Samsun Basket Kulübü

Başlatan berusa55, 13 Haziran 2009, 14:40:02

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: jean - 29 Temmuz 2009, 19:42:41
anlamadıgım sıfırdan takım yenılıyorlar gecen yıoldan kımseyle anlasmaya calısmıyorlar
samet geçen sezondan takım içinde papazlık yapanlar olduğu gibi maliyetini kaldıramadığı için de gönderilenler oldu.julienin durumu belirsiz her şey cantuğ hocada bitiyor.cantuğ hoca geçen sene de bu takımı baştan kurdu.hatta çok riskli transferler yaptı.yani ya sakalanmış 1 yıl oynammış oyuncuyu getirdi ya da kariyernin sonlarına gelmiş oyuncuları ama aldığı yabancılar tutunca takım aldı başını gitti.ceyhanda 1 sene hiç oynamayan julie bizde coştu mesela.onun için bu sene de kimin ne olacağı belli olmaz. burcu ilkay gamze özlem vs. gibi oyuncuların zaten takımda tutulmaması gerekiyordu.nihan anaz her ne kadar verimli oldu görünse de dedim ya her şey cantuğ hocada bitiyor diye. geçen sene takım içerisinde huzursuzluk yapıyor deniliyordu belki de onun için gönderilmiştir.erlana larkins'in zaten parası karşılanamıyordu.Alison'ın aldığı para da bence fazlaydı ve o parayla kalmasına gerek yoktu ama gerçekten karakterli bir kızmış duyumlarım o yöndeydi.

Ollivanders

ya ben bu gamzeyi cikaramadim kimdi bu ?delircem hatrlamaya çalisiyorum hatirlayamiyorum

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Sbk geçen seneki başarısının tesadüf olmadığını yine gösterecek ama benim şu tespitim var.bu sene başarıyı yakadık hatta avrupa kupasına katılacaktık para yok maliyeti çok diye gidemedik biz de bir alt organizasyona katılacağız.inşalla bu sene de yine aynı başarıyı yakalar ve avrupanın en büyük organizasyonunda yer alırız.tabi ki bu da maddi kaynağın büyüklüğü ile olur.zaten samsunda son yıllar spor faaliyetlerinde ki maddi sıkıntılar başarıyı getireme di bizlere.inşallah parasal sıkıntıları atlatırız da samsun her alanda dimdik yoluna devam eder

beşnumara

Alıntı yapılan: Bir Sevdadır Samsunspor - 30 Temmuz 2009, 10:18:29
Sbk geçen seneki başarısının tesadüf olmadığını yine gösterecek ama benim şu tespitim var.bu sene başarıyı yakadık hatta avrupa kupasına katılacaktık para yok maliyeti çok diye gidemedik biz de bir alt organizasyona katılacağız.inşalla bu sene de yine aynı başarıyı yakalar ve avrupanın en büyük organizasyonunda yer alırız.tabi ki bu da maddi kaynağın büyüklüğü ile olur.zaten samsunda son yıllar spor faaliyetlerinde ki maddi sıkıntılar başarıyı getireme di bizlere.inşallah parasal sıkıntıları atlatırız da samsun her alanda dimdik yoluna devam eder
o sizin dedğiniz organizasyona belediyesinin çok büyük destek verdiği mersin bile katılamadı.bizimkilerin katılması imkansız gibi duruyor şuan için.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Temmuz 2009, 10:20:43
o sizin dedğiniz organizasyona belediyesinin çok büyük destek verdiği mersin bile katılamadı.bizimkilerin katılması imkansız gibi duruyor şuan için.
iyi ya ışte kardeşim sorun maddi yeterizlik.gönül isterdi ki en büyük organizasyonda yer alalım.ama olmadı.

Ollivanders

sanmiyorumki samsun bu maddi sıkıntıyı assin ...

Jnr.Serkan

bizim belediye baskanları şehrin tamamına bi gül suyu döktürsün ya :))

Ollivanders

30 Temmuz 2009, 10:29:37 #187 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2009, 10:31:43 Serpico55
bizim belediye baskanlari koltuk sevdalisi olunca verdikleri sozlerin hepsi de havada kaliyor... 5 para etmez her biri... kim olurlarsa olsunlar

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Temmuz 2009, 10:24:50
sanmiyorumki samsun bu maddi sıkıntıyı assin ...
zaten aşamıyoruz maddi sıkıntıları.sadece spor alanında değil her alanda iyice küçülüyoruz.buna sebep ister vurdum duymaz yöneticiler ve bürokratlar diyelim ister ekonomik dar boğazda olan halkımızın ilgisizliği diyelim ne dersek diyelim sonuç bizim hanemize eksi olarak yazılıyor

Ollivanders

evet bunu bir butun olarak dusunmek gerek.Ama bi şehir hiç mi çabalamaz bazi seyleri düzeltmek için.İstesende birşey yapamiyorsun.Bir yerden yumruğu indirip oturtuyorlar sanki ... ne bilim

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Temmuz 2009, 10:33:05
evet bunu bir butun olarak dusunmek gerek.Ama bi şehir hiç mi çabalamaz bazi seyleri düzeltmek için.İstesende birşey yapamiyorsun.Bir yerden yumruğu indirip oturtuyorlar sanki ... ne bilim
evet çok doğru.bana göre en büyük sebep samsun adına bürokratların ilerleme yapmak için projeler üretememesi.ki bize gelen projeler de diğer karadeniz illerine kaydırılıyor.bu yüzden de halk spor ve her alanda ilgisiz kalıyor samsun adına.bundan 10 yıl önceki heyecan yok artık.ve de böyle gereksiz ve vurdum duymaz bürokratlar başımızda oldukça o heyecanı hiç bir zaman yakalayamayacağız

cem

julı ile ceyhan anlaştı bizle julı nin bonservisiyle ilgili anlaşmaya çalışıyor galiba ceyhan...
julınin ofansif yönü iyi defansif yönü yok biz bu sene hem avrupa hem tbbl oynayacağımız için julınin yerine defansif ve ofansif yönü olan oyuncu alınacak.....

beşnumara

Alıntı yapılan: cem - 30 Temmuz 2009, 19:15:59
julı ile ceyhan anlaştı bizle julı nin bonservisiyle ilgili anlaşmaya çalışıyor galiba ceyhan...
julınin ofansif yönü iyi defansif yönü yok biz bu sene hem avrupa hem tbbl oynayacağımız için julınin yerine defansif ve ofansif yönü olan oyuncu alınacak.....
peki sence alacakları oyuncu juliyi aratır mı?

cem

kesinlikle aratmayacak emin olabilirsin.)

jean

kadronun yarisini bile tutsaydik elimizde harika olacakti