Samsunspor 2005 - 2006 Video

Başlatan MeL_55, 27 Aralık 2008, 17:45:19

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

şerefsi z haluk ulusoy, şerefsi z serdar tatlı, şerefsi z nobre, şerefsi z ismet arzuman, şerefsi z kuddisi müftüoğlu, şerefsi z ümit kayıhan

alayına isyan lannnnnnn şerefsizler adiler köpekler emek hırsızları >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Recep

şereflerini beş paraya satan insanlar
ananızı karınızda peş paraya satarsınız siz
hepinize rağmen alayınıza isyan ölümüne SAMSUNSPOR

celebi

YaşarDoğu

çok güzel hazırlanmış.bişeref insanları unutmicaz.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 27 Aralık 2008, 18:00:05
şerefsi z haluk ulusoy, şerefsi z serdar tatlı, şerefsi z nobre, şerefsi z ismet arzuman, şerefsi z kuddisi müftüoğlu, şerefsi z ümit kayıhan

alayına isyan lannnnnnn şerefsizler adiler köpekler emek hırsızları >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ve serefsız suleyman abay

hakan55

seckin55

samsunmania

Şu videoyu seyrederken ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Ve hala aynı adamın Süperligde maç yönettiğini görmek beni kahrediyor. Allahınızdan bulun Kuddusi Müftüoğlu ve yan hakemleri.

veis

bu arada kuddusi mhk ya aday olmuş vay türk hakemligine ne günlere kaldık.referans olarak bizim 90.dakikadaki penaltıyı gösterecek herhalde.

veis

CeLiL_55

Samsun gibi manevi değerleri çok yüksek olan bir şehrin sahipsiz kaldığı için bu hallere düşmesi çok üzücü olan oldu biten bitti yapılanlar haksızlıklar unutuldu gitti.. olan bize oldu şimdi bu hallerdeyiz.. Süper Lig Tarihinin en şike ve şahibeli sezonu.

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Aralık 2008, 11:55:33
abi adam hem hakemlıge devam edıyor , hem Mhk ya oynuyor hemde yerel secımde aday oluyor :

"Süper Lig hakemi Kuddusi Müftüoğlu, Alanya Belediye Başkanlığı'na AKP'den aday adayı olduğunu açıkladı

AKP İlçe Başkanlığı binasına Finlandiyalı eşi Pauliina Tuba Müftüoğlu ile birlikte gelen Müftüoğlu, başvuru formunu AKP Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Güney'e verdi. Asıl mesleği şehir plancılığı olan Müftüoğlu, referanslar bölümüne spordan sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun adını yazdı. Müftüoğlu, başkan seçilmesi halinde hakemliği sürdürmeyi planladığını söyledi.

AKP'nin nasıl bir parti olduğu nasıl bir karaktere sahip olduğu seçtiği adamlardan belli.bizi kimlerin yönettiğini şimdi daha iyi anlayabiliyoruz.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Ocak 2009, 17:30:53
AKP'nin nasıl bir parti olduğu nasıl bir karaktere sahip olduğu seçtiği adamlardan belli.bizi kimlerin yönettiğini şimdi daha iyi anlayabiliyoruz.
kesinmi bu böyle bir adam ancak chpye yakışır

Sony

bu video daki bütün maçları izledim hatta fener maçında o penaltı olayında bir koyu fenerli ile kavga ettim...ne yazıkki ******* hakeme federasyon fazla uymadı !!!! bizim kaleci kereme maç cezası gelmedi kırmızı kart görmesine rağmen...ama olan bizim aşkımıza oldu...ama atasözü gibi keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner....video da emeği geçen arkadaşa selam ellerine sağlık dert görmesin ama video nun başlığına güzel demişsin ben izlerken tüğlerin diken diken oldu o günleri bir daha yaşadım....