Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

55Bafra55

s.a.
Arkadaşlar seminerdeydim ve şimdi geldim eve.Maalesef yenilmişiz.Malatya maçını da alalım artık,İNŞAALLAH.

oguz_5528

bu genç futbolcularımızın özel hayatını bilen yada yakın çevresinden olan biri warmıı ...kendilerine bakmıyorlar bnce..ne yapıyolarr ne ediolarr...bununda etkisi olabilir:S

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 15 Mart 2009, 19:17:21
bu genç futbolcularımızın özel hayatını bilen yada yakın çevresinden olan biri warmıı ...kendilerine bakmıyorlar bnce..ne yapıyolarr ne ediolarr...bununda etkisi olabilir:S

Özel hayatlarında genelde 56lardalar  >:(  genelde bi kuaförün önünde çalışanlarla ve oralardan geçen kızlarla kaynatırlar.. Ben bi kere tanık oldum kuaför çalışanının biri olum niye böyle oynuyon ne güzeldin önceden fln demişti takımdan arkadaşın biri de güldü elimizden bu kadar geliyo demekki dedi  >:( bende yanımdakilerle beraber küfür ettmn ama hiç aldırmadı... Yok yaa belli başlı kişiler war zaten onların da suyu ısındı takımda adam gibi genç bi Murat Yıldırım var ona da helal olsun....

ugrass

MURAT YILDIRIM...
KENAN YELEK
CAN ULUN

GERİSİNİ SALLA 5 PARA ETMEZ...

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: farUqras - 15 Mart 2009, 23:56:37
MURAT YILDIRIM...
KENAN YELEK
CAN ULUN

GERİSİNİ SALLA 5 PARA ETMEZ...

inşallah Murat Yıldırım'da bunlar gibi kafayı yemez tek adam gibi adam olarak gördüğümüz o var o da şımarmaz inşallah..

sBc-55

alkol sigara garı topçularmız bunların peşinde  ;D

ramcQ_55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 16 Mart 2009, 00:15:02
alkol sigara garı topçularmız bunların peşinde  ;D

para yok derler acız derler isyan ederler ama garılara gızlara falan dünyanın parasını yedirirler

celebi

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 16 Mart 2009, 00:24:27
para yok derler acız derler isyan ederler ama garılara gızlara falan dünyanın parasını yedirirler

ramcQ_55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 15 Mart 2009, 16:25:35

24 tv de ne var ya??

yaaa Yzy ne demek sölesin biri please

24 dene tv işde ala ala

yzy de...samsunspor'u yargılama zahiyat ve yıpratma kurulu ....yzy nin kısaltılmışı
ben başına S de koydum oldu ....
SYZY..... yani ....SAMSUNSPOR'U YARGILAMA ZAHİYAT VE YIPRATMA KURULU
BAŞKANIDA...: YUSUF ZİYA YILMAZ

Kais

arkadaşlar rizedeydim.çok mutlu oldum gittiğime.öncelikle şunu söylim hemen biz Samsun'dan 10:00 dediler ama aksilik 12:00 de çıktık.oraya sabah 06:00 da vardık.güya bizi karşılıcaklardı.amaçlarıda belliydi.bizi karambole almak.ona bile organize olamamışlar.06:00 dan 11:00 a kadar rize sokaklarında gezdik.bir çay ocağına girdik.dediler Samsun'dan mı geldiniz.evet dedik.kahvaltı yaptınızmı.bizde yapamadık deyince adam elinde 5 tane oranın simiti (bizim susamsız hali burma simitimi ne diyorlar ama yumuşağı) birde yanında aldığı 250 gram kaşarı kendi yemek için aldı ama Allah razı olsun bize verdi.yetmedi üstüne 5 simit daha aldı çay parasını verdi.bakkala girdik cips aldık para almadılar.internete girdik para almadılar.yani şunu sölemeye çalıştım.rize esnafı 10 numara ve oradaki insanlarda(genelde yaşlılar)

maça gircemiz sırada biletler 5 tl miş.o sırada fuat başkanla ismail türedi başkan geldiler.sağolsun Allah onlardanda razı olsun.ismail bey 100 fuat beyde 200 tl verdi maça girdik.Samsun'u yanlız bırakmayan onlara burdan teşekkürlerimi sunuyorum.

maça gelelim.maçta tellere kadar gelip kardeşiz diyen adamlar maç başladı sövmeye başladılar.1 dedik 2 dedik  3-4-5  yeter dedik bizde yuhaladık.bunlar devam edince bizde karşılık verdik.yanımızda 500 kişilik (çoğu 10 yada 13 yaş altı bazıları 16-17 yaşlarında geriside 20-25 yaşlarında) bu grubu öyle bir susturdukki.kaç kişiyle diceksiniz 50 kişiyle.abartmıyorum stadın her yerine 90 dk. sesimiz gitti.gol yedikten sonrada hiç susmadan devam ettik.rize taraftar gördü.tabi bunların birde diğer kale arkasında rotasızlar bizim diğer bir yanımızda sosyete maratondada 2 davul birde arkalarında 150 kişilik bir grup gördüm.bunların alayı bizi dinledi.bizi bastırmaya çalıştıklarında biz daha da fazla bağırarak bunları bastırdık.

dün belki yenildik ama biz çok iyi oynadık.gol yollarında sorunlar çok aşırı derecede büyüktü.sefa sonradan oyuna girdi ama iyi oynadı.sağ kanatta veysele bir alternatif lazım.sadece serdarı tutsaydık yeterdi.ama onuda tutamadık.bence malatya maçında eksiklerin gelmesiyle(turgut murat ....) farklı bir Samsunspor galibiyeti izlicez insallah.

birde turgay var.rizeden geldi tamam ama varını yoğunu ortaya koydu.30 metreden bir şutu direkten döndü.çok iyiydi Allah bozmasın performansını inşallah.

ben rize polisini böyle bilmezdim.çok cana yakınlar muhabbet ediliyor çok güzel.maçtan sonrada zaten yanımıza gelip haklı olan sizsiniz dediler.

Akyol

Kais çok güzel olaylar yaşamışsın keşke sonucu galibiyet olsaydı ama kısmet değilmiş artık malatya maçı var ben bu maçta tarihi fark bekliyorum belki çoğu arkadaşım gülecek ama benim içimden 5-0 veya 5-1 lik bir skor geçiyor inşallah yanıltmaz  futbolcularımız bizleri bu sene böyle bir galibiyete ihtiyacımız var çünkü ;)

celebi

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Mart 2009, 11:21:15
Kais çok güzel olaylar yaşamışsın keşke sonucu galibiyet olsaydı ama kısmet değilmiş artık malatya maçı var ben bu maçta tarihi fark bekliyorum belki çoğu arkadaşım gülecek ama benim içimden 5-0 veya 5-1 lik bir skor geçiyor inşallah yanıltmaz  futbolcularımız bizleri bu sene böyle bir galibiyete ihtiyacımız var çünkü ;)

akyol ne yaptı ya  ???

Kais

bende farlı bir maç bekliyorum ama 1-0 da olsa bizim olsun.

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 16 Mart 2009, 11:22:33
akyol ne yaptı ya  ???
abi içimden öyle geçti ne bileyim ama 1-0 olsun bizim olsun ;)

Kais

Alıntı yapılan: 35ama55 - 16 Mart 2009, 13:37:24
Kais dün Veysel cezalı değil miydi kardeşim ?

evet cezalıydı galiba ama alternatif lazım.dün sağ kanat kötüydü.