Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: kankirmizisi - 11 Ocak 2010, 13:31:24
  samsunun kaderi bu düşmeye gör iyi gidince işer herkes yanında kötü gidince herkes sallamaya devam allah razı olsun!!

??? ??? ???

bu sitedeki kimseye HİÇ KİMSENİN bunu söylemeye hakkı yok!! biz mi iyi gün dostuymuşuz!!

BİZİ DE HERKES TANIR CANTUĞ HOCA MERAK ETME SEN!!

edmontdante

11 Ocak 2010, 14:12:35 #1096 Son düzenlenme: 11 Ocak 2010, 14:21:08 edmontdante
ben cantuğ hoca !!! benim derdim takım kümede kalsın sizin derdiniz ortalık karıştırmak üstümüze tepki çektirmek samsunun kaderi bu düşmeye gör iyi gidince işer herkes yanında kötü gidince herkes sallamaya devam allah razı olsun!!

Cantuğ Hocam, "Sizin derdiniz ortalığı karıştırmak " demişsiniz.Tamam  diyelim ki derdimiz ortalığı karıştırmak.Ama rahmetli Teoman tarafından  SBK 'ya özel olarak açılmış olan forum kaç kez SBK mensubu  kişiler (Malzemecisinden yöneticisine,sporcusundan teknik adamına kadar)  tarafından ne şekilde ve ne derecede  karıştırıldı ve kaç kez kapatıldı  haberiniz vardır sanırım.Bu şekilde yaratılan karışıklığın yanında bunlar  hiçbir şey değil kaldı ki burada kimsenin ortalığı karıştırmak amacında olduğunu sanmıyorum.Geçtiğimiz 2  sezon tıpkı SAMSUNSPOR'u destekler gibi salonda yerini alan çok sayıda kişinin Fenerium hadisesinden sonra kırıldığı,soğuduğu   ve takım geçtiğimiz sezon ki başarıyı tekrar yakalasa bile artık tribünde olmayacağı bir gerçektir.Sırf soz verdiğim için iki adet kombineyi satın almış olan ben gibi.Ayrıca amaçlarının ortalığı karıştırmak olduğunu iddia ettiğiniz kişilerin de sadece SAMSUNSPOR'LULUK  hissiyle  bu şekilde davrandığına  eminim.Çünkü hiç birisinin SBK ile ilgili ne bir menfaati ne de bir hesabı vardır.Menfaat ve hesabı olanlar geçtiğimiz sezonlarda burada tartışmaların çıkmasına sebep olanlardır.

Akyol

Yeni moda bu oldu sallayın sitedekilere!!! Sbk için geçen yıl ailemle birlikte her maça gittik, bütün takımları dize getirdik o heyecan güzeldi! Ancak şu fenerrum hadisesinden sonra bütün hevesim kaçtı şahsen, daha tek bir maçına bile gitmedim içimden gelmedi. Samsun'un sorunu arkadan sallamak değil arkandan sallatmaktır! Bu şehirde başarıyı yakalayan a'dan z'ye kim varsa (İsmail Uyanık'ı ayrı tutuyorum çünkü o yalnız savaşçıydı) adı hep başka şekilde anılmıştır. Burda suç hep taraftarda mı? Beşiktaşı yeniyoruz istifa ediyosunuz, Galatasarayı yeniyoruz istifa ediyosunuz, Feneri yeniyoruz istifa ediyosunuz... Nasıl bizler sizin içinizi bilemezsek sizde bizim içimizi bilemezsiniz! Bu şehir başarı istiyor bahane değil bu şehir idol istiyor kaprisli kişilikler değil!!

Sercan

ben cantuğ hoca geçen sene herkesi yenince de aynısını mı  düşündünüz ? el insaf ya!! dışarıdan gazel okumak kolay beni tanıyanlar sahada babamı bile tanımıyacağımı bilirler  !!! benim derdim takım kümede kalsın sizin derdiniz ortalık karıştırmak üstümüze tepki çektirmek samsunun kaderi bu düşmeye gör iyi gidince işer herkes yanında kötü gidince herkes sallamaya devam allah razı olsun!!

Belli ki Cantuğ hocanın bir yakınısın.Duymasın Cantuğ hoca onun adına birşeyler yazdığını...

celebi

o cantuğ hocadır ihtimal veriyorum.

Ollivanders

geçen sene kalpten bağırıyorduk ama bu sene ise bağırmak zor geliyor.. Çünkü yasattıklarınız bağırmamıza engel... Sizin konusmaya bile hakkiniz yok sayın SBK yoneticileri.Burda gorusunu soyleyen insanları kotu gunlerimizde yanımızda değilsiniz diye karalamaya da hakkiniz yok. Çünkü bunu sizler istediniz.

babasamsunlu

Dünyanın her yerinde başarı alkışlanır başarısızlıksa eleştirilir...Alkışlara hiç bir tepkiniz yokken eleştirilere ve eleştirenler bu kadar çok tepkili olmanız bir yerlerde hata yaptığınızın göstergesidir...
samsun basketin düşmesi kalkamsı bizleri ilgilendirmiyor hocam..siz geçen seneki fenerrum olayında kaybettiniz kaybedeceğinizi zaten..

Hiç bir şey Samsunsporun üstünde olamaz...Samsun bile....

ankarta 55

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Ocak 2010, 16:33:59
geçen sene kalpten bağırıyorduk ama bu sene ise bağırmak zor geliyor.. Çünkü yasattıklarınız bağırmamıza engel... Sizin konusmaya bile hakkiniz yok sayın SBK yoneticileri.Burda gorusunu soyleyen insanları kotu gunlerimizde yanımızda değilsiniz diye karalamaya da hakkiniz yok. Çünkü bunu sizler istediniz.

cem

ortada bir sorun var cantuğ hocanın daha öncelerden bu sitede yazdını biliyorum ama kankırmızısı nickiyle değil
daha sonradan nick değiştirmiş yada kendine yeni bir hesap açmışsa bilmem

celebi

hakkı bayrak ın nicki ile yazıyor  8)

cem

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ocak 2010, 22:33:45
hakkı bayrak ın nicki ile yazıyor  8)
arkadaş dalga gececek ne var

Recep

Alıntı yapılan: cem - 12 Ocak 2010, 20:28:34
arkadaş dalga gececek ne var
kimsenin dalga geçtiği yok
bu nickle daha önce cantuğ hocaya hayranlık belirtilmişti şimdide ben cantuğ hocayım diyor
benim şimdi kafam karıştı bana özelden mesaj atan cantuğ hocamı hakkı bayrak mı

sadece55

12 Ocak 2010, 21:37:39 #1108 Son düzenlenme: 12 Ocak 2010, 21:38:10 erdo55
Merhaba ben Barrack OBAMA Çok değerli amerikamızın geçen yaz ekonomik kriz yaşaması bu sitedekiler yüzündendir diye yazı da gelir yakındaa...:p

YaSeF55

çankaya üniversitesi=70 - SBK=79