Adnan GÜNGÖR

Başlatan kaan, 02 Ekim 2008, 14:34:35

« önceki - sonraki »

Tiryakiler55

kulübede ba$arili oturmalar

tanju55

arkadaslar eski kaptanimiz adnan güngör trabzonspordan hacettepespora transfer olmustur...
trabzonsporda forma sansi bulamdigi icin hacettepesporla anlasmis...

Mert

Hayırlı olsun.İnşallah orda forma şansı bulur.Bence adnan hacettepeye giderek futbol hayatını kurtardı.

tanju55

haklisin ama yinede bence adnan samsunspordan ayrilmakla futbol hayataini bitirdi...
adnanin cok iyi bir arkadasi (benim akrabam) onunla gecen yaz bir hazirlik macinda görüsmüs ve adnan dedikleri bunlar: Ben trabzonspora para kazanmaya geldim biraz para kazanim samsunspora dönecegim...insallah yine döner de affettirir kendini...

55.hakan

Alıntı yapılan: tanju55 - 16 Ocak 2009, 01:09:47
haklisin ama yinede bence adnan samsunspordan ayrilmakla futbol hayataini bitirdi...
adnanin cok iyi bir arkadasi (benim akrabam) onunla gecen yaz bir hazirlik macinda görüsmüs ve adnan dedikleri bunlar: Ben trabzonspora para kazanmaya geldim biraz para kazanim samsunspora dönecegim...insallah yine döner de affettirir kendini...
inşallah dönmez bizi can damarlamarlarımızdan vururcasına konuşup bizi terkedenlerin geri dönmesi beni mutlu etmez..

beşnumara

çok merak ediyom akraban acaba sefa mı ;)

Sercan

sen takımı sana en ihtiyacı olduğu zaman para için sat sonra yok döncem yok para kazanmaya gittim.Mevlevihane mi burası ne olursan ol gene gel.Geçsinler bu işleri o adam geri gelsin ben daha maç falan seyretmeye gelmem...

kuzey55

hayallerinin takımından şutlanınca geri dönme hikayeleri yazılmaya başlandı yine.adnan gibilere yer yok bu takımda.inşallah gelmez.

harbisamsunsporlu5517

adnan hıkayesı bıtsın artık arkadaslar

selahattin55

giden gitmiştir gittiği yerde bitmiştir.az bir adamlık varsa ruhunda samsunsporun adını bile etmez.batan gemiyi fareler terk edermiş.o geminin kaptanıydı.ama gemiden ilk önce o kaçtı.yani farelerden önce yaptı yapacağını.

alperen_55

Aslında samsunlu olup, daha ziyade altyapıda yetişip piyasa yaptıktan sonra,kulüpten ve taraftardan helalleşmeden takımı satar gibi kaçarak giden topçuları geri almayacaksın.Nasıl olsa geri dönerim .Benim takımım mantığı silinmelidir.Adnanın samsunspor formasını giymeyi bırak kulüpten içeri bile girmesi abestir.Adnanı adnan yapan samsunspordur samsunspor taraftarıdır. >:( >:( >:(

Baskent_Samsunspor

adnan efendiyi hacettepe antremanında bi ziyaret etme vakti geldi

eden bulur dememişler boşuna bunca taraftarın ahını aldı

kumköylü ahmet

birakin su adami yeterince gundemde kaldi
adini bile almayalim daha yetkililerde nostaljiden alirsa dahada seviniriz

CeLiL_55

Kolbastıcı Adnan'ın takımı Hacettepe Kocaelispor'a 4:0 yenilmiştir,Seneye Görüşürüz Adnan  :D

samsunmania

Hayallerinin takımı Hacettepe ile seneye görüşürüz.