Yeni teknik direktörümüz Ercüment Coşkundere

Başlatan cuneytavar55, 10 Kasım 2008, 19:51:16

« önceki - sonraki »

cuneytavar55

10 Kasım 2008, 19:51:16 Son düzenlenme: 30 Kasım 2008, 16:19:04 Amsterdamli
 Bu yönetimin gider ayak yaptığı en önmeli iş.Hayırlı olsun HOCAM...

Recep

Samsunspor'da Coşkundere dönemi!
10 Kasım 2008 / 18:34
Samsunspor Yönetim Kurulu bugün yapılan toplatının ardından Ercüment Coşkundere'yi Teknik Direktör olarak takımın başına getirme kararı aldı.

Samsunspor Yönetim Kurulu bugün yapılan Toplantı da Olağanüstü Genel Kurul kararı almasının yanı sıra takımın başına teknik direktör olarak Ercüment Coşkundere'yi getirme kararı da aldı.

Daha önce Kırmızı Beyazlı ekip'te Genel Menejerlik görevi de yapan Ercüment Coşkundere'yle bu akşam masaya oturmayı planlayan Samsunspor Yönetim Kurulu yapılacak görüşmenin ardından yarın sabah imza töreni düzenleyecek.

Haberexen.com

samsunmania

10 Kasım 2008, 19:53:40 #2 Son düzenlenme: 10 Kasım 2008, 20:08:22 samsunmania55
Hayırlısı olsun. Ne diyelim.

ahk34

koca samsunspor kimlere kaldı ercüment çoşkundere bizi kurtaracak yazıklar olsun, istifa ediyorsunuz neden teknik direktör seçiyorsunuz.
madem istifa ettiniz bırakın gençlerin asıl sahibi şendogan baba hocalık yapsın yediniz samsunsporuda bi bu taraftarı bitiremediniz..!

cuneytavar55

SAMSUNSPOR sevdasıda bitmez,TARAFTARIDA.
Kriz anında Ercümente bu takım veriliyorsa önce ercümenti tebrik etmek lazım.Sonrasındaki gelişmeler SAMSUNSPR için çok önemli.

celebi

europe_55

hayirli olsun ama ben fazla ümitli degilim...

Kadir ÇELEBİ

Ercüment Coşkundere kariyerinde ya devrim yaratacak yada kariyerinin sonu olacak
Meşakkatli bir görev allah kolaylık versin
Hayırlısı olsun..

MeL_55

hayirli ugurlu olsun ben coskundereye güveniyorum
türkiyede sayili t.direkör adamin lisani var
umarim cok basarili olur

samsunmania

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 10 Kasım 2008, 20:36:27
Ercüment Coşkundere kariyerinde ya devrim yaratacak yada kariyerinin sonu olacak
Meşakkatli bir görev allah kolaylık versin
Hayırlısı olsun..

Bir gün de bizden biri devrim yapsa değil mi kardeşim. Kendini ispatlasa ve iyi işlere imza atsa.

Baskent_Samsunspor

haydi olm ercüment uyandır şu devi yoksa hareketsizlikten felç olacak

celebi

Baskent_Samsunspor

celebi

Baskent_Samsunspor

saol kardeşim Allah razı olsun!!!!!!!!!!!!