En İyi Lig

Başlatan cany, 21 Mayıs 2009, 10:49:17

« önceki - sonraki »

cany

size göre dünyanın en iyi ligi....?

Sadece Samsunspor

Ollivanders

YaşarDoğu

yaman55

21 Mayıs 2009, 10:55:19 #4 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2009, 22:56:40 yaman55
Samsunsporun olduğu lig

kaptan 55

hiç kuşkusuz premier lig ve tabiki bank asya 1.lig

Akyol

premier lig herşeyiyle bambaşka statları,taraftarı,takımları,futbolcuları... Hani rıdvan diyor ya bizi Türkiye'de futbol oynanıyor diye kandırıyorlar diye aynen öyle maalesef...

55.hakan

bana göre en iyi lig izlerken en zevk aldığım lig o da alman ligi.defanslar zayıf hücumları iyi bol gollü geçiyor maçlar. hangi maç olursa olsun düşen takımın maçları bile full tribünlere oynanıyor.premier lig ise en sevmediğim sıkıldığım lig kalıp paslar sabit futbol anlayışı birçok futbolcu yaratıcılıktan uzak ingiltere futbol sisteminin dışına çıkmadan oynuyor.ronaldo bile bu kalıba uymaya başladı bu sene tabii tek izlediğim takım manchester..ancak dediğim gibi favori ligim alman ligi

Ollivanders

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Mayıs 2009, 12:37:36
.premier lig ise en sevmediğim sıkıldığım lig kalıp paslar sabit futbol anlayışı birçok futbolcu yaratıcılıktan uzak ingiltere futbol sisteminin dışına çıkmadan oynuyor.

Premier ligi bende seviyordum ama arkadasın dedigi gibi yaratıcılık fazla olmadıgı kanaatindeyim. Birde chelsea barcelona macını ızledıkten sonra premier lig den midem bulandı .

ali ihsan

La Liga'mı Premier Lig'mi Şampiyonlar Ligi Finalinde anlayacağız  :D 

Bence La Liga

serdaryavuz

bence tabiki ispanya ligi la liga 2. ingiltere gelir birde şunu anlamadım burada 2 kişi bizim süper lige vermiş yani mantıksız şu 2 ligi yada almanyayı seyredip buraya oy vermek çok mantıksız bizde futbol oynanmıyor bence.

Tribün_ali

tanju55