Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

Kais

epey konfeti hazırladım hazırlamaya devam ediyorum.bütün kaleye dfağıtacam.55. dk.'da resim falan çekin bakalım nasıl görüncek.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: ercan4567 - 12 Nisan 2009, 15:57:02
yuh yani koca samsun yerlerde, bu maçı almalı almamalı mı? önce en dibe vurmalı ki çabuk çıkabilesin >:( 1-2

Bir Samsunsporlu -özneleri yabancı tutarak- böyle bir yazı yazamaz. Biz der, dibe vuralım der, ne yerledeyiz der vs vs. Bu adam nedir bilmem ama Samsunsporlu olmadığı aşikar. 45-67, manisa asıllı zonguldaklıdır belki de.

Dünkü antrenmanda Sercan, kaleci Hasan'la tartışmış. Hasan da cahille uğraşmaktansa basmış gitmiş. Varlığı da sıkıntı bu çocuğun. En kısa sürede esaslı bir tartısma da Sefa'dan bekliyorum.

beşnumara

bundan sonra bu isimler haklı da olsalar artık suçlanacaklar.hasan gibi adamla sen nasıl tartışırsın yaa.bunlar yakında murat yıldırımla turgayla veyselle de tartışır.

harbisamsunsporlu5517

12 Nisan 2009, 17:04:51 #153 Son düzenlenme: 12 Nisan 2009, 17:07:32 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: ercan4567 - 12 Nisan 2009, 15:57:02
yuh yani koca samsun yerlerde, bu maçı almalı almamalı mı? önce en dibe vurmalı ki çabuk çıkabilesin >:( 1-2
koyım senın yorumuna kesın malatyalıdır bu herıf

AntZ

Sanmam onlarda pek sağa sola sataşacak hal kalmadı

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Nisan 2009, 17:12:49
Sanmam onlarda pek sağa sola sataşacak hal kalmadı
bunlar geberse satasmadan durmaz bızlere :D

germencisse

yanii içerde neler yaşnıyo bilmiyorum ama oyuncularımızda psikolojik olarak çökmüş durumda..bakalım yarın hayati önem taşıyacak bir maça çıkazağız inşallah galibiyet çıkarırız..

bengülü

bu maçı mutlaka kazanmalıyız yendiğimiz taktirde küme düşme potasından uzaklaşmış olucağız bu arada ben samsunda değilim :) :) samsunspor'umuz  kazanacaktır bundan eminim

amisos55

maviay55

hafta içindeki olaylar takıma olumlu yansıycak diye düşünüyorum en azından yenilmemeliyiz

5BrK5

beşnumara

madem yönetim bazı karakterleri affetti. onlar kadar karaktersiz olduklarını gösterdiler.yarın maçta her ikisini de protesto etmeli.bi de sercan gol atıp maç sonuna doğru tribünlere sakın çağrılmasın. yaptığı karaktersizliği alkışlamış oluruz. onlar o kadar düştü bari biz onların seviyesine inmeyelim. tekrar ediyorum her ne olursa olsun yarınki maçta tepki koyulmalıdır.yoksa bunun ardı arkası kesilmeyecektir. ben yaparım 10-15 gün sonr ateknik kadro affeder.nasıl olsa taraftar da bir şey demiyor diye düşünülecektir. bu kulübün gerçek sahibi taraftardır. unutmayalım

yaman55

Samsunspor - Diyarbakırspor

Hasan Önder Yılmaz

Son haftalara girilirken kendini kümede kalma mücadelesinin içinde bulan Samsunspor, geçen hafta konuk ettiği ve deplasmanda oynadığı son 6 maçta toplamda 4 gol atabilen rakibinden 1 maçta 4 gol yiyerek haftanın en felaket skoruna imza atmış oldu. İlk yarıdaki mücadelede Diyarbakırspor'a ecel terleri döktüren Samsunspor bu hafta kendi sahasında oynayacak olmasına karşın 3 puan alacaklarından emin olduklarını sanmıyorum. Karadeniz Ekibinde kadro dışı bırakılan Sercan Temizyürek affedildi.

Ligde oynadığı son 3 deplasman maçında sahadan beraberlikle ayrılan Diyarbakırspor, bu haftadan sonra 2 hafta üst üste kendi sahasında mücadele edecek o nedenle Samsunspor deplasmanında rahat olacaklarını düşünüyorum. Bu haftada 1 puan alırlarsa Süper Lig yolunda kazaya uğramış sayılmazlar. Doğu Ekibinde sakat veya cezalı futbolcu yok.

Bank Asya 1. Lig de 30. hafta kapanış mücadelesinde beraberliği muhtemel sonuç olarak görüyorum.

AntZ

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Nisan 2009, 00:57:58
madem yönetim bazı karakterleri affetti. onlar kadar karaktersiz olduklarını gösterdiler.yarın maçta her ikisini de protesto etmeli.bi de sercan gol atıp maç sonuna doğru tribünlere sakın çağrılmasın. yaptığı karaktersizliği alkışlamış oluruz. onlar o kadar düştü bari biz onların seviyesine inmeyelim. tekrar ediyorum her ne olursa olsun yarınki maçta tepki koyulmalıdır.yoksa bunun ardı arkası kesilmeyecektir. ben yaparım 10-15 gün sonr ateknik kadro affeder.nasıl olsa taraftar da bir şey demiyor diye düşünülecektir. bu kulübün gerçek sahibi taraftardır. unutmayalım

Doluyuz, kızgınız ama maç çok önemli, en azından maç sonuna kadar "Kan tükürüp, kızılcık şerbeti içsekte" (Bulamayanlar YZY dan temin edebilirler) tepki koymak doğru olmaz arkadaşlar. Maç sonunda herşey mübah...

Sercan dan ne farkımız kalır sonra

beşnumara

biz tepki koymazsak bu böyle devam edecektir bence.