Can'da sürpriz gelişme

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Haziran 2009, 13:18:28

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

03 Haziran 2009, 13:18:28 Son düzenlenme: 23 Haziran 2009, 21:53:59 MeL_55
AlıntıCan Ulun Neden İmza Atmıyor?

Samsunspor'un istikrarlı ve beyefendi sol kanat oyuncusu Can Ulun'un bir türlü mukavele yenilememesi dikkatlerden kaçmıyor. Fakat neden imza atmıyor?
03.06.2009 / 15:45:15

Can Ulun Neden İmza Atmıyor?

Samsunspor'un istikrarlı ve beyefendi sol kanat oyuncusu Can Ulun'un bir türlü mukavele yenilememesi dikkatlerden kaçmıyor. Takımdaki gerçek Samsunsporlulardan birisi olan altyapıdan yetişen oyuncumuzun gönlünün Samsunspor'da olduğu da bilinen bir gerçekken Can'ın halen sözleşme yenilememesi taraftarı merak içinde bırakıyor.

Can'ın yakın çevresine, kendisine teklif edilen miktarın diğer oyuncularla kıyaslandığında oldukça alt seviyede tutulduğunu ve kendisinin Samsunspor'da kalmak için fedakârlık yapmaya hazır olduğunu ancak aradaki farkın kendisine neredeyse " Bırak git" denmek için ayarlandığını düşündüğünü söylediği belirtildi.

Başka takımlardan da teklifler alan Can'ın o tekliflerin altında bir paraya Samsunspor ile anlaşmak istediği lakin yönetimin takımdaki dengeler bahanesiyle Can'a hak ettiğini altında bir teklifte bulunduğu biliniyor. Takımdaki eşdeğer oyunculara teklif edilen ücret ile Can Ulun'a teklif edilen arasında neredeyse yarı yarıya bir fark olduğu biliniyor.

Ayrıca sezon bitmesine rağmen Can Ulun'a 15.000 liralık bir ceza kesilmesi ve bunların da ceza yönetmeliğinin 5 ve 6. maddelerine istinaden verilmesi de yönetimin tavrını ortaya koymakta. Bilindiği gibi Can, Sakaryaspor maçı öncesinde sakatlığı sebebiyle kadroya alınmamış ancak bu durumu kamp yapılan otelde öğrenen futbolcu, bu kritik maçta oynamak istiyorum diyerek adeta isyan etmişti.

Taraftarlar ise forum alanlarında Samsunspor yönetiminin Can Ulun'a karşı olan tavrını anlamakta güçlük çektiklerini ifade ediyorlar.

www.samsunspor.biz

Burhan'a 300.000 lira verenler Can ulun'a 175.000 lira teklif ediyorlar, sonra da beğenmeyen gider diyorlar.

Biz de neleri beğenmiyoruz ama hiç bir yere gitmiyoruz!

Can'ı göndermek isteyebilirsiniz ama bunu " bizim teklifimiz reddetti, başkaları kalırken o gitti!" dedirtmek gibi bir plan için yapıyorsanız biliniz ki, olmayacak.

Can burada olsa da olmasa da Samsunsporlu Can olarak kalacak bizim için.

red_white

buna bi tepki vermeliyiz nedir bu ya

kaptan 55

can ulun gerçekten beyfendiliğiyle,karakteriyle SAMSUNSPOR'luluk kültürünü saha içinde bizlere en iyi gösteren oyuncularımızın başında gelmektedir.serkan eyüpoğlu gibi,ömür ejder gibi kanımca SAMSUNSPOR'a faydası olmayan oyunculara istedikleri ücretler verilirken can gibi futbolcumuza yapılan ayrımcılık nedendir?

Sadece Samsunspor

AlıntıGeciken cezaya İSYAN

Samsunspor Yönetimi, Sakaryaspor ile deplasmanda oynanan maçın öncesinde otelde yaşanan bazı olaylar nedeni ile tecrübeli futbolcu Can Ulun'a 15 bin TL para cezası verdi. Lig bittikten 5 gün sonra kesilen bu cezayı dün öğrenen Can, "Şok oldum" dedi.Kırmızı-Beyazlılarla sözleşmesi sona eren ve henüz anlaşma sağlanamayan tecrübeli savunma oyuncusu Can Ulun, dün öğrendiği bir haberle adeta şaşkına döndü. Deplasmanda oynanan Sakaryaspor maçın olduğu gün kaburgasının kırıldığını ve bu nedenle kadroda yer almayacağını öğrenen Can, bu durumun kendisine geç söylenmesine tepki göstermişti. Dün bazı işlemler için bankaya giden ve hesap bilgilerinde kendisine 15 Mayıs'ta 15 bin TL ceza kesildiğini gören Can, "Bu olay karşısında resmen şok oldum. Bana cezayla ilgili hiçbir tebligat yapılmadı. Ve ayrıca sezon sonuna kadar 60 bin TL alan bir futbolcuya 15 bin TL para cezası kesilmesini anlayamıyorum. Cezanın miktarı gerçekten çok yüksek" diye konuştu.

