Bank Asya 1.Lig 8.Hafta | Boluspor - Samsunspor'umuz

Başlatan tanju55, 11 Ekim 2008, 19:03:37

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

21 Ekim 2008, 15:43:31 #600 Son düzenlenme: 22 Ekim 2008, 10:21:01 slazenger
herşey SAMSUNSPOR için

Mert

Sevgili GençKozuklu

Açıklamalarında haklısın.Hayrettin gümüşdağ hafta içinde kadromuzda tecrübeli oyuncu yok diyor.Bu da bizim sinirimizi bozuyor açıkcası.Boluspor maçında burhan coşkun yoktu hatırlarsan.Ümit etmiştik serkan aykutun oynayacağını fakat oynatmadı.İşte ben bunda bir kasıt ararım.Turgutun atıığın gol vuruşunu görseydin bana katılırdın.Amatörce bir vuruş yaparak topu ağlara gönderdi.Hadi onu da geçtim golden sonra istikrarlı bir görüntü veremedi.Sen gençsin ilerde defansı sıkıştırman gerekirken sadece izliyosun ve ayağına top bekliyosun.
Tezahürat konusuna gelince maçtan sonra bolusporu tribünümüze çağırmakla hatalıydık.Ne olursa olsun kimliğimizden taviz vermememiz gerekirdi.Bolusporlu taraftarın hayrettin gümüşdağ aleyhine bağırmasını biz istedik.Çünkü ona karşı isyanımız büyüktü.belki yanlış yaptık ama taraftarın çektiği cefayı kimse bilemez.artık işin bir ucundan tutmak gerekiyodu ve o yüzden bolusporlu taraftarlardan yardım istedik.Aslında iyi yaptık.Psikolojik baskıdır bunun adı.
Sonuç olarak tribünde bayanlar varken küfürlü tezahürat yanlış elbette bu konuda sana katılıyorum.Ama bu baskıyı hayrettin gümüşdağa yapmak zorundaydık.O yüzden kusura bakmayın...

**KaR6**

söylemlerimize biraz daha dikkat edersek fena olmaz.. o kara kuru diye tabir ettiğin adam ne olursa olsun Samsunspor taraftarıdır ve belki de senden benden daha iyi Samsunsporludur, bilemezsin.. kimi tasvir ettiğini anlamadım ama yok direktif filan aşıyo bunlar hoş söylemler değil.. özellikle içinde bulundugum olusum hakkında böyle bir ithamda bulunulursa pek hoş karsılayamayacagımı belirtmek isterim.. ayrıca herseyin dogrusunu da sizler bilmiyosunuz, biraz mutevazi olmakta fayda var..

Mert

Slazeger bencede biraz dikkat ederek konuşursan sevinirim.kar6 nın dediği gibi o adam ne olursa olsun samsunspor taraftarıdır öyle yada böyle...yanında getirdiği 10 tane çocuğa tezahürat yaptırıyosa samsunspor için yaptırıyodur.İnsanları aşğılamak bizlere yakışmaz.

**KaR6**

22 Ekim 2008, 00:45:52 #604 Son düzenlenme: 22 Ekim 2008, 01:08:04 **KaR6**
ayıptır ayıp! Samsundan kim geldi de Samsundan gelen telefonla hoca istifaya davet edilecek? Maşamıyız biz! Haddini bilsin herkes! Kimin 5 kurusluk faydası var bize ki kullandırcaz kendimizi! Yol paramı da bilet paramı da cebimden vermişim, kimseye el açmamış, minnet etmemişim, kim bagırtabilir beni! Yorum yaparken yada bişeyi açıklıyoken tam adres verin de kimse zan altında kalmasın..

Kaya

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Ekim 2008, 01:07:29

kozluklu nickli arkadasın yazısından bir kesit üzerine bilgi alma ihtiyacı hıssettım

bence kar6 seni yanlış anlamış bu olayla iligli bende bilgilenmek isterim gerçeklerin ne olduğunu bilmek gerekir ayrıca istanbul grubuna daha önce de yazdığım gibi allah razı olsun ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar SAMSUNSPOR için grubu karalama felan yok o kişilerin kim olduğunu bilinmek istenmiş sadece

GençKozluklu

22 Ekim 2008, 08:30:50 #606 Son düzenlenme: 22 Ekim 2008, 08:32:37 GençKozluklu
Sevgili Arkadaşar;

Maçta şahit olduğum ve çok tuhafıma giden bir olayı sizlerle paylaşmak istedim. Telefonun diğer ucunda Samsun olduğu konuşmalardan anlaşılıyordu. Statdaki kişiyse sitanbul'dan geldiği belliydi. Ancak Grup İstanbul'la ilgili değil. Hatta hiç bir grupla ilgili gözükmüyordu. En azından öyle bir şey hissetmedim.

