Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

vanlioglu

Alıntı yapılan: merkez - 19 Nisan 2009, 16:18:01
@Vanlıoğlu,

Sana hitaben yazılmayan bir mesaja,sen mi oynayacan diye cevap yazıp konuyu dallandıran sensin.Hiçbir Samsunsporlu kardeşimin kırılmasına müsade etmem senin de kırılmanı istemem Ama Süleymanı da ezdirmem.
Tamam uzatma artık.

Kardeşim benim kimseyi ezmek gibi bi niyetim yok olmaz da. Burası forum sitesiyse herkes düşüncesini dile getirebilir gayet normal olarakda tartışmaya açık bi alandır.

YaşarDoğu

Yahuu sana kahrolmuyon diyen var mı? Sen neyden bahsediyosun?

Alıntı yapılan: vanlioglu - 19 Nisan 2009, 16:02:15
Sen mi çıkıp oynucan???

Alıntı yapılan: vanlioglu - 19 Nisan 2009, 16:07:55
Hadi bakalım... sen bizi şampiyonda yaparsın artık

İkincisi sen mi çıkıp oynayacan ne demek?
Bizi şampiyon yaparsın ne demek?

Kahrolduğun takım burdaki herkesin canı, ciğeri  ;)

merkez

laftan anlamıyorsun galiba.yeter artık tamam uzatma daha !
forum alanını sidik yarışına çevirme,uzatırsan kırılıp kırılmamanı önemsemyecem haberin olsun.

vanlioglu

Alıntı yapılan: merkez - 19 Nisan 2009, 16:25:19
laftan anlamıyorsun galiba.yeter artık tamam uzatma daha !
forum alanını sidik yarışına çevirme,uzatırsan kırılıp kırılmamanı önemsemyecem haberin olsun.

Tmm Abi. :D

5BrK5

bu lig gerçekten garip ve heycanlı alt taraf karıştı diyarbakır saolsun. .

kaan

Malatya güngören düşer peşinede sakarya yada giresun.12.tamamlarız şansımız ligde kimsenin yeri belli degil kimse maç satacak durumda değil.Bu markaya layık olun  malzemeci kulüp görevliside dahil herkes özellikle ağır toplar...

55erhan55

maçı canlı seyrettim bi kere hasan eraydan da kötü bir tane hava topu alamdı bu arad ercüment hocanında savunulacak hiçbirşeyi yok adanlar 10 kişi kalmış hala baskılı oynuyorlar biz ise iki pas yapamıyoz yazıklar olsun böyle teknik heyete bu maçta daha iyi anşadım neden deplasmanda maç kazamadığımızı bu mantaliteyle banka asyada hiçbir deplasmandan puan alamıyoz bu takımı  desteklemeye gelen biz taraftarlar bekliyoz kasımpaşa 10 kişi kalmış oyunu dengeleyeceğiz diye ama malesef adamlar bizi hapsediyo bravo ercüment hocam zaten belli deplasmanda lig sonuncusuyuz bu futbolla zaten hakediyoz tek kelimeyle yazıklar olsun böyle teknik heyete

red_white

maçtan şimdi geldim yazıklar olsun diyorum iddamız bile olmasa sen Samsunspor sun adın yeter senin paşa 10 kişi kalmış sen hangi mantıkla defans adamı alıyosun galibiyeti düşünmeyen hiç berabere kalırmı bumu senin hocalığın günümüz futbolu atak bir futbol paşa bunu yaptı ama sen 10 kişi kalmış paşaya yapamadın...

Turgut sana ne desem azdır sen topçu değilsin sen nesin sölermisin adam bi olumlu hareket yapar hey Allahım çıldırcam daha fazla konuşmayayım ağzımı bozdurcak bunlar bana biz transferden önce şu kafayı değiştirmeliyiz sezon başında hedefini sen ilk 10 koyarsan böle küme düşmemeye oynarsın yazıklar olsun daha ne diyeyim

**KaR6**

ben yorum yapmak istemiyorum arkadas, biz diyince öyle böyle oluyo.. alın işte şakşakın sonu budur. Samsunspora hoca olmak için bi lisansla Samsunsporluluk gerekiyorsa gider lisansı alırım 20 yılda hocalık yaparım ben..

Hayatımda bu kadar utandıgımı hatırlamıyorum.. 10 kişi kalmış takıma hala defans oyuncusu oyuna sokup kenardan da geri cekilin diye kendini yırtan bir hoca ve bunu uygulayan Samsunspor takımı! Vay bee, bu kadar kuculttunuz bu takımı öyle mi? Helal size!!

bir sözum de Mehmet Bayraktar adlı vasıfsız kaleci antrenörune;

3.frikik golunu yedi Hasan aynı sekilde, sen anca otur yavrum, sağa sola salla!! Adam olsanız çıkıp istifa edersiniz ama paranın yuzu sıcak bi şekilde gelecek nası olsa dimi? Eğer bu Samsunsporda kaleci çalıstırmak sana kaldıysa yazıklar olsun bize be!

