Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

Recep

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 22 Mart 2009, 17:10:54
ben bolu macindan sonra yorum yapmayacagimi yazmisdim ama yorum yazmayan malatyali olsun ;D ;D...

malatya yenmemiz cok guzel morel oldu ama arkadaslar kalbimiz hala aciyor yaa insallah malatya bu ligdende duserde biraz telafi ederiz kalbimizi..

insallah seneye diyelim artik su superlige donelim yaaa trabzonun tum rakiplerini desteklemeden yoruldum artik ;D

samsunspor malatyasporu 2-0 yendi helal olsun celil tesekkurler
ne o bizim golleri celil mi attı yoksa celil maçımı sattı bilmediğimiz bir şey mi var açıklarmısın

kumköylü ahmet

oynamadiya kirmizi yedi gecen hafta bize karsi oynuyamiyor  garibim boynu bükük gitti ustune gitmen celilin daha tesekkur o yuzden hehehe

bezgınbekır

GurbetciFanatik

Samsunspor sezonu kapatti
benceeee.....

Kalan 7 macta 2 maci alsak yeter küme düsmez....
Kalan 7 maci da kaybedecek hali yok küme düsmesi icin.
Kalan 7 macida alacak hali de yok play off icin.

Bence bu Malatya spor galibiyetiyle olan olmustur..
Tabi bunlar benim görüsüm katilan olurmu bilmem.

kumköylü ahmet

hasret evet hadi bakalim 2 mac arka arkaya alalim su karabukukmu ne varya haftaya onlarinda belini kapkara bükelim artik

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 22 Mart 2009, 17:21:19
Samsunspor sezonu kapatti
benceeee.....

Kalan 7 macta 2 maci alsak yeter küme düsmez....
Kalan 7 maci da kaybedecek hali yok küme düsmesi icin.
Kalan 7 macida alacak hali de yok play off icin.

Bence bu Malatya spor galibiyetiyle olan olmustur..
Tabi bunlar benim görüsüm katilan olurmu bilmem.

imzami attim kardesim

cembaba

Bence hala sansimiz war. Kalan 7 macın 4 u icerde 3 u disarda, ayrıca kalan maclarmiz biraz rahat. Tek eksik seri galibiyet. Seri galibiyetler gelirse, ust uste 2 mac gibi play of icin umut olur. Haydi samsunspor um !

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Mart 2009, 17:29:28
Bence hala sansimiz war. Kalan 7 macın 4 u icerde 3 u disarda, ayrıca kalan maclarmiz biraz rahat. Tek eksik seri galibiyet. Seri galibiyetler gelirse, ust uste 2 mac gibi play of icin umut olur. Haydi samsunspor um !

tamam güzel konusuyosunda diger takimlar oynamayacakmi sadece bizmi oynayacagiz ;D
olmayacak duaya amin denmez hem hoca suanda boluda ;D bolular amin desin

MeL_55

cembaba

Diger takimlarda önemli fakat, bu sezonun tek kötü özelligimiz seri galibiyet alamamiz. Ben hala sansimizin oldugunu dusunuyorum.

oguz55

beyler videoları yükledim izlesene.com a onay bekliyor videolar yayınlanınca buraya koyarım

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Mart 2009, 17:38:31
Diger takimlarda önemli fakat, bu sezonun tek kötü özelligimiz seri galibiyet alamamiz. Ben hala sansimizin oldugunu dusunuyorum.

insallah senin dedigin gibi olur insallah

L$_Oznn

özellikle maratonun resimlerini bekliyorus ceken arkadaslar varsa

oguz55

oguz55

buda penalti kazandığımız pozisyon sonlara doğru penalti pozisyonu:)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor---malatya-penalti-pozisyonu/831062