Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

Ollivanders

kırıldık bir kere istesende eskisi gibi olmaz sbk !

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Ekim 2009, 14:14:23
Maç Tarihi: 24.10.2009
Maç Saati: 17:00
SAMSUN BASKETBOL
TARSUS BELEDİYESPOR

had bismillah bakalım

sadece55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 12 Ekim 2009, 20:30:02
kırıldık bir kere istesende eskisi gibi olmaz sbk !

Herkes hata yapar bir şans vermek lazım öyle yada böyle bu takım samsunun takımı

cem

hepiniz herşeyi çok biliyosunuz ya yorum yapıyosunuz,,,yada işinize geliyor çiçek olayını biliyorum neden yollandı diyede sordum sbk nın üst katmanlarına ister inanın ister inanmayın hüseyin tayincinin o çiçek yollandı gün haberinin olmadığını ve o gün kendisinin dağ evinde olduğunu bilenlerdenim ....kim nasıl işine gelirse öyle yorum yapsın,yapıyorda,ama gerçek bu,,,
bana soranınız olabilir tayincinin akrabasımısın ilgiside yok sbknın içinde görüştüklerim var,ama gerçekler bildiniz gibi değil yinede herkes istediği gibi inanabilir...

supernatural_55

dağ evi mi vay anasını ya dedim ama içimden ;)
bilgisi olmadan nasıl böyle bişey yapmışlar o daha ayrı bi konu ama bence de bi şans daha verilmeli.gerçi biz şimdi kırgınz ama maçlar başlasın geçecektr kırgınlığmz sonuçta Samsunsporumuzdan sonra şu anda sbk şehir için spor alanında ismi duylmuş başarı yakalamış bi takım

Sioux

sbk umurumda değil benim, sevmiyorum, sevmek ve desteklemek zorundada değilim. benim dünyam Samsunspor! bayan basket ligini türkiye'de kim takip ediyor ki. sadece samsunspor'u elinden alınmış bizler. birbirimizi kandırmanın alemi yok, türkiyede kim takar sbkyı? bayrak işi de özür dileme olmuş. sonuçta büyük Samsunspor taraftarı olmasa tribünler trişkadan kalacak. işim olmaz sbkyla.

cem

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 12 Ekim 2009, 20:57:57
dağ evi mi vay anasını ya dedim ama içimden ;)
bilgisi olmadan nasıl böyle bişey yapmışlar o daha ayrı bi konu ama bence de bi şans daha verilmeli.gerçi biz şimdi kırgınz ama maçlar başlasın geçecektr kırgınlığmz sonuçta Samsunsporumuzdan sonra şu anda sbk şehir için spor alanında ismi duylmuş başarı yakalamış bi takım
arkadaşım inanıp inanmamak senin elinde beyaz eve bir davetiye gelmiştir doğrudur bu davetiyeler toplanır ve anlaşmalı çiçekçiye gönderilir bu kıytırık çiçek işini hüseyin tayinci ilgilenmez..beyaz evden yönetici yada patron konumunda biri ilgilenir çiçekçiye yollar davetiyeleri çiçekçide çiçekleri ulaştırır

supernatural_55

anladm cem olan oldu inanmam bişey değştrse keşke ama ben zaten düşncelermi yazdım.

o değil de Samsunspor basketbol takımı vardı eskiden kapandı ilerde zor görünse de - bu devran böyle gitmez- düzeldiğmzde acaba gene açabliyo muyuz bu takımı?Volkan,Yavuz ismen benim aklımda kalanlar tabi artık oynayamayabilrler yaş vs. bi ara gayet başarılydık 1.lige 2 kez çıkmıştık ama maddi sebeplerden 2.ligde mücadeleye devam etmştk sanki benm hatrladğm kadaryla keşke hep eskide kalabilseydik:((bunu dedrtenlere gelsin içimdeki cümleler...

cem

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 12 Ekim 2009, 21:17:42
anladm cem olan oldu inanmam bişey değştrse keşke ama ben zaten düşncelermi yazdım.

o değil de Samsunspor basketbol takımı vardı eskiden kapandı ilerde zor görünse de - bu devran böyle gitmez- düzeldiğmzde acaba gene açabliyo muyuz bu takımı?Volkan,Yavuz ismen benim aklımda kalanlar tabi artık oynayamayabilrler yaş vs. bi ara gayet başarılydık 1.lige 2 kez çıkmıştık ama maddi sebeplerden 2.ligde mücadeleye devam etmştk sanki benm hatrladğm kadaryla keşke hep eskide kalabilseydik:((bunu dedrtenlere gelsin içimdeki cümleler...
eski samsunspor basket takımının hocası murat kumbasarla görüştüm cts günü bizim samsunspor 2 değil 3 kere çıkıp çekilmiş ligden federasyon 3. kere çekilince direk amatöre düşürmüş bizi artık başlasak bile amatörden başlayacakmışız....ey gidi eski günler .....

jean

supernatural_55

@ cem

hadi ya:((((teşekkr ederim bilgiler için...gerçekten eski günlerde yaşamak ama şimdiki yaşım civarında olarak ve şöyle böyle değil de çok net hatırlayacağm şeyler olmasını isterdm Samsunsporumun tüm branşlardaki başarılarının Allah o günlerin daha iyilerini nasip eder inşallah bizlere..

