Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

AntZ

22 Ocak 2010, 01:24:48 #3795 Son düzenlenme: 22 Ocak 2010, 01:28:58 Ant55
Karadeniz takımlarını takip ettiğini iddia edip son Samsunspor haberi bu olan (1 ay önce) bir 3. lig takımının 3. sınıf sitesinin taraflı, ezilmişlik duygusu ile yapılmış ve tamamen karalamaya yönelik haberini ciddiye alıp durup dururken sinirlenmeye, küfretmeye gerek yok... (En azından burda, gerisi size kalmış...  ;) )

**KaR6**

Beklenen kotu hava kosulları sebebiyle sınavım ertelendi, salıya kaldık.. lanet olsun yaptıkları işe..

Dartagnan

biri aks tv deki  trabzon yalakalarının yaptıgı programda sms ıle katıldı ve  ıcımızden gelenı teker teker saydı...

Burası samsun  burası laz degıl gıdın kendı yerınızde eglenın  anlamlarına cıkabılecek sozlerde bulundu.Artık kımse helal olsun o arkadasa !!!

celebi

bu arada gece 02:00 da torontonun basket maçını vren kanal var mı arkadaşlr

Turuncu

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Ocak 2010, 00:55:42
biri aks tv deki  trabzon yalakalarının yaptıgı programda sms ıle katıldı ve  ıcımızden gelenı teker teker saydı...

Burası samsun  burası laz degıl gıdın kendı yerınızde eglenın  anlamlarına cıkabılecek sozlerde bulundu.Artık kımse helal olsun o arkadasa !!!

bende gördüm adam full trabzon sampiyon filan bir kere bile samsun dediğini duymadım trabzon yalakası gıcık kapıyom adam ya  >:( :D    telefondan bağlanan adama helal olsun  birisinin bağlanıp demesi lazımdı zaten

celebi

volkan çekiç bizim maraşa mı gitmişti

berusa55

Dartagnan

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Ocak 2010, 16:11:37
Selam dostlar nasılsınız?

sagol abi seni sormalı nasil gidiyor ?

kaptan 55

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Ocak 2010, 16:11:37
Selam dostlar nasılsınız?

berusa nerelerdeydin kardeşim?

o güzel resimlerden bizi mahrum bırakma..

berusa55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Ocak 2010, 16:12:32
sagol abi seni sormalı nasil gidiyor ?

Bir yaramazlık yok beyler malum askerliğimiz devam ediyor... Çarşı iznim bugün; gelip bir selam vereyim dedim...

celebi

anck o başka biri sanırm. ben de öyle sandım. baktım tff sitesine baktım o değ sadece isim benzerliğ

supernatural_55

berusa55

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 23 Ocak 2010, 16:47:16
şafak kaç abi?

Şafak 113 arkadaşlar. Bir aksilik olmazsa 18 Mayıs akşamı Samsun'dayım...

supernatural_55

berusa55