Bank Asya Birinci Ligi 27. Hafta - Samsunspor'umuz 2 - 0 Malatyaspor

Başlatan yönetici, 15 Mart 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

kuzey55

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Mart 2009, 16:48:00
yani murat cezalı değil haftaya öylemi?
KURALLARA GÖRE AYNEN ÖLE BENDE ŞİMDİ BAKTIM TFF YE YANİ CEZALI DEĞİL

ugrass

bu iyi haber.. cunku ikinci sarıdan görmştü.. o iptal edlio...

kuzey55

pardon yha cezalıymış bu haftaaa :( hakem raporunda 2 sarı falan değil direkt kırmızı olarak gecermiş.böylece diğer 3 sarı durur...

kýrmýzýbeyaz55

süper lige çıkacaksak bu takımın korunması lazım ..1 stoper 1 forvet 1 oyun kurucu 1 sağ kanat oyuncu takviyesi de üstüne yapılırsa özlem biter.
şayet tutamazsak takımı çok daha bayramlar yaparız bankasyada.

Mert

Arkadaş bu muratın üzerinde nazar var her maç sarı kart görüyor.

mahserxxx

Turuncu

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SAMSUN .... malatya kümeye :)

Mert

HoliganSamSunLu

5BrK5

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 22 Mart 2009, 16:30:18

böyle güzel hafta olurmu yaaaa

evet süper bir hafta   ordu giresun kaybetti  . .  ;D

55Bafra55

SAMSUN yendiği için süper bir hafta oldu benim için.

MeL_55

AlıntıÇoşkundere: "Önümüzde zorlu maçlar var"

Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, "Takım olarak iyi yoldayız ama her şey bitmiş değil" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, İki takımında puan durumunun yakınlığı nedeniyle zor bir maç yaptıklarını dile getirerek, "Oyuncularımızın üzerinde aşırı bir gerginlik vardı. Onları kutluyorum bunu yenerek maçı almayı bildik. Takım olarak iyi yoldayız ama her şey bitmiş değil. Önümüzde zorlu maçlar var. İnşallah ileriki haftalarda daha iyi olacağız" dedi.

kumköylü ahmet

ben bolu macindan sonra yorum yapmayacagimi yazmisdim ama yorum yazmayan malatyali olsun ;D ;D...

malatya yenmemiz cok guzel morel oldu ama arkadaslar kalbimiz hala aciyor yaa insallah malatya bu ligdende duserde biraz telafi ederiz kalbimizi..

insallah seneye diyelim artik su superlige donelim yaaa trabzonun tum rakiplerini desteklemeden yoruldum artik ;D

samsunspor malatyasporu 2-0 yendi helal olsun celil tesekkurler

ugrass