Revenge

Başkan Tayıncı  feneriuma çiçek göndererek,taraftar kitlesinin yüzde doksanını oluşturan Samsunsportaraftarının bu konudaki hassasiyetini hiçe saymış,onları gücendirmiş, hatta söğütlübahçelide olduğu gibi bazılarınıda basketboldan soğutmuştur. Bu olayda başkanın günahsız olduğunu savunmakta, SBK taraftarı olmak dışında klüple hiçbir organik bağı olmayan yetkisiz bir arkadaşa düşmüştür. Yetkisiz bir arkadaşın olay şöyle olmuştur böyle olmuştur diye açıklama yapması yerine keşke bu takıma çok şeyler vermiş başkan çıkıp olayın iç yüzünü anlatıp bu taraftarın gönlünü alsa.
   Ancak olay doğru bile olmuş olsa unutulmamalıdır ki  Hüseyin TAYINCI bu takımın sadece başkanıdır. Bugün vardır,yarın yok. Oysa SBK tüm Samsun'undur,Tüm Samsunlunundur.

Revenge

Belki çok kıl tüy iişlerle uğraşıyorum ama sbk'nın sitesinde Quianna Chaney nin boyu 1.86 olarak verilmiş. Oysa oyuncunun boyu Amerikan öiçü birimiyle 5 fit,11 inç dir.Buda 1.80 ne takabül ediyor. Düzelteyim dedim.

Revenge

Bölgesel ligden beri SBK'yı takip ederim. Her dönem sebepsiz nefret ettiğim ve yine sebepsiz sevdiğim oyuncular oldu. Nefret ettiklerimi bir yana bırakırsak  Bölgesel ligdeyken Hanife'yi İkinci ligdeyken Selvin'i,geçen yılda İlkay'ı çok sevdim mesala. Bu kardeşlerin bazıları faydalı oldu bazıları olamadı ama iyi oyunculardı.
   Bu yılki favorim ise hiç tartışmasız İlsu,namı diğer BEBE. Bebe İlsu, 83 yılında yunan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelir. Sevinçle başına toplanmış zevattan artık kim dediyse birinin ağzından BEBE çıkar. Her ne kadar sen dedin diye suçlanan aile büyüğü yav ben bebe demedim abe dedim diye ısrar etsede olan olmuştur artık ve İlsu o gün bugün hala bebe dir. Ankara doğumlu olmasına rağmen Denizi sever,Annesini sever,evde vakit geçirmeyi sever,muhtelemen çiftliği de sevecektir. Birde çok entresan hemcinslerinin gördüklerinde yüksek volümlü çığlıklar eşliğinde yüksek sıçramalar yaptığı fareleri sever. İlginç bi tip bu kız ilginç.
        Hayat felsefesi herkesin sandığı gibi ''takma kafana tokadan başka bir şey'' değildir. Bu felseyi bir adet top,iki pota,iki file olarak ifade edebiliriz. Hayattaki en büyük  derdi bi türlü veremediği versede kısa sürede aldığı kiloları. Her yılın başında düzenli olarak rejime girer ama sonra yine pes edip kilo almaya başlar. Kilo alıp vermesinde ruh hali önemli rol oynar.Hatta bir ropörtajda basketbolcu olarak kendini nasıl buluyorsun anlamında kendini nasıl buluyorsun diye sormuşlar kilolu demiş.
   Öyle çoğu oyuncu gibi gözünü para hırsı bürümüş bir kızda değildir. İllada büyük takımda oynayacağım diye bir kompleksi yok.  onun için Önemli olan huzur ve basketboldan zevk almak.
   Erken yaşta anne olmak gibi bir hayali varmış kızımızın ama ah şu basketbol sevdası izin vermemiş bu hayalinin gerçekleşmesine.
  Bizde bu entresan kardeşemizin sbk ya faydalı olmasını diliyoruz.

berusa55

İlsu'yu burdaki turnuvada iki maçta izledim. Tam bir oyun kurucu ve isabetli şut oranı da çok yüksek... Büyük faydası dokunacağı kesin.