Samsun'lu Rap şarkıcısı ÖZGÜÇ ve ''Samsunspor gol gol gol''

Başlatan merkez, 04 Şubat 2009, 03:25:08

« önceki - sonraki »

eLLis

Yarışmayı hiç izlememe rağmen bu başlığı görünce hemen finali açtım ve izledim çok gurur duydum helal olsun.

bafralı erhan

yarışma aslında güzeldi erken bitti.özgüç e de adaşım erhan a da helal olsun.böyle platformlarda zirvedeki isimlerin samsunlu olması inanılmaz gurur verici.her dalda yetenekli samsun gençlerinin olduğunu bir kez daha gördü türkiye...

guvener55

finaldeki o tabloyu görünce gurur duymamak elde değildi doğrusu.tebrik ederim

kadifekaleli

Helal Olsun Yakışır bize birileri laz boktan laz müzikleriyle ts klipleri yaparken biz trendi yakalamış oluyoruz rap yakışır bu şehre bu takıma Özgüç'e destek olalım

pitbul055

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 24 Şubat 2009, 16:51:08
Helal Olsun Yakışır bize birileri laz boktan laz müzikleriyle ts klipleri yaparken biz trendi yakalamış oluyoruz rap yakışır bu şehre bu takıma Özgüç'e destek olalım

mctlçy

celebi

menteşoğlu55

Arkadaşlar, yarışmayı ikinci haftadan itibaren düzenli olarak takip ettim...

Sırf şehircilik mantığından sıyrılıp objektif yorum yapmak gerekirse Özgüç diğer rakiplerinden zaten 3-4 gömlek daha üstündü... Tarzı, duruşu çok daha ötesi sözleri güçlüydü...

Diğer Samsunlu Erhan ise sahne performansıyla başarılıydı... Aynı şeyleri sözleri için söylemek pek mümkün değildi...

Ancak her ikisinin de ikinci haftadan sonra bu yarışmayı ilk 2 içinde bitireceğimi tahmin etmiştim... Yanılmadığım için mutluyum...

menteşoğlu55

Gelelim final gecesi izlenimlerime;

Samsun'dan giden Özgüç ve Erhan fan'larının stüdyodaki performansları çok güzeldi...

Gerek Erhan'ın gerekse Özgüç'ün parçalarında Samsun'u özellikle geçirmeleri hoştu...

Özgüç, genel tarzının dışına çıkıp hareketli bir parça söyledi... Bir nevi risk aldı ancak sahne performansıyla bu riski kendisi için avantaja dönüştürmeyi bildi...

Özgüç'ün performansı sonrası bir zamanlar içlerinde olduğu Şirinler'e ait Samsunspor kaşkolüyle milyonlar karşısında yer alması gurur vericiydi... Daha ötesi kendisine destek olan Samsunspor taraftarlarına özellikle teşekkür etmeyi ihmal etmedi...

Birincinin açıklanacağı törene de Samsunspor kaşkolüyle geldi...

Sonuçlar açıklandıktan sonra yaptığı teşekkür konuşması çok anlamlıydı. Samsunlu ve Samsunsporlu olmaktan duyduğu gururu belirtmesi, yarışmanın ikincisi olan diğer Samsunlu Erhan'ı çağırırken, 'İşte Samsun bu... Samsun'un gücü bu" demesi, ikisinin birlikte Samsunspor kaşkolünü açmaları beni çok etkiledi...

Ne yalan söyleyeyim beni çok duygulandırdı...

Ve sonda her ikisi birlikte Özgüç'ün final gecesi söylediği şarkıyı söylediler...

Her ikisine de tebrikler...

menteşoğlu55

Bu arada yarışmayı da kuru kuruya izlemedik tabii...

Çoğu Özgüç'e gitmek üzere hem Özgüç'e hem de Erhan'a üç ayrı telefondan 250 kontör gönderdim... Helal olsun...

O atkıyı orada gördüm ya herşeye yeter...

Baskent_Samsunspor

bizim sevdamız bambaşkadır

içinde yeterki samsunspor olsun

esedullah

vay be helal olsun izlemiyordum ama izlicem artık o yarışmayı

HoliganSamSunLu

HaKanReiS