Stadta bulunan bir çok kişi uzun süren bu telefon görüşmesine şahit olmutşur. Telefondaki kişi bu akşam İstanbul'a dönecektim ancak hocayı Samsun'a sokmamak için Samsun'a geleceğim falan diyordu. Doğrusu çok inandırıcı değildi.

Telefonla konuşan arkadaşımız kendini öyle kaptırmıştı ki adeta şov yapar gibi konuşuyordu. Karşı tarafa cılız istifa seslerini adeta stat yıkılıyor gibi de iletmeyi ihtmal etmedi.

Telefon görüşmesi neredeyse 55. dakikadan sonra hiç durmadan maç sonuna kadar sürmüştü.

Gruptaki kişiler, Serkan Aykut'a özel ilgi gösterdiler. Hatta telefonla konuşan kişi, (telefonla görüşmediği anlarda), Ya Şu adamı nasıl sokmaz diye de hayıflanıyordu. Serkan için; Bu adam 2 şişe içmeden kendine gelmez gibi ifadelerde bulundu. Sanırım Serkan Aykut'u yakın tanıyan kişi. Serkan'ın iyi içtiğinide çekinmeden söyleyebiliyor.

Bahsettiğim 6-7 kişilik grupsa zaman zaman biz Çakıltepeliyiz dediler. Neresi bilmiyorum. Ancak Beykoz'dan geldikleri anlaşılıyordu. Bağırmayan arkadaşlarınaysa 3. lig takımı beykoz dışardaki taraftarı dahi susturuyor diyordu.

Sözün özü; Hoca, futbolcu, yönetim eleştirilebilir. Yanlışlıklar vardır tabi. Statda şahit olduğum bu konu çok tuhafıma gimişti. Sadece paylaşmak istemiştim.

Saygılarımla

Not: Kozluklu nick'i cemalg kullanıcımın GençKozluklu değiştirme talebinde sorun çıkınca açmıştım. Yönetici arkadaşlar arzu ederlerse kozluklu nick'imi silebilirler. O accountu kullanmıyorum.

Bilgilerinize

s_uzunkaya

samsunsporu senelerdir pasta olarak gören ve bu pastada en büyük dilim ve dahada fazla dilimi alma adına oynanan ve ortada pasta yokken birbirlerine sen daha çok yedin, benim hakkımı da vermedin diye çıkar ve grup çatışmaları neticesinde samsunspor şuan yakıştıramadığımız ligde can çekişirken, her kim olursa olsun, eldeki imkanlarla bir takım  kurmayı kabul etmiş ve asla yönetime "şunu alın" deme lüksünün olmadığını bile bile otakımı şuan mücadele eden, savaşan ve ilerisi için bana göre umut veren gençleri kazanabilme savaşında bulunan bir adamı statta rezil etmek için aleyhine tezahuratlarda bulundurulması ve hatta karşı takım taraftarındanda destek istenerek güya antrönörü hedef alırken koskoca samsunsporu da rencide edecek bu hareketten gururla bahseten zihniyet ne kadar taraftar olursa olsun benim için samsunspora zarar veren bir kişidir ve uyarılmalıdır. akılsız dost,akıllı düşmandan daha zararlıdır. eğerki o taraftar, takım olma adına eldeki kadroya itiraz etmeden birşeyler yapmaya çalışan antrönörü takdir edme kabileyini gösteremiyorsa en azından saygı duyup susmalıdırlar.hamur buyken çikolatalı, cevizli kek istemek haksızlıktır.bence takım eldeki imkanlar dağilinde bukadardır ve enazından bu takıma destek veremezsekte köstek olmayalım ki, bana göre yakalanmış olan az buçuk ahengi bozmayıp akıllar bulandırılmamalıdır. 