Bu yönetim ne yapmaya çalışıyor >:(

55erhan55

yönetimin tavrı belli açıkça canı bu takımdan göndermek istiyorlar ama buna direk cesaret edemiyorlar yarın diyecekler cana iyi para teklif ettik ama kabul etmedi bu resmen adam satmak anlamına geliyorki can bunu hiç ama hiç haketmiyor çünkü bu takımdaki birkaç samsunporludan biri

berusa55

Bu yönetimle açıkcası bir felakete doğru sürükleniyormuşuz hissindeyim hep. Çıkan bu haberler, bu hissimi daha da kuvvetlendiriyor. >:(

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu kadar da cifte standartta oha yani.Kendi bagrimizdan cikan futbolculardir samsunsporumuzu kurtaracak olan.can gibi kardeslerimizi kaybedersek kim kurtaracak bu samsunsporumuzu.goruyoruz elin adami zora geldigi zaman hemen yan ciziyor.

Oflu

kaptan 55

03 Haziran 2009, 15:41:02 #8 Son düzenlenme: 04 Haziran 2009, 09:10:18 kaptan 55
CAN ULUN gerek beyfendiliği gerekse karakteriyle bizlere saha içinde ve dışında SAMSUNSPOR'luluk kültürünü en iyi yansıtan oyuncuların başında gelmektedir bunun ötesinde SAMSUN'un öz çocuğudur.takıma kanımca hiç bir faydası olmayan serkan eyüpoğlu,ömür ejder gibi oyuncular istedikleri rakamları alıyorsa can'a yapılan bu ayrımcılığın nedeni nedir?üstelik benim duyduğuma göre karabük can'a 300.000 verirken burhan'a 300.000 veren yönetim can'a 175.000 gibi bi rakamı neden önerdi?

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Haziran 2009, 13:39:32
Bu yönetimle açıkcası bir felakete doğru sürükleniyormuşuz hissindeyim hep. Çıkan bu haberler, bu hissimi daha da kuvvetlendiriyor. >:(

berusa kardeşim zaten yönetimmi var koltuğa yapıştılar bi kongre kararı bile alamıyorlar....uçurumun kenarındaki araba misali biz geri vitese takıyoruz onlar arkadan itiyor....

can ulun kardeşimizde yapılan büyük haksızlıktır kesinlikle kabul edilemez....

grkn55

can ulun kardeşimizde yapılan büyük haksızlıktır kesinlikle kabul edilemez....

AllydeenleaR

adama resmen git demişler. insanların da gururları war ben olsam ben de kaldıramam. samsunun öz çocuğu diosun kaptan yapıosun yeri gelince paraya gelince yok...yazık...

ali ihsan

Bu yönetime sefa sercan gibi boş beleş adamlar lazım.alsın onları tepe tepe kullansınlar.

CAN ULUN gitsede kalsada taraftarın gönlündeki yerini almıştır.bu türlü ayak oyunlarıyla bu yönetim ancak çocukları kandırır.gerekli yerlerde gerekli tepkiyi bu taraftar vermesini iyi bilir.

Can'a resmen git demişler birde ceza kesmişler.sercan ve sefaya kaç para ceza kestiler bugüne kadar açıklasın çok bilmiş yöneticiler !!!!

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 03 Haziran 2009, 16:54:17
Bu yönetime sefa sercan gibi boş beleş adamlar lazım.alsın onları tepe tepe kullansınlar.

CAN ULUN gitsede kalsada taraftarın gönlündeki yerini almıştır.bu türlü ayak oyunlarıyla bu yönetim ancak çocukları kandırır.gerekli yerlerde gerekli tepkiyi bu taraftar vermesini iyi bilir.

Can'a resmen git demişler birde ceza kesmişler.sercan ve sefaya kaç para ceza kestiler bugüne kadar açıklasın çok bilmiş yöneticiler !!!!

maraton

03 Haziran 2009, 17:34:31 #14 Son düzenlenme: 03 Haziran 2009, 17:41:42 samsuni
sefaya sercan'a söz geçiremezler...
ulan kendini bilen şahıs sakarya maçından birine ceza verilecek takımı satan turgut fırlamasına versene kırık kaburga ile maça çıkmaya çalışan adama niye ceza veriyon..
bilesin ki bu yaptığın şark kurnazlıklarını yutmuyoruz, seni tanıyoruz ve sevmiyoruz...
bilesin ki bu olaylar taraftarın gözünde seni bitiriyor, can nereye giderse gitsin samsunsporlu can' dır...
Can kardeşim sen git başka kulübe,kendini kurtar, paranı al, topunu oyna bu çakalların içinde bi ay kalsan iki ay sonra yine üstüne oynayacak... ne biçim bir kuyruk acısı ne biçim bi nefrettir adamda ki anlamak mümkün değil...
kuduruyorum klavye başında...