Transfer Tahtasını Ne Zaman Açacaksın Yönetim?

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Temmuz 2009, 22:59:59

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Transfer tahtası açılmış veya daha sonra da açılmamış kapalı demek neden infial yaratır anlamış değilim.ne kadar çok bilmiş insanlar var bizde.asıl infial lafını kullanmak ortalığı karıştırmaktır.sonuçta bir arkadaşımız açıldı demiş kaynak bulmuş bir arkadaşımız da kapalı demiş ne var bunda.her zaman ki gibi konu saptırma da üstlerine yok bazılarının?

alperen

vay anasını ya ömrü hayatlarında bi tahta işini becerdiler onuda açıklamaya naz yapıyolar
AMAÇ:geç açıklayıp işi olduğundan zor gösterip daha sonra büyük bi iş başardık demek
HADİ HAYIRLISI....

Jnr.Serkan

hepimiz aynı renklere aşığız.gereksiz tartışmaya gerek yok...inşallah iyi bi solbek alınır.bide sağ bek.sinan demirciogluyla uğraşlmaz bi sene

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsunspor_5555 - 30 Temmuz 2009, 16:54:43
hepimiz aynı renklere aşığız.gereksiz tartışmaya gerek yok...inşallah iyi bi solbek alınır.bide sağ bek.sinan demirciogluyla uğraşlmaz bi sene

Bu Sinan demircioğlu halen futbol oynuyormu.......

AntZ

Şu an sitedekileri maça giden tribünleri dolduran insanlar olarak düşünün ve yönetim duruşunun, açıklamaların, söylemlerin ne kadar önemli olduğuna siz karar verin.

Transfer tahtamız açıldı haberiyle adeta sevince boğulduk, aynı şekilde en ufak bir kıvılcımda, umut ışığında tribünleri dolduruyoruz, arkasından kesin değil sözleri geldi, çoğumuz açıldığını bilsekte bir karamsarlık çöktü, kimsenin içinden yazmak dahi gelmiyor. Benzer durumlarda tribünler de boş kalacaktır inanın.

Yeter artık, 3-4 senedir bıkmadınızmı bu edebiyattan, tamam durumumuz kötü ama biraz şu insanların yüreğinde kıvılcım yakacak, umutlarını yeşertecek, takımının peşinden koşturacak duruş sergileyin. Her şey çok iyi bir kadro değil, şu taraftarın moralini bozacak açıklamalar yapmayın bakın görün nasıl doluyor tribünler. Siz taraftarı coşturun taraftarda takımı coştursun...

Ollivanders

Alıntı yapılan: Ant55 - 30 Temmuz 2009, 17:22:22
Şu an sitedekileri maça giden tribünleri dolduran insanlar olarak düşünün ve yönetim duruşunun, açıklamaların, söylemlerin ne kadar önemli olduğuna siz karar verin.

Transfer tahtamız açıldı haberiyle adeta sevince boğulduk, aynı şekilde en ufak bir kıvılcımda, umut ışığında tribünleri dolduruyoruz, arkasından kesin değil sözleri geldi, çoğumuz açıldığını bilsekte bir karamsarlık çöktü, kimsenin içinden yazmak dahi gelmiyor. Benzer durumlarda tribünler de boş kalacaktır inanın.

Yeter artık, 3-4 senedir bıkmadınızmı bu edebiyattan, tamam durumumuz kötü ama biraz şu insanların yüreğinde kıvılcım yakacak, umutlarını yeşertecek, takımının peşinden koşturacak duruş sergileyin. Her şey çok iyi bir kadro değil, şu taraftarın moralini bozacak açıklamalar yapmayın bakın görün nasıl doluyor tribünler. Siz taraftarı coşturun taraftarda takımı coştursun...

yonetim olmadıktan sonra hersey boşa...

berusa55

Bu yönetimin başa geldiğinden beri yaptığı en önemli icraat nedir arkadaşlar:

Moral bozmak, moral bozmak, moral bozmak....

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Temmuz 2009, 17:26:03

+
Başa gelen çekilir dedirtmek, halbuki başa geleni baş tacı yapardık biz!

Ollivanders

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Temmuz 2009, 17:26:03

omrum boyunca yalan konusmıcam cunku yalan konusunca karsıdakılerın durumunu cok iyi anladım bu donem

AntZ

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Temmuz 2009, 17:30:27
omrum boyunca yalan konusmıcam cunku yalan konusunca karsıdakılerın durumunu cok iyi anladım bu donem

İlk yalanını söyledin bile  ;) Yönetimden misin kardeş?  ;D

supernatural_55

ben biliyorum onu yönetimden yönetimden ;D ;D ;D

Ollivanders

kuzey55

isa turan yalanlamış haberi.bizi yalancı durumuna düşürüyoarl resmen.isa çok bilmiş zaten.bu adamlara kadar düştükya bize herşey hak.

cem

tahta açıldımı açılmadımı kim doğruyu söylüyor

kuzey55

Alıntı yapılan: cem - 30 Temmuz 2009, 19:00:28
tahta açıldımı açılmadımı kim doğruyu söylüyor

bu yönetime inanma,güvenme küme düşmeye kendini hazırla bunların bi halt becereceği yok.