kuzey55

22 Ekim 2008, 11:27:07 #608 Son düzenlenme: 22 Ekim 2008, 11:29:41 kuzey55
hocanın elindeki kadro belli evet.zaten kimse hocaya bu takımı çıkar şampiyon yap demiyo.hocanın ukalalığına takıntılarına herkesin öfkesi.serkan aykutu 2. yarı ısınmaya gönderip 70 de kulübye çekip 80 de oyuna almak takıntıdan,krala hakaretten başka birşey değildir.turguta 8 hafta sabır gösteren biris neden alternatiflerini düşünmüyor merak ediyorum açıkçası.en azından hakan akman serkan gibi alternatifleri mevcut.yönetim bile futbolcuları ve hocayı uyaracaklarını dile getirmiş belli ki onlarda rahatsız olmuş bu durumdan...oraya gelen arkadaşlarımız(grubumuz adına konuyorum) her pazarını bu takım ayırıyo..manisa,izmir,bolu...bu kadar isyana ve eleştiriye hakkımız olduğunu düşünüyorum çünkü kocaeli maçından sonra gittiğimiz hiçbir deplasmandan galibiyetle ayrılamadık.buna elbet tepki göstereceğiz.antrenör hedef alıyoruz diye,hayrettin hocaya istifa dedik diye köstek oluyorsak bu takım için verdiğimiz emeklere arkadaşlarımıza haksızlıktır.zira bu takım hiçbir deplasman maçına taraftarından yoksun çıkmamıştır...diğer gruptan haberim yok kim olduklarını da bilmiyorum ama bizim grubumuz yenilgiden dolayı değil takıntılarından,ukalalığından ve inadından ötürü hocayı istifaya çağırmıştır.bu yüzden köstek olmakla suçlanıyorsak hiç problem değil...dedikya HERŞEKİLDE;HERYERDEYİZ...

Kadir ÇELEBİ

Hatalarımızı BULDUK
Çok basit goller yediklerini ve bunun için özel bir antrenman yapacaklarını ifade eden Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ, "Üzüldük ama haftalık yaşıyoruz. Hatalarımızı bulduk. Şimdi onları gidermeye çalışacağız" diye konuştu.

ÜZÜLDÜK AMA HAFTALIK YAŞIYORUZ
Özel olarak duran toplarla ilgili adam paylaşımı konusunda bir antrenman yapacaklarını ifade eden Teknik Direktör Gümüşdağ, "Bundan sonra umarım böyle basit goller yemeyeceğiz. Normalde bunun çalışmasını çok yoğun bir şekilde yapıyorduk ancak, bundan sonra yemeyene kadar daha yoğun olarak yapacağız. Umarım bir daha böyle bize yakışmayan golleri kalemizde görmeyiz" diye konuştu. Boluspor karşısında böyle bir skoru beklemediklerini vurgulayan tecrübeli teknik adam, "Bu maçı kaybettik. Üzüldük ama haftalık yaşıyoruz. Hatalarımızı bulduk. Şimdi onları gidermeye çalışacağız" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=18308

Hadi bakalım Hoca madem buldun hataları bu hafta gorucez hatalardan ne kadar arındıgını...

kuzey55

çok iyi olur yediğimiz goller ya duran toptan ya da yan toptan...

Kadir ÇELEBİ

Adeta dönüm maçına çıkan Boluspor, Samsunspor'u 3-1 mağlup ederek derin bir nefes aldı. Samsun-spor'da ise kötü deplasman karnesi devam ediyor. Halbuki, teknik direktörleri Hayrettin Gümüşdağ, sezon başında deplasmanda kimseye yenilmeyeceklerini iddia etmişti. Malatyaspor evinde Karabükspor ile golsüz berabere kaldı.

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=752144&title=bank-asya-1-lig-panorama

Sadece Samsunspor

Boluspor - Samsunspor maçı özeti ve sonrası:

http://www.cnnturk.com/Gallery/Video/default.aspx#player

mms://vod.cnnturk.com/a1200/d1/cnnturk/haber/22.10.2008/boluspor_samsunspo.wmv

Yediğimiz 1.gol evlere şenlik adamlar korner çizgisinde pas yapıyor 1 tane onları tutan adamımız yok, yediğimiz 3. golde ise yapacak bişe yok sertan harika vurmuş

kuzey55

hala lider oyuncum yok diyor uln adam var da saha kenarında inadından vazgecip oynatsaydın serkanı sonuc farklı olurdu...

edmontdante

Tam bir komedi.Turgut'un golü,2.golde adamın attığı çalım.