğiz bakalım...

cezayir55

maalesef tahta acilmamis herhalde

Jnr.Serkan

cezayir55

cezayir55

tranfer tahtasinin acildigi haberini yapan arkadas nerden almis haberi

cezayir55

AntZ

30 Temmuz 2009, 15:08:53 #176 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 15:42:36 Ant55
Arkadaşlar transfer tahtası açık, belkide çok önce açıldı ama belli ki bazı şeylerin gizli kalması isteniyor, resmi bir açıklama olmadan personelin açıldı demesini beklemeyin zaten. Böyle söylemeleri çok normal. İçinizi ferah tutun  ;)

samet_55

ulen tahta açılmadan   kapandın mı,?

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: cezayir55 - 30 Temmuz 2009, 14:58:25
tranfer tahtasinin acildigi haberini yapan arkadas nerden almis haberi

birader sen provakatör müsün ? ne demek haberi yapan arkadaş ? haberi yapan arkadaşın yaşında adam değil Halk gazetesinden Yusuf Ziya Çakır ve sitemiz yöneticileri . Tahsin Kosif İstanbul'da , tahta da açıldı. resmi birşey söz konusu değil , zaten Kosif'in dediğine göre " tahtayı kaldırmak problem değilmiş , önemli olan tahta kalktıktan sonra alınacak isimlerin maddi kaynağının karşılanması .

Jnr.Serkan

provakotörlükle ne alaka cezayir55 sadece soru sormş kimseyi yargılamamış.ben ofosu her yerde işi kavgaya çeviriyosun.adam kötü bişe dememiş.siteye bu haberi veren abimizide yargılamamış.haber nerden alındı demiş.bırakın şu kavgayı artık