Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

cembaba

AlıntıSamsunspor güven tazeledi

Bank Asya 1. Lig'de oynanan karşılaşmada Samsunspor Malatyaspor'u 2-0 yendi.
Ligde Play-Off'u hedefleyen ve geçtiğimiz hafta Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor'a yenilerek taraftarlarını üzen, 31 puanla 13. sırada bulunan Samsunspor, tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Malatyaspor karşısında sahadan 3 puanla ayrıldı.

Samsunspor'a 3 puanı getiren golleri 67. dakikada penaltıdan Burhan ve 90+2'de Turgut attı.

SAMSUNSPOR: 2 - MALATYASPOR: 0
STAT: 19 Mayıs

HAKEMLER: Hakan Ceylan, Mehmet Metin, Serkan Olguncan

SAMSUNSPOR: Hasan, Gökhan, Turgay Gölbaşı, Burhan, Turgut,  Oktay (Dk. 90 Hakan Akman), Murat (Dk. 90 Hakan Koçarslan), Can, Ömür, Kenan, Volkan Çekiç (Dk. 80 Sefa)

MALATYASPOR: Taylan, Fatih, Serkan, Eren, Güven (Dk. 59 Nail), Güngör, Turgay Koyuncu, İlhan, Selim, Volkan Aydın (Dk. 87 Ergün), Mustafa (Dk. 71 Mehmet)

GOLLER: Dk. 67 Burhan (penaltıdan), Dk. 90+2 Turgut (Samsunspor)

SARI KARTLAR: Dk. 88 Murat (Samsunspor), Dk. 72 Güngör, Dk. 85 Turgay Koyuncu, Dk. 87 Mehmet (Malatyaspor)

kumköylü ahmet

red_white

oğuz emeğine sağlık sanırım heyecandan yatıodun :) yinede çok tşkler kardeşim

Sadece Samsunspor

ah ulan keşke maça gelebilseydim niye kaçırdım anlamıyorum

bizi 1.lige düşüreni bizde ligbye yollarız ;D

Sempatik Bengülü

samsunsporumu gönülden kutluyorum bu maç bizim için çok önemliydi sonuçta yendikte iyi oldu malatyaya ;D

oguz55

vallahi o an heyecandan ne yaptığımı hatırlamıyorum yan tutmuşum sanırım özür dilerim arkadaşlar:)

sbc_emir

ALEM TARAFTARRRR GÖRDÜÜÜ BUGÜNNNN BÜTÜN GRUPTAKİ KARDEŞLERİMİNN AZINA SAĞLIKK MÜKEMMEL DESTEK VERDİLER BİZLERLEEEE

kumköylü ahmet

özure gerek yok biz takiliyoruz sana düsünmen yeterli

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: oguz55 - 22 Mart 2009, 17:58:31
vallahi o an heyecandan ne yaptığımı hatırlamıyorum yan tutmuşum sanırım özür dilerim arkadaşlar:)

enteresan bir çekim olmuş ama herşeye rağmen güzel emeğine sağlık

Kodalak

oğuz Allah senden razı olsun görüntüler güzeldi ;D devamını bekleriz diğer maçlarda

Kodalak

ne özürü helal olsun bunuda yollamışsın Allah razı olsun istanbuldan takip ettim maçı buda üstüne süper oldu,trübünler nasıldı vali falan geldimi maça,protesto  etkili oldumu dersiniz....herkese selamlar bu haftamız güzel geçecek inşallah.

oguz55

inşallah her maçtan sonra önemli görüntüleri koyarım buraya:)

maçın 80dksı tek kale oynadık 2 topumuz direkten döndü çok mücadele ettik güzel maçtı. tribünler ise tek kelime ile süperdi.maratonda oturacak yer yoktu.şirinler ve söğütlübahçeliler 1 dk durmadı.2si bi arada gerçekten çok güzeldi keşke her maç böyle olsa ilk yarı şirinlerin yanındaydık devre arası sesim o kadar kısıldıki konuşamıyodum :) 2. yarı biraz aşağılara indik o sıradada bu görüntüleri aldım işte. maratonda pankart açıldı ama tam olarak göremedim ne yazdığını:) yzya protestomuz vardı:)

maviay55

işte mal-ların sonu!! lig b ye malatya...

hiç şüphem yoktu maçı kazanacagımızdan helal olsun samsunsporuma..süper bi moral oldu..

Kodalak

sağolasın oğuz ,özledim stadımızı vallahi ne günlerimiz geçti o stadda,şimdi istanbuldayım Samsunsporumuzun maçı olduğu gün hayat benim için duruyor evde netten takip ediyorum ama en yakın zamanda Samsuna gelip maç olduğu zaman özellikle seyeredecem,stadın yeni haliyle hiç seyeredemedim.O anları yaşamak istiyorum,gol atınca çılgınlar gibi sevinmek.....

oguz55

Alıntı yapılan: KODALAK - 22 Mart 2009, 18:15:44
sağolasın oğuz ,özledim stadımızı vallahi ne günlerimiz geçti o stadda,şimdi istanbuldayım Samsunsporumuzun maçı olduğu gün hayat benim için duruyor evde netten takip ediyorum ama en yakın zamanda Samsuna gelip maç olduğu zaman özellikle seyeredecem,stadın yeni haliyle hiç seyeredemedim.O anları yaşamak istiyorum,gol atınca çılgınlar gibi sevinmek.....

stadımızın yeni hali gerçektende güzel oldu gelip görmeni isterim:)  gol olduğu anda binlerce kişinin seninle aynı duyguyu paylaşması ve sevinmesi gerçektende çok güzel bi duygu en yakında zamanda bekliyoruz :)