Hasan 120 kilo geldi, hala aynı! Adam gibi hocası olsa zayıflardı biraz, hala her yan top omur torpusu!

Eray a sallıyoruz ama hocası adam gibi hoca olsa bi gram koyardı üstüne o da yerinde sayıyo.. Hey yavrum hey, koyunun olmadıgı yerde keçiye evliya çelebi derler, durun bakalım durun, bu gün gelir devran döner, keser sapı da bulur kendine bi yer!!

Ben iddia ediyorum Hayrettin kalsa en kotu bu durumda olurduk zaten. kimse bana cıkıpta para edebiyatı yapmasın. ne takımlar var bizden daha kotu durumda 5 kurus para almadan sırf formasının taraftarının askına calısan.

para yok diye mi bu kadar basiretsiz davranıyolar, para yok diyemi kaleye gidemiyoruz, bana kimse maval okumasın.. konusunca öyle böyle oluyoruz ama tak etti artık, birilerinin çıkıp kral çıplak deme vakti geldi de geciyo bile, seneye de husrana ugramak istemiyorum ben, tahammulum kalmadı, eyy kraldan cok kralcılar sizin kaldıysa bilemem!!!

jean

10 kisilik takimi yenemedik yav neyseki giresunla gungoren yenildi yoks atehlikeli olacakti bizim icin haftaya ikisininde maclari zor bizde sahamizda yenip ligde kalmayi garantileriz

yavuz selim

Alıntı yapılan: vanlioglu - 19 Nisan 2009, 16:01:05
Rahat olun ya haftaya antepe çaktık mı bu iş biter berabere kalmakla yenilmek arasında fazla bi fark yok bence ha 1 puan ha 0.  Kasımpaşalı yumuşaklara gelince  g.tunu ampule dayayarak  samsun kümeye diye bağırmakla olmuo adiler.

ya sana helal olsun işi çözmüşsün bizi ampul sayesinde yendiler güleyim biraz
demekki o ampul bizim başımızada ercüment hocayı getirdiki rahat rahat yensinler
hiç kimseye sallamaya gerek yok ercüment hoca varken bu takıma yazık gerçekten
adamın tek bildiği defansa takımı yaslamak onuda yapabilseler yaptır ama maalesef kaç haftadır bunu bile çözemeyen teknik direktörün olduğu takımın maç kazanması mucize
iç sahada seyircimizin itmesiyle takım ileri çıkmasa başka türlü galibiyet göreceğimiz yok

55erhan55

bence hasanı kesin göndermemiz lazım bu kaleciyle biz hayatta yukarılara oynayamayız hasan bu gün bir tek top bile tutamadı her gelen topu sektirdi hasanın bize kattığı hiçbirşey yok zaten taraftarta gördü herkes maç başından sonuna kadar hasana saydırdı durdu

vanlioglu

Alıntı yapılan: yavuz selim - 19 Nisan 2009, 17:35:36
ya sana helal olsun işi çözmüşsün bizi ampul sayesinde yendiler güleyim biraz
demekki o ampul bizim başımızada ercüment hocayı getirdiki rahat rahat yensinler
hiç kimseye sallamaya gerek yok ercüment hoca varken bu takıma yazık gerçekten
adamın tek bildiği defansa takımı yaslamak onuda yapabilseler yaptır ama maalesef kaç haftadır bunu bile çözemeyen teknik direktörün olduğu takımın maç kazanması mucize
iç sahada seyircimizin itmesiyle takım ileri çıkmasa başka türlü galibiyet göreceğimiz yok

Benim demek istediğimle senin söylediklerinin arasında bi bağlantı yok önce ii oku sonra yorum yap. Ampül bizi yendi yada ampülle bizi yendler demedim sadece ampül desteğinin arkalarında olduğunu yani paralarının olduğunu söledimm hani sahipsiz şehrin sahipsiz takımı die pankart asıyoruz ya ;)

celebi

ben seneye bırakın bu hoca ile şampiyon olmayı hiç bir şey olmaz. bunu tekrardan gördüm sahada. Samsunsporlu samsunlu diye hocayı savunacak yada övecek halim yok ama bunu tekrardan gördük ezberci ve geri yaslanmaca oyun ile bir yere varılmaz. bunun yanında maçtaki bir çok kişi artık Samsunsporun maçını seyrederken hangi oyuncular girecek ve hangileri çıkaracak ve ilk 11 i sayar hale geldi. ercüment hocanın yapacağı bir iş değil bu. senye bu hoca kalacaksa işimiz bir sonraki sneye kalır.

harbisamsunsporlu5517

macı ıyıkıde takip etmemişim 10 kişi kalmış takımı maglup etmek daha kolayken gidip zorunu yapıyoruz macı verıyoruz yazık oldu tehlıke devam edıyor malesef