Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

Revenge

Alıntı yapılan: cem - 30 Temmuz 2009, 19:15:59
julı ile ceyhan anlaştı bizle julı nin bonservisiyle ilgili anlaşmaya çalışıyor galiba ceyhan...
julınin ofansif yönü iyi defansif yönü yok biz bu sene hem avrupa hem tbbl oynayacağımız için julınin yerine defansif ve ofansif yönü olan oyuncu alınacak.....

Arkadaş yukarıya öyle bir şey yazmış ki okuyan da zanneder ki Julia defansif yönü olmadığı için gönderildi.Biz Julia gibi bir guardı zor buluruz zor.
Alıntı yapılan: cem - 30 Temmuz 2009, 19:30:42
kesinlikle aratmayacak emin olabilirsin.)

Birde ben bunu gıcık oluyorum. Ya arkadaş burası bir forum yani bir paylaşım sitesi. Eğer biliyorsan birşeyler,varsa farklı duyumların paylaş bizimle. Nedir bu gizemli cümleler?

Ollivanders

Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Ağustos 2009, 18:19:06
Samsun Basketbol Kulübü'nün geçen sezon elde ettiği başyarıda pay sahiplerinden olan İlkay Maşa Ceyhan Belediyespor ile anlaştı.  25 yaşındaki forvet oyuncusu, geçen yıl Samsun Basketbol Kulübü forması altında 25 maçta 14,35 dakika oyunda kaldığını, 5 sayı, 1 ribaunt, 0.3 asist, 0.3 top çalma ile sezonu tamamlamıştı. Samsun'da güzen anılar bıraktığını belirten Maşa, "Samsun Basketbol Kulübü'mde sporculuk hayatımın en güzel günlerini yaşadım. Özellikle Samsun'un taraftarlarını asla unutmayacağım. Şunu çok iyi biliyorum ki hangi kulübe gidersem gideyim bir daha öyle bir taraftar kitlesi ile karşılaşamam" dedi.

beşnumara

ilkay ..ün başın oynamasın.şirin gözükmek için uğraşma. bu sene kimseye değer vermemeliyz.oynayan oynasın.tek sevgimiz cantuğ hoca ve ekibine olmalı.onlar hakediyor çünkü.diğerlerinin kaliteleri sezon bittiğinde görülüyor >:(

cem

ilkay maşa sen bir öylesin bir böyle....seni bilen biliyor geç bunları ilkay geç...
arkadaşlar ilkayın bu açıklamalarını yemeyin

cem

Alıntı yapılan: Revenge - 02 Ağustos 2009, 18:55:56
  Arkadaş yukarıya öyle bir şey yazmış ki okuyan da zanneder ki Julia defansif yönü olmadığı için gönderildi.Biz Julia gibi bir guardı zor buluruz zor.  Birde ben bunu gıcık oluyorum. Ya arkadaş burası bir forum yani bir paylaşım sitesi. Eğer biliyorsan birşeyler,varsa farklı duyumların paylaş bizimle. Nedir bu gizemli cümleler?
julı hakkında bu bilgiyi biliyorum evet defansif yönü olmadığı için gönderildi biliyorum hemde en yetkilisinden...transferler gelince duyarsınız artık transfer haberi yazmıyorum arkadaşım...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Ağustos 2009, 19:11:11
ilkay ..ün başın oynamasın.şirin gözükmek için uğraşma. bu sene kimseye değer vermemeliyz.oynayan oynasın.tek sevgimiz cantuğ hoca ve ekibine olmalı.onlar hakediyor çünkü.diğerlerinin kaliteleri sezon bittiğinde görülüyor >:(
son yıllar biz de başı gözü oynayan çok adam çıkıyor ki saymakla bitmez.ben de bunu anlamam.bir sporcu takımdan ayrılır ondan sonra salya Sümük ağlayacakmış gibi edebiyat parçalar.e madem neden gidiyorsun be kardeşim.para mı az geldi.e öyleyse neden parçalıyorsun o zaman

Tribün_ali

Bırakın şunları başkanları gitsin feneruma çiçek yolllasın aziz yıldırıma davetiye yollasın macımıza gelin diye fenerlileride salona çagırısın bular için bagırmaya değmez

berusa55

AlıntıYeni bomba Saynur Tozlu oldu !

SBK'nın son transfer bombası Saynur Tozlu oldu.
>
Samsun Bayan Basketbol Kulübü bayan basketbolunun gelecek vaad eden oyuncularından Saynur Tozlu'yu 1 yıllığına renklerine bağladı.
1987 Uşak doğumlu olan ve pivot pozisyonunda görev alan 1.87 boyundaki Saynur Tozlu, tam 8 sezon Galatasaray forması ile birçok şampiyonluğa imza attı. Tozlu geçen sezonda kiralık olarak Tarsus Belediyespor forması giydi.

Saynur Tozlu değişik kategorilerde 100 kez milli formada giydi.

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=14608

cem

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 03 Ağustos 2009, 21:37:15
Bırakın şunları başkanları gitsin feneruma çiçek yolllasın aziz yıldırıma davetiye yollasın macımıza gelin diye fenerlileride salona çagırısın bular için bagırmaya değmez
ben samsunluyum gideceğim yazmayacaktım ama neyse o çiçeğin yollandığından hüsyin tayincinin haberi yoktu...buna inanmazsınız yada gülersiniz bütün gelen davetiyeler anlaşmalı oldukları çiçekciye gidiyormuş ve çiçekçide yolluyormuş.artı fenerıumun yolladı davetiyeyi başka biri getiriyormuş çiçekciye çiçekcide kimler davetiye veriyosa onlara çiçek getiriyormuş..
hüseyin tayinci babamın oğlu değil samsundan büyükte değil isteyeniniz inanır inanmaz..sbk nın kimlerden kazıklar yedini biliyomusunuz hiç bişey bilmiyosunuz neyse dediğim gibi inanıp inanmak sizin elinizde

Ollivanders

Saynur Tozlu Samsun Basketbol'da!

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Samsun Basketbol Kulübü, geçen sezon Tarsus Belediyespor formasını giyen Saynur Tozlu'yu 1 yıllığına renklerine bağladı.

Tarih04 Ağustos 2009 , 17:38

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, transfer komitesinin yeni sezon hazırlıkları kapsamında sürdüren çalışmalar sonucu geçen sezon Tarsus Belediyespor'da kiralık olarak forma giyen Saynur Tozlu ile anlaşma sağlandığı belirtildi.

Değişik kategorilerde 10 kez milli olan ve pivot olarak görev yapan sporcunun gelecek vadeden bir oyuncu olduğu ifade edilen açıklamada, Tozlu ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı kaydedildi.

http://www.ajansspor.com/basketbol/tbbl/h/20090804/saynur_tozlu_samsun_basketbolda.html?ref=tur_satb

bu haberi bir yanlislik icin koydum yukarida haberexen 100 kiz milli forma gymis diyor ama ajansspor da ise 10 milli maç diyor :)

cem

1987 doğumlu olduğuna göre 10 kez milli olmuştur... yoksa 1987 doğumlu olup 100 kez milli olsa tarihe geçerdi galiba...

jean

degisik kategorilerde diyor ama ufak millileride sayiyor 100 u bulmasi normaldir bence

bengülü

SBK iyi gidiyor birde bizde patlassak bombaları

salon55

merak edenler e saynur tozlu yıldız genç ve ümit milli olmak üzere 100sayısını geçmiştir bu arada ufak milli takım henüz kurulamadı türkiyede

salon55

bu arada aldığımız duyumlara göre samsunsporumuzda patlatacak bombaları az kaldı bekleyin!!!