Samsunsporun neresini seversiniz? (köşe yazısı)

Başlatan sadece55, 14 Mayıs 2009, 16:04:21

« önceki - sonraki »

sadece55

14 Mayıs 2009, 16:04:21 Son düzenlenme: 14 Mayıs 2009, 16:09:37 erdo55
Güzel bir yazı paylaşmak istedim.

Samsunspor'un neresini seversiniz?
12 Mayıs 2009 Salı 09:36

Üzgünüm ama ben birilerinin Samsunspor sevgisini anlayamadım.

Samsunspor sadece bu ilin basit bir futbol takımı değildir. Samsunspor demek, Samsun'un Sahip olduğu en değerli ve köklü marka demektir. Samsunspor demek, bu şehirin yaşayanları için mutluluk, sevgi demektir. Bir bakın geçmişe biz Samsunspor ile birlikte ne kadar çok üzülüp sevinmişiz. İşte bu, bu şehrin sökülüp atılamayacak tek değeri haline getirir Samsunspor'u...

Dedim ya birilerinin Samsunspor sevgisini ben anlayamadım....

Samsunspor'u sevmek dondurma sevmeye benzemez....

Samsunspor'u sevmek işinizi menfaatlerinizi sevmeye de benzemez.

3.ligden son anda kurtulan Samsunspor'umuzu nasıl severiz... Yada neyini severiz...

Artık mertlik zamanı, dosdoğru konuşma zamanı, şapkamızı önümüze alıp düşünme zamanı...

İsterseniz menfaatinizi sevin, isterseniz paranızı, isterseniz koltuğunuzu, isterseniz sadece Samsunspor ismini ve varlığını sevin bununla mutlu olun üzülün dertlenin... Samsunspor herkese yetecek kadar büyük bir değerdir.

Yukarıdaki hangi kategoriye girerseniz girin Samsunspor'un değerinin artması herkese fayda sağlar...

Birileri cebini doldurur, birileri koltuğunu korur birilerinin de yüreği dolar....

Ama ortak menfaat neresinden bakarsanız bakın Samsunspor.....

Bu takımın ismi birilerini bir yerlere getirmiştir, bugüne kadar kendisine ne niyetle olursa olsun yapışana, yaklaşana değer katmıştır...

Şimdi bugünlerde karar vereceğiz, ya 2. ve 3. ligde dönüp duran bir takım olacağız Ya da herkes bir araya gelecek ve eski günlerimize döneceğiz...

Ama yıllardan beri Samsunspor'dan menfaat edinenler, seviyorum benden daha çok kimse sevemez, senin sevginde sevgimi ki diyenler artık takımın yakasından birazcıkda olsa düşün ki takım yeniden ayağa kalksın menfaatler büyüyünce yeniden gelir nemalanırsınız...

Kusura bakmayın, ben bu Samsunspor sevgisinden hiçbirşey anlamadım.....

Belkide hem seviyorsunuz, hem Samsunspor'un neresinii neyini seversiniz bilmiyorsunuz...

Samsunspor; tertemiz duyguların, yüce menfaatsiz değerlerin, topyekün gurbetçisiyle, almancısıyla, köylüsü, şehirlisi, esnafı, işçisi, genci, yaşlısı ile içimizde taşıdığımız tüm güzellikleri bir arada tutan değerdir....

Yani siz neresini seviyorsunuz Samsunspor'un.........

http://www.haberexen.com/author_article_detail.php?id=622

kýrmýzýbeyaz55

nere mi nere mi gibi bir yazı olmuş..

bu yazıya göre gerçek taraftara heryerini demek kalıyor ..