Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

kulubu aradim oda bilmiyor biri yardimcii olursa sevinirim benimde niyetim var

tanju55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 06 Temmuz 2011, 13:42:46
Insallah orda bulusuruz ben almanyasayim hollanda bana 1 saat uzak bende gitmeyi düsünüyorum.
Ama tam olarak nerde yapilcagini bende bilmiyorum :'( :'( :'(

Bende Almanyada yasiyorum kölnde taraftarlar birlesip gidelim hollandaya yalniz birakmayalim

kamuri

aks gerçekten samsunun yerel kanalıysa hazırlık maçlarımızı vermesi lazım

cembaba

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 06 Temmuz 2011, 10:49:17
https://twitter.com/zorba1977/status/88514493033881600

Samsun esnaf renk problemi v2.0  :x((

bu resimde ne olduğunu anlayamadım. Adam mor - beyaz balon astırması ne gibi bir problemdir çözemedim. Her şeyi takımlara bağlamamak lazım.

Efsane Meskenler

Alıntıben de gördüm balonları sinir oldum. Bu dönem mert plajına giden var mı ? Nasıl olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz. 2 yıl önce çok pis diye bıraktık fener plajına gitmeye başladık. Fener plajı çok bozulmuş bu yıl, mert plajı nasıl ki acaba

mert plajıda berbat en iyisi atakum hatta omtel otelın arkasına gıt orası guzel ;)

ahmetsefa55

omtel otelının arkasıda ayak yolu oldu anasını satım.herkes oraya gıdıyo.normal yerlerden daha kalabalık oluyo.apaçi doluyo  ;)

kamuri

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 06 Temmuz 2011, 21:17:55
omtel otelının arkasıda ayak yolu oldu anasını satım.herkes oraya gıdıyo.normal yerlerden daha kalabalık oluyo.apaçi doluyo  ;)
katılıyorum sana ahmet sefa artık ne kadar it kopuk varsa oraya gelmeye başladı hatta gecen sene kavga felan çıkmıştı özellikle pazar günleri ordan uzak durmak lazım

cembaba

Kardeşlerim kız arkadaşımın abisi çatıdan düştü. Dua eder misiniz benim için. çok sevaptır. Allah dua edenlerden razı olsun.   :(

berusa55

Haydaaa? Geçmiş olsun Cem Allah şifa versin yardımcısı olsun kardeşimizin de nasıl olmuş bu ya?

kuzey55

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Temmuz 2011, 22:58:48
Kardeşlerim kız arkadaşımın abisi çatıdan düştü. Dua eder misiniz benim için. çok sevaptır. Allah dua edenlerden razı olsun.   :(

çok geçmiş olsun kardeşim :( durumu nasıl?

alperen

geçmiş olsun kardeşim  :( dualarım sizinle...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: CemBaba - 06 Temmuz 2011, 22:58:48

Allah sağlık ve ailesiyle birlikte uzun ömürler versin.

celebi

Rabbim acil şifalar versin cem.

Tufan

Cem çok geçmiş olsun birader acil şifalar.

ahmetsefa55