Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

SSBiz Gençlik

B paketini Türk Telekom aldı. Haydi hayırlısı...

YaşarDoğu

SSBiz Gençlik

harbisamsunsporlu5517

SSBiz Gençlik

4 yıl boyunca TRT de izlenecek 1. lig maçları...

SSBiz Gençlik

40 milyon nerede 321 milyon nerede? Kısa zamanda Süperlige çıkmamız lazım...

YaşarDoğu

Bu sene bi kulüp en az 17 milyon felan alacak toplamda ,Lig Tv den

Buna bide kendi reklamlarını koy , ahh ahh borçları rahatlıkla kapatırız.

Akyol

Bu rakam bile takımı gaza getirmeli tam 17 milyon dolar bir yılda! Gerçekten harika bir para....

cgr

Ayda 40lira verirken lig tv ye , bu ihale sonrasi 75 veririz gibi gorunuyor. Yoksa nasil cikacak bu 321 M $ ?

YaşarDoğu

Ses Tv de Bakış Açısı programında Akp Samsun milletvekili Cemal Yılmaz demir Canlı yayında soruları cevaplıyor.

Ben mail attım programa Samsunsporla ilgili.Sizlerde mail atınız ve Samsunspor ile gilili düşüncelerini Tv seyredelim arkadaşlar.

mail adresi : bakisacisi@sestv.com.tr

sadece55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Ocak 2010, 15:42:36
ihaleyi kim alırsa alsın parası bizden çıkacak katmer katmer. Çünkü fiyat arttırımında bir zorunluluk yok yasal olarak. Arttırın anasını satim. Hele TRT hele TRT. Senin neyine yüzmilyon dolarlık ihaleye girmek. Resmen siyasi bir oyun, Karamehmet'in elinden futbol yayın gücünü alarak ona da son vermek istiyor birileri. TRT alırsa ihaleyi sigara 20 milyon, benzin 5 lira falan olur herhalde bütçe açığını kapamak için.

Karamehmet için digitürk güzel bir araç ama bir yayın ihalesi ile bitecek bir adam deil bence turkcellin sahibi...

Dartagnan

tgrt haberde buyuk baskan konusuyor ....telefonla baglandı

**KaR6**

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Ocak 2010, 00:23:56

maraton baskan mı :)

emre

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Ocak 2010, 00:23:56

saolasın kardeşim sesini bile özlemişisz başkanın..

ayrıca başkan dediğin böyle olur.2 gundur onca haber yapılıyor ihaleler konusunda hiç bu acıdan bi yorum yapılmamıştı..