Bir Odun Parçası; Tahta

Başlatan veis, 04 Temmuz 2009, 07:49:44

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yazılanlara baktım da, Veis'in hissiyatına katılmamak elde değil. Ama en doğrusu bu, bu zamanlarında bile biz Samsunsporlu kalacağız -ki inşallah ileride toparladığında zaten iyi gün dostları toplanacaktır başına; işte o zaman bugünlerde kimlerin olduğunu daha iyi hatırlamamız gerekebilir.

Tahtanın açılacağını düşünüyorum. Eğer transfer izni alamazsa niye yönetime geldiniz diye sorarlar adama?

Ayrıca herşey için çok geç odluğunu da düşünmüyorum. Geçen sezon kongremizi 7 Temmuzda yapmıştık. Transfeler de ondan sonra gelmeye başlamıştı.

Bir arkadaşın dediği gibi İsmail ve Hakan Akman, motive edilir, yüzlerine bakılırsa sezonun en iyi iki transferi olabilirler bizim adımıza.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Temmuz 2009, 13:22:48
Yazılanlara baktım da, Veis'in hissiyatına katılmamak elde değil. Ama en doğrusu bu, bu zamanlarında bile biz Samsunsporlu kalacağız -ki inşallah ileride toparladığında zaten iyi gün dostları toplanacaktır başına; işte o zaman bugünlerde kimlerin olduğunu daha iyi hatırlamamız gerekebilir.

Tahtanın açılacağını düşünüyorum. Eğer transfer izni alamazsa niye yönetime geldiniz diye sorarlar adama?

Ayrıca herşey için çok geç odluğunu da düşünmüyorum. Geçen sezon kongremizi 7 Temmuzda yapmıştık. Transfeler de ondan sonra gelmeye başlamıştı.

Bir arkadaşın dediği gibi İsmail ve Hakan Akman, motive edilir, yüzlerine bakılırsa sezonun en iyi iki transferi olabilirler bizim adımıza.
inşallah açılır dediğin gibi ama kıpırdanma yok kaç gündür milletin transfer haberlerini izliyoruz anca...caner in şartları kabul etmemesi yüzünden yönetim caner kabul etmedi yapamıyoruza getiriyo biraz işi galiba ...

sadece55

herkesi ikna etmek için bir çözüm vardır istenilen herşey başarılabilir ama dediğiniz gibi bu tahta transfer muhabbetine para harcamamak için çok ta iyi bir bahene olabilir...Bir başarısızlıkta ne yapalım eski yönetimdi falandı filandı bu iş böyle gider onların umrundamı ya

beşnumara

tahtayı kırmamıza caner engel olamaz o kadar büyük değil dünkü çapulcu o. önemli olan bizim bu sene ister transfer yapalım ister yapmayalım şehrin desteğinin eksik olmaması.geçen sezon gördük ki bu kısıtlı kadroya rağmen yenemeyeceğimiz takım yok.ercüment de gittiğine göre deplasman galibiyeti de gelir heralde :D  yönetimin ve antrenörün yapacağı tek şey var dansözlük yapmayacaklar futbolcuya söz verdiyseler tutacaklar yoksa hiç o sözü vermeyecekler bir de geçen sezon ki disiplinsiz lakayıt ukala tavırları cezasız bırakmayacaklar.ben hala merak ediyorum geçen sezon yaşananlardan dolayı sts üçlüsüne ceza verildi mi verildiyse ne verildi.sakarya maçı öncesi sakatlığından dolayı oynayamayacağı için sinirden orayı burayı kıran(söylenen o) futbolcumuz sevgili can ulun'a 15 bin TL ceza verildiyse bunlara 50 binden aşağı vermemişlerdir heralde

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Zaten biz cefakar taraftarın yarısı kadar dahi ilgi gösterseler samsunsporumuza kravatlı cüzdanı şişkinler,borç falan takmayız layık olduğumuz yerde oluruz  en kısa sürede...

55.hakan

bu sene can ,gökhan ,veysel'in yerine kim oynayacak hadi oynayacak adam çıktı geçen sene yedek bekleyen oyunculardan...yaşanan sakatlıklarda ne olacak onu merak ediyorum

safser

Alıntı yapılan: hakanelgun - 04 Temmuz 2009, 15:46:31
bu sene can ,gökhan ,veysel'in yerine kim oynayacak hadi oynayacak adam çıktı geçen sene yedek bekleyen oyunculardan...yaşanan sakatlıklarda ne olacak onu merak ediyorum
Tribünden adam çağırırlar heralde :-[

AntZ

Yüreğine sağlık kardeşim bende hislerine aynen katılıyorum. Geçen sene en büyük sorunumuz kafalardaki eksik tahtalardı. Dile getirdiğin hissiyatı takımın ve futbolcuların yakalayamamasıydı, ne kadro yetersizliği, ne kalite, ne de tecrübe. İstisnalar hariç, genel kadro itibariyle ruh dışında kimseden eksik yanımız yoktu. İnşallah sendeki, bizdeki, taraftardaki ruhu takım da yakalarsa transfer tahtasının açılmaması kafalardaki, yüreklerdeki tahtanın eksik olmasından daha hayırlıdır diye düşünüyorum.

KocumVolkan

ya hala mı hallolmadı bu tahta işi ya.. offf

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un ve Taraftarının Dünyasını felaketten kurtaracak 4 Element

1 Kongre
2 Başkan
3 Para
4 Tahta

Halimiz komedi Dram filmi için iyi bir senaryo oldu.....

kuzey55

kocaelispor un bizden 3 katı fazla borcu var ama transfer yapıyolar.sanırım 8 trilyon yatırmaları gerekliydi.bu adamlar nasıl beceriyo da biz beceremiyoruz anlamıyorum.

AntZ

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 04 Temmuz 2009, 21:28:40
Samsunspor'un ve Taraftarının Dünyasını felaketten kurtaracak 4 Element

1 Kongre
2 Başkan
3 Para
4 Tahta

Halimiz komedi Dram filmi için iyi bir senaryo oldu.....

Tahta mı? Hava olmasın  ;D

Sercan

G.tlerinden element uydurmasınlar  ;D ;D

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: kuzey55 - 04 Temmuz 2009, 22:03:09
kocaelispor un bizden 3 katı fazla borcu var ama transfer yapıyolar.sanırım 8 trilyon yatırmaları gerekliydi.bu adamlar nasıl beceriyo da biz beceremiyoruz anlamıyorum.

HoliganSamSunLu