YETER ARTIK !!!!!!!!!! ÇIKALIM ŞURADAN

Başlatan Baskent_Samsunspor, 01 Şubat 2009, 22:38:57

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

bundan sonraki her maç final olsun borçlada gençlerlede olsa Allah aşkına çıkalım şuradan Allah aşkınaaaaaaaaaa bizi 5 para etmez insanlarla uğraştırmayın artıkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!

HoliganSamSunLu

aynen yaaa yeter artık ne olduklarını cümle alemin bildiği şu adamlar efelik yapıyorya yenmek yenilmek değilde işte bu koyuyor adama

celebi

kendini bilmez ufak tefek takımlarla aynı ligdeyiz yeter artık yeteeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr >:(

Sadece Samsunspor

01 Şubat 2009, 23:40:11 #3 Son düzenlenme: 02 Şubat 2009, 00:46:02 samsuni
hadi be yusuf ziya hadi be bizi aleme madara ettiniz mazisi bile olamayan takımlar bizle dalga geçer oldu, hadi be az bi el at be bişemi olacak belediyemi zarara uğrayacak, bırak şu süsleme püsleme işlerini gel şu takımın medarı iftiharı ol

Ertuğrul Sağlam

onlar utanmazlar onlarda utanma ar duygusu kalmamış samsunsporu bu hale düşmesinde kimin payı varsa allah belasını versin.........:(z)

seckin55

ŞİMDİ İSYAN ZAMANI...AYAĞA KALKMA ZAMANI GELDİ...

DİŞE DİŞ KANA KAN SUPER LİG SUPER LİG
[/color]

veis

şu şartlarda süperlige çıkmak çok da mantıklı degil mali yapı göz önüne alınacak olursa kocaeli ile yer degiştirmekden öte gidemeyiz.2.ligde bile devre arası transfer yapamazken süperligde işiler dahada zorlaşır.

METE_55

yeter arkadaşlar  yeter  allah aşkınaya dün internette maç kolikte oturdum 90 dakika boyuncada kalkmadım heyecandan ama yine olmadı daha düne kadar hazırlık maçı teklifini kabul etmediğimiz giresun bize 4 maçta 8 gol attı biz ise 1 tane atamadık ve hep yenildik bu zaten benim kanıma dokunuyodu birde giresun taraftarının maçkolikte mesaj bölümünde giresun ,trabzon kardeş haydi samsuna koyduk şimdi kolbastı zamanı demeleri çok ama çok kanıma dokundu beyler ayrıcda samsun kümeye demeleri beni deli etti ama hala bizim bürokratları ve vekilleri deli etmedi galiba ne olursun kurtar bizi şuralardan sayın GALİP ÖZTÜRK.....55

jean

vallahi bende biktim daha dun bizle hazirlik maci yaparak sevinenler samsun kumeye diyorlar bu takimi bu hale getirenler yokmu her aklimda geldiginde sovuyorum bu secimlerde mutlaka birseylerin olmasi sart yoksa daha uzun yiollar kaliriz bu ligde

cembaba

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 01 Şubat 2009, 23:40:11
hadi be yusuf ziya hadi be bizi aleme madara ettiniz mazisi bile olamayan takımlar bizle dalga geçer oldu, hadi be az bi el at be bişemi olacak belediyemi zarara uğrayacak, bırak şu süsleme püsleme işlerini gel şu takımın medarı iftiharı ol

harbiden öyle yaa.. en fazla adama şöyle takımlara gidipde, maskara olmak koyuyor insana :( nerde Tuncay' ın kafasına şişe attığımız günler.. :( Nerde Kais' in cimbom a attığı goL :( cok ozledimm çookk :(

Baskent_Samsunspor

kimi zaman cenaze çıkışı kimi zaman düğün peşi kimi zaman sevgili kolları.............kaçtık sana koştuk
kimi zaman ağlattın kimi zaman güldürdün belki dert kahır verdin ama her seferinde sevgin dağları aştı gönlümüzde

aşkına hastalanan mı alkolik olan mı sigarayı yediğimiz oldu ama sana hiç küsmedik çün
kü biz seni ölesiye seviyoruz

biz seninle gülmeye alışkınız samsunsporum sensiz herşeyimiz sahte bizi güldürme vaktin gelmedimi

ya Allah aşkına şu sahaya çıktığınızda kendinizi parçalayın Allah aşkınaa yaaaa  /b]

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 02 Şubat 2009, 21:14:12
kimi zaman cenaze çıkışı kimi zaman düğün peşi kimi zaman sevgili kolları.............kaçtık sana koştuk
kimi zaman ağlattın kimi zaman güldürdün belki dert kahır verdin ama her seferinde sevgin dağları aştı gönlümüzde

aşkına hastalanan mı alkolik olan mı sigarayı yediğimiz oldu ama sana hiç küsmedik çün
kü biz seni ölesiye seviyoruz

biz seninle gülmeye alışkınız samsunsporum sensiz herşeyimiz sahte bizi güldürme vaktin gelmedimi

ya Allah aşkına şu sahaya çıktığınızda kendinizi parçalayın Allah aşkınaa yaaaa  /b]

süper şeyler yazmışsın eline sağlık.Ben hayatımda hem tribünde hemde tv.başında 1 kere olsun rahat rahat oturupta maç izleyemedim ama bundan hiç birzamanda şikayetçi olmadım çünkü ben samsunsporu ölümüne sevdim.Ama yeter artık oynadığımız hatta yenildiğimiz takımları gördükçe içim sızlıyor ya

şimşek_55

Arkadaslar  uzuluyoruz  hepımız ama . Su an  bu takımı kımlerın  bu hale dusurdugunu  bu borcların nereden  geldıgını  kuluple ac bucuk baglantısı olan   herkes bılır.Ama  Samsunsporluluk dusturu  bunu  acıklamayı gerektırmez.Cunku Samsunspor  da  baskanlık yapmak sereftır . Bugun Gıresuna elestırdıgınız  kulup  1-1,5 sene  bıtmıs bır kuluptu.Unutmayın su an oynayın 5,6  gencte   su ankı  hocanın katkılarıyla  bu kulupteler.SAmsunspor takımı   3  mıo tl ye   lıgı  kurtarmanın  pesınde . BEn Levent Erıs donemınıde bılıyorum  G.KAba 'ya  yıllık 750.000  tl verenlerıde. Onun ıcın kahraman dıye sokaklarda dolasanlara ınanmayın. En buyuk dost  en zor  zamanında yanında olanlardır. Onun ıcın hep destek tam destek.Bu kucuk maglubıyetle moralımız bozulmasın.Ilk 6 hedefı  bızde uzgunluk yaratabılır.Baskanında  dedıgı  Samsunsporun bu senekı hedefı ılk 10 dur.

Sercan

Arkadaşlar Karşıyaka'yı yendiğimiz zaman ilk 6 şansımız devam ediyor...

berusa55

Sercan kardesim haklısın kesinlikle. İlk 6 şansımız devam ediyor ama sorun şu. Öyle bir lig ki belki Sakaryaspor hariç herkesin ilk 6 şansı devam ediyor. Ama şu açından bir sorunumuz var: Deplasmanda varlık gösteremiyoruz. Deplasmanda puan veya puanlar alamadıkça play off şansımız sıfır. İçerdeki maçları kazanıp korkulu rüya görmeyelim diyecek duruma geldik.