Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: yaman55 - 14 Ağustos 2008, 20:02:50
akşam 8 de maç ful doldurcazmı bakalım

sanmısyorum ancak inşaallah dolar.çünkü maçı d por verecek aynı zamanda

Sercan

eski hali tamamen dolar gibime geliyo ama.maraton üstle ebraber dolmaz sanırım

maço

harbisamsunsporlu5517

d sporu izlemesın kımse adamların parayı nereye akıttıgı bellı degıl gıdıp yasayalım o heyecanı ercıyes macının full dolacagına ınanıyorum eger bırde farklı kazanırsak daha stad boş kalmayacaktır

celebi

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 15 Ağustos 2008, 12:48:22
d sporu izlemesın kımse adamların parayı nereye akıttıgı bellı degıl gıdıp yasayalım o heyecanı ercıyes macının full dolacagına ınanıyorum eger bırde farklı kazanırsak daha stad boş kalmayacaktır

inşaallah dediğin gibi olur

nomak55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 15 Ağustos 2008, 12:48:22

kardeş haklısında biz samsunda olamayanlar mecbur seyredecez inş. kartal maçına ikinci hafta gmbür gümbür :D

HaSaNCaN

bence full olur çünkü yavaş yavaş şehir takımına sahip çıkmaya başlıyor.

celebi

Alıntı yapılan: streeturk - 15 Ağustos 2008, 16:14:33
bence full olur çünkü yavaş yavaş şehir takımına sahip çıkmaya başlıyor.

somut örnekler verebilirsen ;)

Recep

inşallah dolacak ve maçı kazanıpta lige iyi bir başlangıç yaparsak
belki şehir gene ayağa kalkar da kendine ait en değerli marka olan Samsunsporu
desteklemeye başlar

caneRisse

ılk maç oldugu ıcın sdat ful cekebılır bırde yenersek super olur ozman kartal macını dusenemıyorum

caneRisse

yanı iyi başlamamız lazım geçen sene kartalı gorduk adamlar lıge cok ıyı beklenmedık bır sekılde basladılar ve ılk yarı lıder bıtırdıler sonra düsüşe gectıler ama bız ıyı baslarsak öyle devam eder bu sene enazından plaf off sart yanı

celebi

Alıntı yapılan: caneRisse - 15 Ağustos 2008, 18:34:14
yanı iyi başlamamız lazım geçen sene kartalı gorduk adamlar lıge cok ıyı beklenmedık bır sekılde basladılar ve ılk yarı lıder bıtırdıler sonra düsüşe gectıler ama bız ıyı baslarsak öyle devam eder bu sene enazından plaf off sart yanı

şimdiden dspor almak lazım ya ;)

harbisamsunsporlu5517

almayın kardesım beslemeyın vatan haınlerını bız alırsak bunlar futbol macı ızletmez ılerde bır hırsızdan kurtulduk hukumet saolsun basımıza daha beterını sardı eksı 20de olsa stada gıdecegız baska yolu yok gurbette olanlar su hırsızlardan kurtulana kadar sıkın dısınızı almayın okutuları

Sercan

Arkadaşlar ben antepte okuyorum orda b.şhr.bldsi maçtan bir hafta önceden şehrin en işlek yerlerine ve üniversitenin önüne billboardlara maça insanları davet için afişler astırıyo.Maçtan 1,5 saat öncede şehir merkezinden ve üniversitenin önünden bedava otobüs kaldırıyo...antepte 2 defa maça gittim ikisindede stad tamamen doluydu ancak şunu söylyebilirim stada gelenlerin çoğu belediyenin oluşturduğu bu imkanlarla geliyolar.2. ligde bulunan G.antep byş.bld takımının maçlarına en fazla aldıkları bilet fiyatı 5 ytl...

samsunlu0655