Bank Asya 1.Lig 23.Hafta | Samsunspor'umuz 1 - 0 Manisaspor

Başlatan MeL_55, 15 Şubat 2009, 16:43:58

« önceki - sonraki »

Recep

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Şubat 2009, 19:05:11
Emek hırsızları mahallesi, Tff caddesi Anti Samsun apt. No: 0  Cehennemin dibi.
Ama sen gitme kardeşim. Uzatan gönder anlar o.
YZY de aynı adreste oturuyordu galiba

samsunmania

Şu Ordu'yu bir yenelim, Samsun yıkılır Bolu maçında.

ugrass

ankaradayım gelcem anasını satim bolu macına..=)

samsunmania

never.55

müthiş bir galibiyet yaşadık..herkese sonsuz teşekkürler..bugun sahada bir hakem facisası vardı..sadece lideri değil hakemıde yendık.takım olarak çok iyiydik..defansda kenan turgay can çok ıyılerdı.biraz veysel aksadı..on lıberoda ömur ve h.koşçaslan hatasız oynadılar diyebılırz..turgut yıne yaptı yapacağını çok net fırsatarı değerlendıremedı.sercan daha iyi olabilirdi..volkan golu atmasına rağmen sahada yoktu bi çok pozısyonu harcadı..gerektiği yerde pasları vermeyerek..hasan çok iyiydi..ben maçın yıldıızı olarak özellikle oktay delibaltaya değinmek istiyorum..o takımıımıızın hiç kuşkusuz en etkılı silahı..goldeki kurnazlığı ve asıstı süperdii...bunun dışında kendıne guvenen topu aldğında 2-3 kişiyi kolayca geçen bi oktay vardı.ikici yarıda yaptığı asısterı turgut ve volkan bırer bırer harcadılar..oktayı bugunku oyunundan dolayı kutluyorum..ve yureklı oyunundanda.hiç bir maçdan sonra soyunma odasına koşmadı butun sevıncını hep trıbunle doyasıya paylaştı.allah onunla ve diğer futbolculrımızla beraber yolumuzu açık etsın.

Yalnızca BİZ

Ordu'yu yenersek inşallah. Bolu maçında yer bulamayacağız...

Kais

samsunmania

Alıntı yapılan: Kais - 22 Şubat 2009, 19:15:58
sadece manisayı değil hakemide yendik

Alıştık artık hepsini üst üste koyup yenmeye.

Akyol

taraftar haklı olarak sahayı daha iyi gördüğü maraton tribünü tercih ediyor özellikle canik tarafında ki kale arkası boştu bugün o triibünümüz ve kapalı tribünde dolunca o zaman atmosfer süper olacak birde unutmadan takım sahaya çıktığında ki konfeti şov da çok güzeldi inşallah resimlerde vardır ;)

ugrass

YaşarDoğu

ramcQ_55

Baskent_Samsunspor

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar kongrede bu 3 hafta içinde destek verilcek dendi ve hemen ardında manisayı yendik ve şuan 8.yiz gerçekten ilk defa bu kadar yaklaştık playoff'a her türlü desteği yapmalıyız bu sene çıkalım bu yönetim gitmeden

mehmet yılmaz