Bank Asya 1.Lig 16.Hafta | Samsunspor'umuz 3-1 Sakaryaspor

Başlatan MeL_55, 08 Aralık 2008, 00:31:13

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Kulübemizde maç çevirecek yetenekte kimsede yok gibi.belki genç Hakan Akman bir şeyler yapabilir 2.yarıda.

cem 55

kozluklu 10 dakika sonra samsun basket macı d sporda canlı yayınla sende benim gibi baskete ilgilisin varsa d por kulagında televizyonda olsun yoksa ben ara ara sana sonucu msjlarım.

Samsun-Güngören

Arkadaslar d-spor vericek türksat vs varsa şfiresiz vericek izlersiniz.

red_white

ewet haydi sbk hepiniz güldürün yüzümüzü  ya bağıran taraftarların çoğu maçta olucak umarım olumsuz katkı yapmaz

maviay55

14 Aralık 2008, 15:59:27 #139 Son düzenlenme: 14 Aralık 2008, 19:46:30 samsuni
hadi samsunum güldür yüzümüzü..bizim için !!

Samsun-Güngören

Yaşar Doğu Spor salonu Tıklım Tıklım Doluymus.

erkan55

maviay55

GençKozluklu

Alıntı yapılan: cem 55 - 14 Aralık 2008, 15:50:36
kozluklu 10 dakika sonra samsun basket macı d sporda canlı yayınla sende benim gibi baskete ilgilisin varsa d por kulagında televizyonda olsun yoksa ben ara ara sana sonucu msjlarım.

Hocam mesajını şimdi gördüm. D Spor yok melasef. İnternetten bakıyordum. Hal başlamadı. Sanırım internetten canlı yayını vardır.

Teşekkür ederim.

Samsun-Güngören

GençKozluklu

Alıntı yapılan: maviay55 - 14 Aralık 2008, 16:04:53
açılmıo abi

Arkadaşlar PC nizizn TCP/IP özelliklerinden girip DNS kaydını 4.2.2.1 girerseniz bu sitelere ulaşabilirsiniz.

Ben öyle yapıyoprum. ;D

erkan55

GençKozluklu

maviay55

cafedeyim abi..maçın 2.yarısı başladı rize attı bile

Samsun-Güngören

Müsabakanın resmi seyirci sayısı 4568 olarak bildirildi.

Dk.46 Ani gelişen konuk ekip atağında oyuna yeni giren Mehmet'in sert şutunu kaleci HAsan uçarak kornere gönderdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına Sakaryaspor iki oyuncu değişikliği ile başladı: Erhan'ın yerine Mehmet oyuna dahil olurken Gazanfer'in yerine de Kerem oyuna girdi.