Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

celebi

beşnumara

ömürü kesmez hoca.sefayla başlayacaksa 10 kişi başlayalım daha iyi

Recep

Sefaylamı başlayacağız yazık ya benim kondisyonum bile ondan iyi ya

Akyol

altta ki takımlar kaybediyor erciyes güngören giresun kaybetti çok çok önemli bir maça çıkıcaz Allah yardımcımız olsun

berusa55

Karşıyaka'nın Güngören, Bolu'nun da Erciyes önünde şu an 1-0 önde oluşları iyi sonuç...

Akyol

sadece onlar değil giresunun kaybetmesi sakaryanın malatyayı yenmesi de bence lehimize oldu inşallah diyarbakırı 1-0 da olsa yeneriz ve %80 rahatlarız diyorum

KocumVolkan

malatya sakarya maçı berabere bitse iyi olurdu ... ama malatyanın düşmeside beni çok sevindiriyor bence biz Samsunsporlu taraftarlar olarak malatyaya " Malatyaspor a Süper Amatör yolunda başarılar diliyoruz " yazılı bir pankart göndermeliyiz desteğimiiz belli etmeliyiz :D

Ollivanders

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 12 Nisan 2009, 11:02:28
maça yenmek  için çıkacağız. Taktiğimiz  4-1-3-2  olabilir. 

veysel-turgay-kenan-can-
             sefa-
oktay-murat-turgut-sercan-

burhan - hakan akman

Kadro  ıcınde tahmınım budur.

anlasilan kalecisiz 11 kisi oynayacagız.  :D  Eray faciasindan sonra bu taktik mantikli aslinda :D

Recep

ümit aktanın kanal a daki programında Samsunspor atkıları çok harika duruyor

berusa55

12 Nisan 2009, 15:20:54 #144 Son düzenlenme: 12 Nisan 2009, 15:28:18 berusa55
Güngören 1-1 i yakaladı ikinci yarı...

Akyol

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 12 Nisan 2009, 15:09:22
malatya sakarya maçı berabere bitse iyi olurdu ...
%100 katılıyorum bizi rahatlatırdı ama orda giresun güngören erciyes epey zorlanacaklar şayet biz diyarbakır ı yenersek rahatlarız iş %80 biter

berusa55

12 Nisan 2009, 15:26:29 #146 Son düzenlenme: 12 Nisan 2009, 15:48:25 berusa55
Kesinlikle... Diyarı yenersek olay biter ama Allah korusun bir mağlubiyetle sıkıntı devam eder. Bir puan bile şu durumda iyidir.

Malatya 1 - Sakarya 3 oldu...Dakika 83 Maçkolik'e göre.

Karşıyaka da 2-1 öne geçti Güngören karşısında.

Güngören son dakikalarda attı 2-2 oldu.

ercan4567

yuh yani koca samsun yerlerde, bu maçı almalı almamalı mı? önce en dibe vurmalı ki çabuk çıkabilesin >:( 1-2

Sioux

Alıntı yapılan: ercan4567 - 12 Nisan 2009, 15:57:02
yuh yani koca samsun yerlerde, bu maçı almalı almamalı mı? önce en dibe vurmalı ki çabuk çıkabilesin >:( 1-2

Daha ne dibinden bahsediyorun bilader, vuracağımız dibe vurduk zaten. sen dün şişenin dibine vurdunda o yüzdenmi saçmalıyorsun?

Akyol

daha ne kadar dibe vuracaktık hangi amaçla yazdın arkadaşım anlayamadık? biz diyarbakırı yenelim rahatlarız sen rahat ol!