Adnan GÜNGÖR

Başlatan kaan, 02 Ekim 2008, 14:34:35

« önceki - sonraki »

delikurt 55

Adnandan bu saatten sonra bir cacık olmaz arkadaşlar o boş hayellerin peşinden koştu hep. ama kendine yazık etti seneye görüşürüz adnan bey.

KocumVolkan

herkez adnan hakkında iyi düşüncelere sahip değil bence öyle olmamalı adnan türk futbolunun önemli isimlerinden biridir bence genç yetenek aynı hızda devam ederse efsanevi kulube bekçileri arasına girer haydi adnan 1-2 sezon daha beklersen yedekte seni kimse tutamaz :D

King Of The North

Adnan oynamadan aldı 1 trilyonu,şimdi Hacettepe'de olduğuna bakmayın,Hacettepe düştüğü an yani sezon sonunda Gençlerbirliği forması terletecek artık.

sirin_polis25

ben inanıorum ki seneye görüşemicez çünkü o kaçtıı bıraktıı takım şahlanacak ve istanbuluda trabzonuda ezerken o adanayla malatyayla uğraşacak............allahın izniyle seneye süperdeyiz bende böle bi inanc var hemde bu şartlara ramen....

SametYılmaz55

artık maçlardan sonra Ankaralı Namıkla misket havası oynarsın adnan  :D olmazsa Ankaralı Namıkın programına cıkıp ek iş yaparsın :D

yazuz selim

bence haticeden çalar oynar

SametYılmaz55

namıgın yanındaki çekirge yaseminle oynar bide tam olur yürü be adnan kim tutar seni :D

King Of The North

Adnan hayallerinin takımı Hacettepede umduğunu bulamıyor.Sezon sonuna inşallah Adnancığım,Gençlerbirliğiyle anlaşırsın hayallerin gerçek olur.

kumköylü ahmet

nostaljiden alindigi icin tesekkurlerimizi iletiyorum yonetime

kaptan 55

ts imza attığı gün dedi hayallerim gerçek oldu diye sana bu şehir ne vermedi?hayallerinimi al işte senin hayallerin ve hacettepe benim için adanan güngör ts imza attığı gün o cümleleri dediği söylediği an bitmiştir nankör adnan güngör>:(

guvener55

allah gönlüne göre versin ne diyelim.nankörlüğü yanına kalmaz ya allah biliyor herşeyi.

bafralı erhan

kendini mundar etti,kendi bilir...

pitbul055

55samsunlu55

kolbastı adnan dün 7 tane yedi. afiyet olsun. öyle sevindim ki anlatamam. seneye bank asya ligi maçı için samsuna teşrif eder zat-ı şahaneleri.

ugrass

abi adnan bidahaki sene gençlerde. hacettepe düşsede düşmesede..