Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

HasanN

Haftayada Giresun'a Bi 4 lü tarife uygularsak İş tamamdır..
Devamı gelir..

Yalnızca BİZ

Bugün hüzün ve sevinç birarada...

TEOMAN TAŞ DUY BU SESİ
TERKETMEDİ SEVDAN BİZİ
BAŞKA DİYE SORANLARA
İNADINA SAMSUNSPOR

delikurt 55

Kartalı şimşek çarpacak demiştim arkadaşlar. çok güzel bir maç izledim tv den ilk defa Samsunspor'umuz milli takımgibi futbol sergiledi adeta sevinçliyiz gururluyuz çünkü büyük Samsunspor'luyuz. 4- 0 çok güzel bir sonuç.

Ve ayrıca sercan turgut oktay ve veysel maçın yıldızı oldular. Hepsine başarılar diliyorum.

King Of The North

Bu galibiyeti rahmetli Teoman kardeşimize hediye ediyoruz,nur içinde yat kardeşim.
3 maçlık bir seri her ne kadar temkinli olsak da bizi play-of'a kadar götürür.

Kadir ÇELEBİ

Etkili olamayan rakibimiz karşısında bütün fotbolcularımız özverili gayretlilerdi bunun meyvesinide 4-0 gibi bir galibiyetle aldık çok mutluyum inşallah önce giresunspor ve sonrasında G.belediyespor kaşısında galibiyetler alarak güzel bir seri yakalarız.. burhan ve tribün arasındaki olay burhanın tribüne çağrılması burhanında davete cevap vermemesi neticesinde bir gerilim yaşandı sonrasında sunucunun dediği gibi Asayiş berkemal :)

Futbol şehitlerimiz ve Teoman Taş içindi bu galibiyet mekanları cennet olsun...

celebi

takım bugün çok iyiydi gerçekten. ancak karşımızdaki rakip zayıflamış kartaldı. ancak şunu belirtmek lazım iyi paz yapıyor takım. darsıi giresun maçına

Nuri Asan

Maç günü sınav yapan Açık Öğretim Fakültesi ne sevgiler başka gün mü bulamadınız?
Neyse bari uzun zaman sonra deplasmana gidebilcem.

MeL_55

AlıntıCoşkundere: Baskılı oynadık

Coşkundere: 2 gol atmış bir futbolcumuza tepki konuluyorsa söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere maç sonrası yaptığı basın toplantısında futbolcularını tebrik ederek, maça baskılı başladıklarını bunun karşılığını da erken gelen 2 golle aldıklarını söyledi.

Coşkundere: Topa daha fazla sahip olduk, daha çok pas yaptık, pozisyon zenginliği bulduk. Skor daha farklı olabilirdi. Futbolcularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum diye konuştu.

Kırmızı beyazlı taraftarların Burhan aleyhine yaptıkları tepkiye bir anlam veremediğini belirten Coşkundere, 2 gol atmış bir futbolcumuza tepki konuluyorsa söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bu olay 4-0'dan sonra yaşamamız gereken mutluluğa gölge düşürdü. dedi.

Yalnızca BİZ

24 Ocak 2009, 17:07:23 #203 Son düzenlenme: 24 Ocak 2009, 17:09:31 Yalnýzca BÝZ
Geçen sezonun 19. haftasından 1 puan daha iyiyiz...

Geçen sezon 24. haftası dahil 24 puan toplamışız. Geçen sezondan daha iyi yerlerde olacağız inşallah bu sene...

Sercan

Bugün önce Teoman abimizi kabrinde ziyaret ettik.Sonra stada geldik ve müthiş bir SAMSUNSPOR...İnşallah haftayada böyle oynarız...

55.hakan

burhan ın olayı benim de moralimi bozdu umarım bu olay burhan ı etkilemez bu sezon veysel e çok güveniyorum inşallah boyle devam eder sercan çok istekliydi ancak hakemin yanlış bir kararı sonucu sarı kart görüp cezalı duruma düştü turgutsa çok güzel oynadı çok güzel topu taşıdı hem de kendini geliştirmiş ceza alanına girince artık orta yapıyor yan ağları dövmüyor:)bu arada arkadaşlar burhan a son golde ara pasını murat mı verdi????çok harika bir pastı

celebi

burhan olayını biraz anlatır mısınız ne oldu orada öyle

celebi

Alıntı yapılan: hakanelgun - 24 Ocak 2009, 17:12:17
burhan ın olayı benim de moralimi bozdu umarım bu olay burhan ı etkilemez bu sezon veysel e çok güveniyorum inşallah boyle devam eder sercan çok istekliydi ancak hakemin yanlış bir kararı sonucu sarı kart görüp cezalı duruma düştü turgutsa çok güzel oynadı çok güzel topu taşıdı hem de kendini geliştirmiş ceza alanına girince artık orta yapıyor yan ağları dövmüyor:)bu arada arkadaşlar burhan a son golde ara pasını murat mı verdi????çok harika bir pastı

evet murat verdi

Mehmetcan

ben mactaydım beyler burhan ı cagırdık gelmedi forza şimşeklere ve maratona gitti sadece ilk biz cagırmamıza ragmen

55.hakan

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ocak 2009, 17:15:27
evet murat verdi
murat takımın en iyilerinden umarım daha iyi olur takımda ara pası veren takımı gol pozisyonuna sokan ender oyunculardan tam bir ajax orta sahası yani :D