20 Yıl Sonra Hakkı Tomaç Bizi Yine Düşürür Mü? ( Bence evet...)

Başlatan gozgoz yýlmaz, 03 Mayıs 2009, 17:39:11

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Seni kirmam engin abi ;)

jorgensen55

Bu aksamki Adanaspor - Altay macindan sonra Adana nin iddaasi kalmadi,haftaya en kotu 1 puan aliriz bu ligdeki kabus sona erer artik.

Kaya

goz goz abi ellerine sağlık bu yazıya imzamı atıyorum ...

europe_55

Bizimle beraber Bank Asya 1. Lig´e düsen, bizim gibi maddi sikintilar yasayan Diyarbakirspor yeniden Süper Lig´e cikti...
Ya biz???
Bank Asya 1. Lig´de kalmak icin oynuyoruz... :(
Önemli olan yürek ve inanctir, para pul degil. Ama maalesef bizim futbolcularimiz icin bu tam tersi...

YAZIKLAR OLSUN >:(

grkn55

süpersin abi yazını çok beğendim.
bu akşam bizim topçuları çiftlikte gördüm turgut, veysel, turgay, volkan çekiç 1 kişi daha vardı hatırlayamıyorum süper ligi konuşuyolardı sivası bjk yi içimden yüzlerine tükürmek geldi.

Baskent_Samsunspor

onlar halen gezmeye çıkabiliyorlarsa onların değil bizim hatamız

pitbul055

maraton

adana maçına sevdikleriminle vedalaşıp, bi çantaya don,atlet,tesbih koyup öyle geliyorum..
Yeter artık.. Taraftar olarak artık bizde laf salatasını bırakıp icraat yapalım, kendimizi bu resmin dışına koymayın... bir hafta daha adana maçı hatrına sabır.. ama .....
Bu klüp düşerse..........

maraton

04 Mayıs 2009, 09:50:26 #23 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2009, 14:29:38 samsuni
kardeşim o turgut çiftliğin bir başından bir başına o gece elini kolunu sallayarak yürü dü ise zaten ben böyle şehrin ne diyeyim

kaan

Zamaninda ertuğrulun celilin serkanın timoftenin ve sayısız yıldızın saygıda kusur etmediği bu büyük taraftara bir sezonda yapılabilecek bütün saygısızlığı yapan TDŞ ST SA ve saz ekibi size soruyorum neyinize güveniyorsunuz profesyonel lisansla oynadığınız amatör futbolamı ?Yoksa samsunspor ismiyle giydiğiniz milli takım formasınami? Akıllı olun akıllı... Burası samsunspor forumu klavye delikanlıgı yapmıyoruz burda!

Evet çıkıp götünüz çıkana kadar utana utana oynayacaksınız mecbursunuz buna.Hele bizi bucanın geldiği lige yollarsanız vay halinize...

Herkes kendi muhasebesini kendi yapsın! Bi sorun kendinize sakaryanın taraftarı bu kadar sahip çıkıyor son haftaya girerken takımına giresun yine bağrına basıyor götü boklu semt aşkı dedikleri güngören bile kucaklıyor topcusunu  şimdi sorun kendinize biz ne yaptık biz ne yaptıkta can ve kenan hariç bide murat bu taraftar kan kusuyor?? Kendinizi hakli bulduğunuz bir yan varmı varsa bizde bilelim yazın buraya.

La n psikolojim bozuldu kalem tutamıyom u la n sizin yüzünüzden! Arkadaşlarım depresyona girdi diyorlar derhal bu rezaleti temizleyin son 5 gün!...

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: maraton - 04 Mayıs 2009, 09:48:37
adana maçına sevdikleriminle vedalaşıp, bi çantaya don,atlet,tesbih koyup öyle geliyorum..
Yeter artık.. Taraftar olarak artık bizde laf salatasını bırakıp icraat yapalım, kendimizi bu resmin dışına koymayın... bir hafta daha adana maçı hatrına sabır.. ama .....
Bu klüp düşerse..........

kemal sunalın filmi aklıma geldi sevdiklerinle vedalaş

herkes bu hafta vedalaşsın stada öyle gelsin ne olacağa belli değil

kaptan 55

eğer haftasonu takım mağlup olurda diğer sonuçlarda istemediğimiz gibi biter küme düşersek ben dayanamam atlarım sahaya artık sercanımı kaparım sefayımı kaparım bilemem sonrası ALLAH KERİM.peşime atlayan çıkar sanırım.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 04 Mayıs 2009, 16:20:42
eğer haftasonu takım mağlup olurda diğer sonuçlarda istemediğimiz gibi biter küme düşersek ben dayanamam atlarım sahaya artık sercanımı kaparım sefayımı kaparım bilemem sonrası ALLAH KERİM.peşime atlayan çıkar sanırım.

Benim de kafamdaki düşünce o... Maraton da öyle diyor. Allah göstermesin diyelim yine de, iyi düşünelim iyi olsun ama rüyamda maç oynanıyordu. Rakipte Mondragon varmış, Mehmet Yıldız varmış. Onlara yalvarıyorum, bizim futbolcular umursamaz haldeler. Sesim kısılıyor bağırmaktan, zar zor 2-2 bitiyor, bitiyor mu ondan da emin değilim.

Kafayı sıyırtacaklar bize...

beşnumara

Alıntı yapılan: grkn55 - 03 Mayıs 2009, 23:36:08
süpersin abi yazını çok beğendim.
bu akşam bizim topçuları çiftlikte gördüm turgut, veysel, turgay, volkan çekiç 1 kişi daha vardı hatırlayamıyorum süper ligi konuşuyolardı sivası bjk yi içimden yüzlerine tükürmek geldi.
2 gün sonra samsundayım o turgutun takıldığı yerleri biri bana söylesin.maç akşamı adanaya geri döneceğim.maç gününe kadar gözlerim onu arayacak.allah ne verdiyse girecem turguta.bizde suç adamlar çiftlikte gezecek sanki manisanın diyarbakırın oyuncularıymış gibi biz de tepki koymayacağız.bu tür hareketler artık bizlere yakışmaya başladı haberimiz olsun.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: jean - 03 Mayıs 2009, 21:13:11
o kadar avantaja ragmen elinedki firsati tepiyorsa oyuncular baskan ne yapsin adananin bugun itibariyle iddiasi kalmadi eger sahanda ondan 1 puan bile alamayip dusersen baskanin sucumu bende bunu soruyorum sizlere

Ben de onu diyorum ya işte, bu kulüpte bir başkan olmasa da bu olacaktı. Daha kötü olmazdı. Öyle başkanlık olmaz. Kimse seni iplemiyor. Yazıyı yine oku, anlarsın belki.