Bank Asya 1.Lig 26.Hafta |Ç.Rizespor- Samsunspor'umuz

Başlatan yaman55, 08 Mart 2009, 20:47:17

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

15 Mart 2009, 16:56:56 #540 Son düzenlenme: 15 Mart 2009, 17:01:34 yönetici

son derece doğru büyükşehşrde bu adi adamı silmek kolay değil zor görünüyorda merkez ilçelerde işleri çok zor inşallah kazanamazlar

jean

kuzey55

bu maçı artık unutalım arkadaşlar.bu kadar eksiğe rağman ben futbolcularımızın elinden geleni yaptığına inanıyorum.önümüzde kritik bir malatya maçı var.celilsiz ve alpersiz eksik bir malatya gelecek.bizde ise murat,sercan,turgut gibi oyuncularımız oynayabilecek.boluspora kaybetmiş olsak da sahamızda kolay maç bırakmayacağımızı düşünüyorum.bu maçtan mutlak galibiyetle ayrılacağız.son haftalarda aldığımız mağlubiyetler alttaki takımların kolay fikstrlerinden dolayı puan farkı kapanmış olsalarda.27. hafta ile başlayan zor bir fikstürleri var biz bi nebze daha kolay bir fiktüre sahibiz en azından deplasmanda sadece 3 maçımız kaldı.şimdi haftaya malatyayı yenip bir çıkış yakalamamız gerek.sonrasında rahat bir konuma geliriz mutlaka.

Akyol

sercan efendi gripti di mi arkadaşlar??Ben salonda gördümde gayet iyiydi 1 saatte ayakta izledi maçı son periyotta da sevgi gösterileriyle!!salondan uğurladık artistimizi  >:(

Akyol

mert yanlış anladın kardeşim epey bi tepki vardı hemde bütün salondan sevgi gösterisini ondan dedim.

scouter55

Yine bize hüsran, yine bize hasret düştü. Bu lligde bile düşmemeye oynayan bir takım bu batmış mali yapısı, bu idari kadrosuzluğu, bu sahipsizliği ile süper lige çıksa ne olacak. Alabileceğimiz bir tane kaliteli futbolcu olabilirmi. Daha fazla borç, daha fazla kaos, daha fazla iflas. Aynı sene yine kahrede kahrede bu lige gel. Samsunspor borçlarını tamamen temizlemeden, güçlü, sağlıklı, şeffaf bir mali kaynak ve yapıya sahip olmadan üst lige çıkmanın hiç bir mana ve önemi yok bence. Herkese iyi haftalar. ( Nasıl olacaksa )    

Mert

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 15 Mart 2009, 17:13:23
sercan efendi gripti di mi arkadaşlar??Ben salonda gördümde gayet iyiydi 1 saatte ayakta izledi maçı son periyotta da sevgi gösterileriyle!!salondan uğurladık artistimizi  >:(

Ne casaret ya bu? Sen taraftarla dalga mı geçiyosun lan sercan artisti?İyiki orda linç olmadın dua et.Hangi akla hizmet hastayım deyip rizeye gitmiyosunda salona gidiyorsun bir de aynı gün.Hiç mi ince düşünemiyosun sercan?Bu durumu ercüment hocaya bildirmeleri lazım.Bari maç günü otur evinde gerizekalı herif.

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Mart 2009, 17:35:32

heee .. olur mu olur akyol burası Samsun biliyorsun , baştacı edilecek adamlar hain damgası yer , hain adamlar omuzlarda taşınır .. Sercana da 1 hafta ses etmeyınce kımse , kıllanmıstım dogrusu ..

Biraz açıklar mısın , bugunku macta sercan ile alakalı durumları ?

"O FORMA KUTSALDIR NASİP OLMAZ HERKESE" yeteri kadar açıklar mı olayı

red_white

15 Mart 2009, 17:39:46 #548 Son düzenlenme: 15 Mart 2009, 18:34:08 samsuni
herşeyin sorumlusu yzy dir

Akyol

öncelikle sercan fark edildi ama maç kritik gidiyordu maçtan kopma olmasın diye ses edilmedi ama son periyotta bütün salon sercan defol git tezahüratları başladı daha sonra bu forma kutsaldır nasip olmaz herkese ve aciz futbolcu istemiyoruz tezahüratları başladı tepki orda verilebilecek büyük tepkilerdendi.

celebi

berusa55

Sercan hiç kusura bakma kardeşim; Sen geçen maçta saçmalarsan maçı katledersen, bu maça grip oldum gidemiyorum gibi saçma bir bahaneyle gitmeyip de salona maça gelirsen bu taraftar sana az bile yaptı. Cidden eksik düşünüyorsun yarım yapıyorsun bazı şeyleri. Eğer bu tepkiden de ders almayacaksan cidden senin bu takımda yerin yok kardeşim sana bir abi uyarısı!!!

5BrK5

kendi kendimizi yakıyoruz . . bu takım macera arıyor şimdi malatya maçı ölüm kalım maçı oldu :(
    ama  herkez   maça beyler . .biz destek verelimde gerisi onlara kalmış. .

delikurt 55

Destek verecek halmi bıraktılar kardeşim bize baksana ne hallere düştük. İnşallah malatya maçını alırız ama bizim için hep umutsuzluk başladı bir türlüde gülemiyecez sanki artık önlem alma zamanı geldi haydi hayırlısı bakalım.

delikurt 55

Sercan da çok şımardı bu aralar bize böyle adam lazım değil arkadaşlar bırakıp gitsin yaw biz nelere göğüs germedikki bunlarıda atlatırız inşallah.