Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Şehir dışındakiler faydalanabilir mi acaba bu kampanyadan?

maviay55

smile deneme 1-2 :D bomba olmuş bunlar yaa

:rulet:  :oyun:  8)

samuray

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 01 Haziran 2011, 22:39:14
çanak + uydu bedava,20 tl aktivitasyon ücreti, bir paketin yanına + 2 paket daha seçiyosun 19 tl, yanına da Anadolu paketini 24 ay taahhüt ile alıyosun 9,90 toplamda 28.90 TL ödeyeceksin her ay, az aönce digitürk Ankamal yetkilisinden aldığım bilgiler bu şekilde.
evet bu sadece samsunda oturanlar içinmi yoksa bütün türkiyede imi geçerli

cgr

Samsunspor.biz ailesi, Digiturk ile ilgili sitemize ozel kampanya olacak. Bu kampanyaya herkes katılabilecek. Samsun disinda olan arkadaslarda aynı sekilde yararlanabilecek. Birazcık sabır.

**KaR6**

bence 3 kurus fazla verelim cgr'yi bu işe bulaştırmayalım, garanti olsun :holey:

Ollivanders

Burak

oğlum zaten 12.90 TL yazıyor siteye kaç TL yazacaklar 5 Tl mi :) sen şöyle kallavi paket diyorsan o zaman ayrı

binikalamadım

sadece  samsunspor_x maçlarının satın alınabileceği bir sistem mi acaba ?

cembaba

cgr yap bize güzelliğini. 8 tl'ye izlet maçları :D

ahmetsefa55

öğrenci indirimi olacak mı acaba ?  :deli:

Serkan

peki erotik kanallarda açık olucak mı :D

ender

arkadaslar moskovadada digiturk var fakat benim evde uydu anteni takili.merak ettigin su digiturke gecersem samsunsporun her macimi veriyorlarmi yoksa eskisi gibi haftada 4 macmi.ona gore karar verecegim digiturke gecismi yoksa uyduya devammi.

birolkys

Nasıl iş bu kardeşim,adamlara devletin örtülü ödeneğinden para verliyor,350 milyon tl lik olimpiyat oyunu yapılıyor.Bu günkü son bomba  başbakanın mitinginde ts liler protesto yapmasın diye para verilmiş.Adamlar futbolu herşekilde paraya çeviriyor.

Bu arada  yine Trabzon'dan ikinci bir telefon aldım ve olay çıkarmasınlar diye  Trabzon  Taraftarlar Derneğine 200 milyar (eski parayla)  verildiği iddiasını duydum. Dahası bu parayı  paylaşırken kavga olmuş ve bir ölü varmış... Faruk Özak Bey bunlar doğru mudur, böyle bir para verildi mi?
http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/yazargoster.php?haber=18512  sebahattin önkibarın yazısı.

ugurozkan

Alıntı yapılan: ender - 02 Haziran 2011, 12:45:39
arkadaslar moskovadada digiturk var fakat benim evde uydu anteni takili.merak ettigin su digiturke gecersem samsunsporun her macimi veriyorlarmi yoksa eskisi gibi haftada 4 macmi.ona gore karar verecegim digiturke gecismi yoksa uyduya devammi.

artık bütün takımların maçları veriliyor.

emre

digiturkte süper ligin bütün maçları veriliyor  :ok